Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Krása v hlave je dočasná.

Krása v srdci je večná.

Janko B.

Online

Máme online 29 hostí Designed by:

Arkturiáni – Proces Vzostupu - vložené 31.8.11 PDF Tlačiť E-mail


 

 

 

 


 

Arkturiáni – Proces Vzostupu


My sme Arkturiáni.

Vstupujeme sme teraz do vedomia našich prebudených pozemských ja, pretože by sme vás radi pripravili na to, čo sa zakrátko udeje vo vašej realite. Chceli by sme prehovoriť ku každému z našich pozemských ja, no žiaľ stále je mnoho takých, ktorí nedokážu prijať nepoznané. Avšak chceme povedať všetkým, ktorí dokážu prijať túto správu, že ten čas je TERAZ. Môžete sa spýtať: „Čas na čo?“ Odpovieme vám: „Je tu čas, na ktorý ste čakali. “ Proces vášho vzostupu sa presunul na novú frekvenciu, pretože vaša slnečná sústava sa presunula do novej oblasti vesmíru.

V tejto oblasti „vonkajšieho vesmíru“, ktorá je zároveň aj „vnútorným vesmírom,“ musíte pozorne sledovať VŠETKY svoje myšlienky a emócie, pretože sa vám rýchlo navracia schopnosť okamžitej manifestácie.
Po prvé, hovoríme o vnútornom vesmíre preto, že dokážete vnímať silu iba tejto oblasti, keď vstúpite do svojho JA a naladíte svoje vedomie na rezonanciu piatej a vyššej dimenzie. Pri tomto naladení sa vás povedieme.

Po druhé, radi by sme vám pripomenuli, že vaša pozemská fyzická schránka prejde veľkou zmenou, ako náhle zladíte svoje vedomie s rezonanciu tejto oblasti vesmíru.

Po tretie, je životne dôležité udržať si vedomie bezpodmienečnej lásky v čo možno najväčšej miere, aby sa znížila ochrana ega, ktorá vám umožnila dôjsť takto ďaleko vo vašom procese.
Vaša polarizovaná realita vás naučila chrániť sa pred ostatnými. Dokonca ešte horšie, táto realita vás naučila chrániť sa najviac pred tými, ktorých milujete. Prečo? Pretože práve tí, ktorých milujete, vás môžu najviac zraniť.

Preto vám položíme nasledovné otázky:
Je dôležitejšie ochraňovať seba, alebo ochraňovať tých, ktorých milujete?
Môžete skutočne vedieť kto ste skôr, než sa uvidíte očami niekoho, kto vás miluje?
Nie je to táto perspektíva, ktorá vám umožňuje poznať, ako vašu lásku cítia ostatní?
Je naozaj dôležité chrániť sa pred tými, ktorých milujete?
A ak je, milujete ich skutočne?


Sila lásky

Láska lieči, pretože dokáže prelomiť ilúziu oddelenosti a nahradiť ju Jednotou. Vzdanie sa viery v oddelenosť vám umožní zažívať realitu, v ktorej žijete v Jednote so všetkým živým. Prosíme vás, aby ste si chvíľu predstavovali seba ako bytosť, ktorá je v Jednote so VŠETKÝM živým.

Pozorujte molekuly Ducha, ktoré spájajú všetko – všetky osoby, všetky miesta, všetky myšlienky a všetky emócie – do JEDINÉHO okamihu TERAZ. V tomto okamihu nezažijete žiadnu oddelenosť od svojho JA, od ostatných, od planéty alebo od tejto oblasti vo vesmíre. V tejto Jednote VIETE, že ste všetci osobným vyjadrením vášho JEDINÉHO Planetárneho JA. Ak si to dokážete predstaviť v sebe, dokážete naladiť svoje vedomie na vnímanie energetického poľa, do ktorého vaša Planéta práve vstúpila.

Keďže ste Jedno so všetkým živým, máte vplyv na všetko živé a všetko živé má vplyv na vás. Toto je prah piatej dimenzie, kam práve vstupujete. Stojíte na tomto prahu a začínate v celom tele cítiť zvláštne brnenie. Toto brnenie budete vnímať iba vtedy, keď to budete chcieť. Vy ste majstrami vašej reality!

