Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Krása v hlave je dočasná.

Krása v srdci je večná.

Janko B.

Online

Máme online 10 hostí Designed by:

Transformace vědomí těla PDF Tlačiť E-mail 


 

 


Transformace vědomí těla

20.3. - 21.12.201220.3.2012 začíná velmi důležitý Transformační proces. Vcházíme do 9 ti měsíčního období Transformace našeho těla (můžeme to porovnat s těhotenstvím). Naše těla projdou v tomto čase přeměnou ze základu uhlíku na krystalický základ ((křemík). Můžeme vnímat, že některé pokrmy už nám neslouží (nemluvím o mase, to nám nesloužilo nikdy), naše těla budou potřebovat stále více lehčí jídlo. Pokud toto neuposlechneme, mohou se objevit dramatické příznaky ( zvracení,průjem,bolesti..). právě v této době se musíme připravit na skutečné potřeby těla, ne našeho ega, protože to se často mýlí. Bude to rychlý proces zvýšení vibrací nejen našeho Těla, ale i Vědomí, které i když má rychlejší vibrace než tělo - nevibruje ještě v duchu 5D. SAMOZŘEJMĚ TRANSFORMACE TĚLA I VĚDOMÍ ZAČALA JIŽ DÁVNO (1987) ALE TEĎ OD 20.3.2012SE CELÝ PROCES EXTRÉMNĚ ZRYCHLÍ. 9 ti měsíční cyklus končí 21.12.2012 - tímto odedávna magickým a předpovídaným datem (DEN PORODU).

20.3.2012 (DEN POČETÍ) - je také velký den, protože to je především ROVNODENNOST - první den jara ( vstoupíme do Galaktického jara - je to jako symbol). 20.3.2012 to je numerologická jednička - čili počátek něčeho nového. Vibrace dne 20 se spojuje s ženskou energií a to je také číslo Duchovního Probuzení. Březen, jak víme, je měsíc spojený s neutralitou a přidělen Matce Zemi (to ONA bude v tomto čase těhotná). Je důležité, abychom v tomto 9ti měsíčním cyklu nevěnovali příliš mnoho pozornosti okolnímu světu, ale zaměřili se hlavně na svůj vnitřní svět (meditovat, vcházet do Sebe) a na všechno, co pozvedá naše vibrace a následně vede k Vzestupu.

Celý tento 9ti měsíční proces od 20.3. - 21.12.2012 bude nejvýraznějším a nejvýznamnějším obdobím v procesu Transformace Těla a Vědomí. Samozřejmě jen ti, kteří VĚDOMĚ vstoupí do tohoto procesu, ovlivní ho ve všech aspektech, zatímco lidé NE-VĚDOMÍ ho ovlivní ve velmi malé míře. Proto je velmi důležité vejít do tohoto procesu s PLNÝM VĚDOMÍM. V celém tom cyklu budou data, která nám pomohou k porozumění a pochopení toho, co se bude dít.

Níže to nejdůležitější:

2O.3.2012 ROVNODENNOST - Kosmické spuštění dosáhne poslední, 4.vlny importu a inicializace krystalických kódů

20.5. 2012 ZATMĚNÍ SLUNCE - lidská MAKRO - integrace, vyrovnání Božské Mužské Energie

4.6.2012 ZATMĚNÍ MĚSÍCE - lidská MIKRO - integrace, vyrovnání Božské Ženské Energie

6.6.2012 PŘECHOD VENUŠE - integrace Siriansko-Plejádské Unie, plný návrat Energie Zlatého Delfína - počáteční integrace Božské Ženskosti a Božské Mužské Energie.

20.6.2012 LETNÍ SLUNOVRAT - extrémně silné doplnění kvadratury dané zatměním Slunce z 20.5. a zatměním Měsíce ze 4.6. a přechodu Venuše ze 6.6. Bude to velmi intenzivní energie, která umožní integraci nedávného přílivu energie kódů a uvolnění překážek.

22.9. 2012 PODZIMNÍ ROVNODENNOST - počátek vytváření sítí všech jeho 12ti hlavních slunečních štítů v krystalické podobě

13.11.2012 ÚPLNÉ ZATMĚNÍ SLUNCE - aktivace všech 144 satelitních slunečních disků 12 hlavních pohonů. Poslední integrace sítě rovnováhy Božské Mužské Energie.

20.11.2012 ZATMĚNÍ MĚSÍCE - POLOSTÍN - dokončení a integrace Božské Ženskosti

12.12.2012 PORTÁL TROJITÉHO DATA - vrchol závěrečné a kompletní krystalické sítě. Aktivace posledních Atlantských Krystalických Chrámů s novými kódy a propojení se strukturami Pyramid a Slunečních Disků. Kombinace energetické bilance Mužů a Žen v Božské Jednotě. MAX, konečné kódování krystalického víru

21.12.2012 RESTART - připojení k síti a znovu zasíťování krystalického kvantového pole. Rozšíření pro lepší přístup do 12.dimenze. PRST BOŽÍ - skládající se z energie Saturnu, Jupitera a Pluta.

Ode dne 12- 12 -12 budou všechny systémy plně zakódovány.Aktivace Krystalu Ohně na Bimini. Korelace Krystalického Víru a Slunečního Krystalického Disku v Arkansasu. Později nastoupí krátký restart a všechno bude oživeno v jeho plné funkčnosti - všechny krystalické systémy pole dne 21.12.2012.

Důležité je ještě dodat, že všechno, co vím, je, že všechny časové linie se dnem 21.12.2012 zredukují do jedné, i když ne každý bude mít přístup ke stejné skutečnosti vzhledem k rozdílu ve vibracích.

 
12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information