Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Hľadáš svoju cestu?

Tak už stojíš na nej.

Janko B.

Online

Máme online 14 hostí 



Designed by:

ŽIVOT V LÁSKE PDF Tlačiť E-mail



 

 


ŽIVOT V LÁSKE

Zažívame túto dobu akoby po prvý krát. Pracujeme na sebe každučkou bunkou, každý deň sa dozvedáme o sebe, zemi, vesmíre, o bytí nové a nové veci, ktoré nám do seba zapadajú dokonale. Niekedy myslíme, inokedy sme ticho, na ďalší krát vstrebávame tie krásne energie, ktoré k nám prúdia so stredu Univerza. Dostávame potrebné informácie s každučkej strany a ľahučkým uvedomením ich spracúvame. Naozaj prichádzame na to prečo sme v túto zázračnú dobu na zemi. Plníme naše posolstvá a nechávame sa viesť srdcom. Je to krásny tanec lásky. Pochopenie seba samého, ako stvoriteľa, ako bytosť lásky a mieru zeme. V tichosti načúvame volaniu vedomia a nasledujeme všetko podstatné. V niektorých chvíľach príde maličké zaváhanie a pochybenie, ale v zápätí si uvedomíme to jediné a tak úžasné čo nás s toho zachráni, je LÁSKA. Láska k sebe samému ako božskej bytosti. Pousmejeme sa nad ďalšou skúškou a opäť bažíme po ďalšom novom poznaní. Niekedy je zvedavosť väčšia ako by mala byť a to nás zastaví a uvedomíme si, že sa nie je kam ponáhľať, aj keď navonok to vyzerá, že už nemáme času nazvyš. Ukotvíme sa v zemi a prítomnom okamžiku a letíme ďalej na vlne lásky, na vlne poznania. Nie sme tak ďaleko od cieľa, ale ešte krajšie s toho vyplýva, že v tomto živote žiaden cieľ neexistuje, lebo cieľ je iba ďalší skok do niečoho nového a úplne dokonalého. Život sám o sebe je dokonalí taký aký je. Presne taký aký ho žijeme v radosti, šťastí a či žiali. Všetko nám dá presne to čo nám chýba, aby sme boli naplnení. Naplnení poznaním, uvedomením, múdrosťou a požehnaním. Spájaním sa s priateľmi s iných sfér sa nám otvára okno do úplného neznáma. Sveta, ktorý niekde v srdci hlboko drieme a dodáva nám silu ísť stále ďalej a nezastavovať sa ani na minútu. Pokračovať v objavovaní všetkého čo sme ešte neobjavili a ak to objavíme a pochopíme nastane božské ticho, ktoré trvá nepatrný okamžik s toho ako sme bažili po tom poznaní. Po tom krásnom tichu sa vynorí opäť niečo nové a nepoznané čo pochopíme jednoduchým úsmevom, alebo poškrabaním sa po hlave. Je to nekonečný proces, nekonečná evolúcia bytia a poznávania všetkého a všetkých. Utekáme a naháňame sa, ale nie je kam utekať a ponáhľať. Stačí sa zastaviť a nadýchnuť prítomna. Precítiť zem pod nohami a oblohu nad hlavou. Uvedomiť si svoje poslanie a nasledovať ďalší pokojný krok bytia.

Ja som čisté a jasné vedomie
Ja som božská bytosť
Ja som božská blaženosť

Čo viac nám ešte treba. Kde je tá hranica. Kde je ten koniec. Vydýchnem si a poviem len, že koniec neexistuje. Koniec je iba slovo, iba naučená fráza niečoho, čo nikdy končiť nemôže. Tak ako pravda je iba metafora, slovo skutočné a miliónmi spôsobmi obmieľané. Každý žijeme svoju pravdu. Pravdu, ktorá nám zapadne do balíčka snov a lásky. Milujme sa a pomáhajme si bratia a sestry. Žijeme tu spolu na tejto krásnej planéte, ktorá nás živý a miluje. Ďakujme jej a zveľaďujme ju. Pomáhajme jej a dávajme jej našu božskú lásku ako vďaku. Tvoríme toho tak veľa a tak rýchlo, že niekedy nemáme čas sa zastaviť a užiť si tie krásne chvíle. Je to všetko potrebné tak zažívať, ale nezabúdajme na oddych, pokoj, relax. Pokoj má v tom všetkom veľmi dôležitú úlohu pre vstrebanie a nadýchnutie sa pred ďalším veľkým skokom do vedomého úžasného poznania. Vychutnávajme si to všetko vôkol a s úsmevom na tvári zvládneme všetko ľahúčko a v pokoji. Muži vzývajte v sebe bohyňu matku, ako svoju božskú časticu, ako jednotu bez ktorej by sme tu neboli, lebo ženy sú úžasné bytosti vďaka ktorým sme prišli na túto zem. Zrodili sme sa v ich lone a ich láskou sme rástli pod ich srdcom. Dodávali nám silu rásť a objavovať zem a bytie v prvých fázach života. Zjemnite svoju hrdosť a objavte v sebe úplnú jednotu lásky. Prajem nám krásne chvíle plné lásky, šťastia, radosti a jednoty do ďalších prítomných chvíľ božského bytia.

♥ S láskou Braňo
Brano Rybicka


Prevzaté z: FB - NASLEDUJ SRDCE



12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information