Ak sa rozhodnete nechať sa pohltiť všednými aspektmi vašej fyzickej reality, budete „zaspávať“ počas vyvrcholenia filmu, ktorý sledujete nespočet inkarnácií. Nevieme vám povedať, ako budete interpretovať svoje zážitky, pretože to je váš dar JEDNOTE – pripojenie vašich nespočetných osobných skúseností so vzostupom k multidimenzionálnemu kolektívnemu vedomiu.

Vy, naše statočné pozemské ja, ste dobrovoľne prijali vaše súčasné telá, aby ste „neprespali“ tento impozantný zážitok premeny na vyššie vyjadrenie vášho osobného a planetárneho JA. Vieme, ako ľahko sa dá stratiť v toľkom zmätku a problémoch vášho fyzického sveta. Preto rozumieme, aké ťažké je pre vás to, čo žiadame.

Radi by sme vám tiež pripomenuli, že čas je len ilúziou tretej dimenzie. Preto ak nedostanete našu správu 15 júna, 2011 pozemského času, nemá to žiaden vplyv na proces vášho vzostupu. Čas tretej dimenzie je produktom vašej viery v oddelenosť. Pokým budete túto vieru udržiavať, bude vaše vedomie viazané na čas, čím ho obmedzujete na tretiu/štvrtú dimenziu.

Keď sa začnete odpútavať od viery v oddelenosť, vaše vedomie sa začne rozširovať do piatej dimenzie, čo vám umožní vedome vnímať molekuly Ducha, ktoré spájajú všetko živé. Potom budete zažívať skutočnú Jednotu so všetkým životom a budete schopní priamo a vedome zažívať „čas,“ o ktorom teraz hovoríme.

Vravíme, že „čas“ je dôsledkom stavu vášho vedomia. A navyše stav vášho vedomia je dôsledkom vašej schopnosti udržať si bezpodmienečnú lásku vo svojom Vyššom Srdci. Bezpodmienečná láska je spájajúcou silou Univerza a pomôže vám pri vašom procese vzdania sa viery v oddelenosť.

Hovoríme o procese, pretože ste stále zviazaní časom, ktorý zo všetkého robí proces. Keď sa oslobodíte od ilúzie času (ktorá je synonymom ilúzie oddelenosti), bude už iba TERAZ. V tomto TERAZ je iba TU a TU, s ktorým budete rezonovať, bude piata dimenzia. Na záver vám chceme pripomenúť, že:

Vy VŠETCI ste úžasné Multidimenzionálne Bytosti.
Preto je KAŽDÝ z vás TERAZ TU ako vyjadrenie vášho JA piatej dimenzie.

Vy nejdete Domov. Vy sa vraciate Domov, aby ste sa radostne znovu spojili s tými, ktorých nekonečne milujete a ktorí milujú vás za hranice všetkých ilúzií času a priestoru.

My sme vašou Galaktickou Rodinou!


Správa z Galaktickej Federácie

Naši drahí, radi by sme sa s vami osobne stretli a povedali vám o našom Záverečnom Prijatí do Planetárneho Vzostupu. Našu komunikáciu začneme tým, že vás vezmeme na cestu za vašou Naddušou siedmej dimenzie. Keď tam budeme, stretnete sa so svojou Galaktickou Rodinou, ktorá sa s vami podelí o svoje skúsenosti so vzostupom. Tieto skúsenosti vám prinášame s nádejou, že si spomeniete na vyjadrenie svojho JA vo vyšších dimenziách v iných svetoch, ktoré už zažili svoj návrat do piatej dimenzie. Keď si vytvoríte hlboké spojenectvo s týmito členmi vášho skvelého JA, ľahšie sa odpútate od ilúzie tretej dimenzie a stanete sa svojim Multidimenzionálnym JA.

Prv než začneme, by sme vám chceli povedať, že máme radosť z toho, že umožňujete zmenám vo vašom vedomí začleňovať sa do vašej fyzickej formy. Vaše Svetelné telo sa prebúdza v uzavretom priestore fyzickej schránky. Odpor vašej fyzickej schránky voči transformácii mu spôsobuje mierny nepokoj, ale nie je potrebné sa tým znepokojovať. Odpor je súčasťou procesu, ktorý prebieha presne podľa plánu. Našu komunikáciu s vami začneme krátkym rozjímaním, aby sme spojili vedomia všetkých z vás do JEDNÉHO.

Zavrite si prosím oči a pomaly a zhlboka sa nadýchnite. Uvoľnite všetky myšlienky týkajúce sa vášho každodenného života a zamerajte svoje vedomie na váš vnútorný svet. Umožnite vašim vnútorným obrazom vplynúť do vášho vedomia. Vnímajte a cíťte svoje JA v srdci Božského Matrixu šiestej dimenzie. Pre vaše pozemské ja môže byť ťažké predstaviť si, čo bude nasledovať, takže sa odpútajte od svojho ega a vyšlite svoje vedomie do matrixu.

Srdce matrixu sa začína otáčať stále rýchlejšie, až sa z neho stáva vír. Tento vír je obrovský. Uvoľnite všetok odpor a nechajte sa vtiahnuť do tohto víru a nechajte tento vír spadnúť do seba. Nachádzate sa v dlhej červej diere so svetmi, planétami, hviezdami a galaxiami, ktoré vás obklopujú na vašej ceste nekonečnom. Chystáte sa spojiť so svojou Naddušou v siedmej dimenzii. Slová nedokážu opísať tento zážitok, preto budeme hovoriť v obrazoch.

Rieka svetla vás láka k tomu, aby ste sa ponorili do jej prúdu. Keď zareagujete na jej vábenie, stratíte pojem o svojej forme. VY STE tou riekou, VY STE svetlom v rieke a VY STE pozorovateľmi svojho JA, aj svojho pozemského ja. V jedinom okamihu ste sa presunuli za všetky vízie sveta, planét, hviezd a galaxií.

Rieka sa teraz spája s mnohými ďalšími, ktoré tečú proti prúdu na ceste stretnutia sa za temnou prázdnotou. Zistíte, že vaše vedomie je schopné preskočiť z jednej rieky na druhú a vnímať príbehy týchto riek. Každá rieka je samostatným výhonkom, samostatnou realitou a prúdi z vašej Nadduše siedmej dimenzie. Každá rieka predstavuje časť vášho vývoja na nejakom konkrétnom svete, planéte, v slnečnej sústave, galaxii alebo dimenzii. Môžete cítiť fragmenty Esencie vášho JA, ktoré každá z riek nesie. Zem sa zdá byť veľmi vzdialená a jej význam spočíva iba v očakávaní vzostupu. Vnútorný hlas vám vraví, že teraz navštívite iné svety, v ktorých ste sa podieľali na vzostupe. Do vašej mysle vchádza Sírius B.


Tarmain zo Síria B

Pochádzam so Síria B. Rozpoviem vám príbeh, drahé pozemské ja, vďaka ktorému sa môžete poučiť z nášho vzostupu a začleniť tieto lekcie do vašej reality. Sírius a Zem, Terra, ako ju voláme, boli vždy úzko prepojené. Náš svet bol tiež vodným svetom, ale nebola to rovnaká voda ako na Zemi. Moja forma na Síriu B bola podobná forme vašich veľrýb, ale teraz sa už len zriedkakedy obmedzím nejakou formou a uprednostňujem vyžarovanie svetla. Som všetkým, čím si prajem byť a mám ukončené všetky skúsenosti, vrátane vzostupu mojej planéty a slnečného systému. Môžete ma volať Tarmaine.
Drahí pozemšťania, používam váš jazyk, pretože ten náš je čisto telepatický, takže by ste mu nerozumeli. Keďže si ma naša prekladateľka stiahla do svojho vedomia, môžem používať váš jazyk a komunikovať s vami spôsobom, ktorý je vám prirodzený. Slová ja/mňa/môj používam kvôli vášmu pozemskému jazyku. Avšak na mojej vibrácií také výrazy neexistujú. My sme všetci v jednote a neustále komunikujeme v božskej jednote Jedného. Svoje vedomie môžeme preniesť späť do individuality, ak si to želáme, ale väčšina z nás má takú skúsenosť iba v spomienkach. Vrátili sme naše vedomie do tretej dimenzie, aby sme vás viedli, ako to teraz robím ja.

Prichádzam k vám vo vašom „čase,“ aby som vám povedal náš príbeh o Planetárnom Vzostupe. Môj príbeh vo vás pravdepodobne vyvolá spomienky, pretože mnohí z nás sú inkarnovaní na vašom svete, ktorý je tiež vodným svetom. Dokonca sme sa naučili inkarnovať sa v ľudskej forme, aby sme slúžili ako sprievodcovia pre tých z ľudí, ktorí nám dokážu otvoriť svoje srdcia a mysle. Mnohí z nás na seba dobrovoľne zobrali ľudskú alebo veľrybiu formu na Zemi počas vášho „času,“ aby sme pomohli pri Planetárnom Vzostupe.


Sírius B

Sírius sa nachádza v súhvezdí Veľkého psa. Sírius B je časťou Trojitého hviezdneho systému, ktorý tvoria Sírius A, Sírius B a Sírius C. Moja domovská planéta, ktorej meno nie je možné preložiť do vášho jazyka, bola kľúčovou planétou v procese vzostupu našej slnečnej sústavy. Rovnako ako Zem , bola aj naša planéta poslednou, ktorá bola pripravená na posun do piatej dimenzie. Takže sme boli rovnako ako Zem spúšťačom vzostupu našej slnečnej sústavy Sírius B. Hovorím v minulom čase, pretože teraz naša planéta rezonuje v piatej a vyššej dimenzii. Teraz sme vzostúpenou planétou Svetla. Avšak, presne ako naši priatelia Arkturiáni, sme stále prítomní na Galaktickej Oblohe. Celý slnečný systém Sírius B je za hranicami polarity, oddelenosti a ohraničenosti, ale teraz k vám prehováram z fyzického vyjadrenia Tarmaine, aby som vám mohol vyrozprávať môj príbeh o zjednotení sa s mojim Božským Doplnkom Shaleemou.

„Kvapalina,“ v ktorej sme žili, mala vyššiu viskozitu, než vaša voda. Spodná vrstva našej atmosféry bola veľmi podobná vášmu oceánskemu dnu. Predstavte si realitu, v ktorej je atmosféra, vzduch vo vašom svete, viskózna kvapalina. To, čo by u vás boli rieky a oceány, boli u nás údolia a jaskyne. Tieto údolia a jaskyne boli naplnené rovnakou viskóznou kvapalinou ako atmosféra, okrem toho, že atmosféra mala vyššiu hustotu. Čím viac sme sa vzďaľovali od oceánskeho dna, tým bola naša atmosféra redšia. Kvôli vysokej hustote na povrchu planéty, sem neprenikalo skoro žiadne svetlo a tí, ktorí tam žili, sa stali luminiscenčnými, začali sami vytvárať svetlo.

Tí z nás, ktorí žili v spodnej vrstve našej atmosféry, uctievali temnotu, ktorá nás obklopovala, zatiaľ čo tí z nás, ktorí žili vo vrchných vrstvách atmosféry uctievali svetlo, ktoré sme hľadali počas mnohých generácií v rámci našej evolúcie. V tom čase sme verili, že najvyvinutejší občania našej spoločnosti, ako napríklad náš Koncil Svetla, žijú v najvyššej vrstve atmosféry. Tí najvýznamnejší, vrátane mňa, viedli Koncil Svetla a tiež aj vládli vo vyšších vrstvách atmosféry. Z perspektívy nášho koncilu Svetla, žili v nižších vrstvách atmosféry tí, ktorí boli menej vyvinutí. Verili sme, že táto oddelenosť bola znakom našej nadradenosti a menejcennosti tých, ktorí uctievali temnotu.

Na druhej strane Koncil Temnoty veril, že my z Koncilu Svetla sme odpadlíci, ktorí popreli naše dedičstvo, keď sme opustili náš Zdroj a presunuli sa ďalej od povrchu planéty. Pred našim vzostupom sme si neuvedomovali, že v našej spoločnosti fungoval hierarchický systém, naplnený oddelenosťou a obmedzenosťou. Obe strany si proste mysleli, že majú „pravdu.“ Členovia Koncilu Temna žili neďaleko údolí a jaskýň v Chrámoch postavených na povrchu planéty a členovia Koncilu Svetla sídlili v Chrámoch, ktoré „plávali“ nad povrchom našej kvapalnej atmosféry. Tieto Chrámy plávali, pretože boli blízko hranice medzi treťou/štvrtou a piatou dimenziou.

Tak ako sa vo vašom svete prelína prvá až tretia dimenzia, prelínali sa v našom svete prvá až štvrtá dimenzia. Preto boli vždy mágia, imaginácia a všetky formy psychických schopností hlavným elementom našej spoločnosti. Napríklad celá naša komunikácia bola telepatická. Nepotrebovali sme ruky, pretože sme hýbali vecami pomocou telekinézy, nepotrebovali sme nohy, pretože sme „plávali“ a/alebo sa teleportovali.

V našom svete boli obe pohlavia vždy rovnocenné. V skutočnosti sme mohli meniť svoje pohlavie v rámci jednej inkarnácie. Boli sme takmer androgýnni, no stále sme mali Božské Doplnky, s ktorými sme sa nakoniec spájali v rámci príprav na vstup do piatej dimenzie. Vďaka tomu, že boli na našom svete zastúpené prvá až štvrtá dimenzia, bol náš vzostup do piatej dimenzie oveľa jednoduchší. Avšak ani my sme neboli ušetrení extrémnych polarít, ktoré teraz zažíva vaša planéta.

Museli sme zosilniť naše polarity, presne ako to teraz robí vaša planéta, aby sme natiahli „gumičku“ svetla proti temnote do väčšieho extrému. Ako sa čas nášho vzostupu blížil zistili sme, že prví vodcovia, ktorí zhromaždili okolo seba davy prívržencov, boli vodcovia Temnoty predstavujúci staré princípy oddelenosti a obmedzenosti. Títo vodcovia, používali strach ako nástroj kontroly nad svojimi prívržencami. Vodcovia svetla používali lásku a preto im trvalo oveľa dlhšie, kým našli dostatok prívržencov. Strach je možnosť vnímania, ktorú je ťažké ignorovať. Žiaľ láska je možnosť vnímania, ktorá sa často ťažko prijíma.


Proces sebauvedomenia si

Všetci naši obyvatelia pochádzali z hĺbok našich jaskýň. Preto trvalo tisícky rokov, kým dostatočný počet našich obyvateľov prešiel dlhým procesom sebauvedomovania si v zmysle rezonancie a života v redších vibráciách našej atmosféry. Šťastím bolo, že keď sme zomreli a znovu sa inkarnovali, mohli sme sa vrátiť na rovnakú frekvenciu, ktorú sme mali v predošlej inkarnácii. Po viac generáciách, než sme boli schopní spočítať, sa obyvateľstvo rozdelilo na tých, ktorí sa nechceli zmeniť a teda chceli zotrvať v temnote a tých, ktorí sa presunuli do svetla a boli pripravení zmeniť sa natoľko, aby sa mohli posunúť do ďalšej dimenzie.

Sily Koncilu Svetla žili v jednote. Preto sa každý vodca musel naučiť ovládať svoje „ja“ svojim „JA.“ Na druhej strane Koncil Temna naďalej udržoval systém málopočetnej elity, ktorá vládla mnohým. Práve vďaka tomu boli na konci sily Temna mocnejšie. Spravili menšie zmeny a nemuseli čeliť úplnej premene svojich zvykov. Sily Svetla sa ale naučili celkom novým spôsobom vedenia seba predtým, než začali viesť ostatných.

Nie všetci z tých, ktorí pobývali v Temnote boli „temní.“ V skutočnosti tí, ktorí prebývali v tieni a vytvorili so svoje vlastné osvetlenie, sa tajne schádzali s Obyvateľmi Hranice. Obyvatelia Hranice nikdy neboli členmi elity Koncilu Svetla. Boli členmi spoločnosti, ktorá nemohla naďalej nenávidieť Koncil Temna, tak ako to robil Koncil Svetla. Koncil Svetla a Koncil Temna boli nepriatelia po celý čas a odmietali sa vzdať tejto tradície alebo svojho presvedčenia, že ich cesta je lepšia.

Nasledovníci Svetla sa pozdvihli do najsvetlejších oblastí našej planéty tým, že našli v sebe svoje JA. Postupom času sa však Koncil Svetla skazil pocitom moci. Keď sa jeho členovia dostali do najvyššej vrstvy atmosféry, prestali sa dívať do svojho vnútra, pretože už nemali potrebu meniť sa. Namiesto toho túžili po moci.

Iná skupina, ktorá nepatrila do vládnucej triedy a neskôr boli známi ako Obyvatelia Hranice, pokojne išli cestou SEBArealizácie bez toho, aby chceli vládnuť. Takže dokázali stále vnímať svoju vlastnú temnotu a svojich vlastných „vnútorných nepriateľov.“ Vďaka procesu SEBArealizácie sa vyvinuli za hranice potreby mať nepriateľov. Čelili svojim vnútorným nepriateľom a nepotrebovali viac projektovať svoj strach na ostatných a vytvárať tak vonkajších nepriateľov.

Prastarí, ako sme hovorili tým, ktorí sa ako prví naučili tvoriť svoje vlastné svetlo, neboli tiež predurčení vládnuť. Namiesto toho bolo ich jediným záujmom bezpečné spravovanie našej planéty. Vďaka tejto oddanosti vyvinuli Planetárne Vedomie. V rámci ich planetárneho Vedomia mohli zažívať celú planétu. Prastarí boli potomkovia našej prvej civilizácie. Zostali v jaskyniach a držali sa bokom od zvyšku spoločnosti, takže mohli chrániť spomienku na Božský Plán Vzostupu, ktorý bol predpovedaný v časoch, keď bola naša civilizácia mladá.

Použitím opačnej metódy získali aj Obyvatelia Hranice Planetárne Vedomie. Tieto dve skupiny komunikovali spolu a aj s celou planétou a vyššími dimenziami. Obyvatelia Hranice získali galaktické informácie a Prastarí ukotvili tieto informácie na planéte. Potom ukotvili galaktické informácie cez Planetárne Vedomie Prastarých do vedomej mysle obyvateľov planéty.

Zatiaľ čo Koncily Svetla a Temnoty udržiavali pôvodnú tradíciu nadvlády nad ostatnými, Obyvatelia Hranice a Prastarí sa „prebudili“ do novej budúcnosti. Ani jeden z Koncilov nemohol mať vplyv na tieto dve skupiny. Keďže našli svoju „vnútornú silu,“ vonkajšie sily na nich nevplývali. Našli svoju Pravdu a nepotrebovali potvrdenie ani kontrolu od žiadnej vonkajšej sily. Obyvatelia Hranice a Prastarí vedeli, že sú súčasťou niečoho dôležitejšieho než bol starý systém. Poznali „dôvod svojej inkarnácie“ a poznali svoje Multidimenzionálne JA. Preto nemali strach.

Napokon Obyvatelia Hranice a Prastarí zistili, že sú Temnotou aj Svetlom. Vďaka tomuto zisteniu dokázali prepustiť ilúziu bytia „iba“ svetlom alebo „iba“ temnotou a našli Strednú pozíciu medzi týmito dvomi polaritami. Nemali už viac potrebu súdiť ostatné skupiny preto, že žijú odlišne, pretože boli JEDNÝM s obomi. Vzdanie sa súdenia im prinieslo Súcit voči všetkému živému.

Odkedy sa Obyvatelia Hranice zjednotili so svojim JA piatej dimenzie, ich telá rezonovali o niečo vyššie než telá členov Koncilu Svetla a „v inom rytme“. Prastarí sa zjednotili s telom planéty a rezonovali v úplnej jednote s našou planétou a našou slnečnou sústavou. Preto bolo ich vedomie vyššie a rezonovalo v „inom rytme,“ než vedomie členov Síl Temnoty. Keďže boli tieto dve skupiny v „inom rytme“ než okolité prostredie tretej dimenzie, ich telá sa ostatným javili ako opar. Preto bolo ťažké pre Koncily Svetla a Temna vnímať ich prítomnosť, či dokonca ovplyvňovať ich.

Obyvatelia Hranice a Prastarí vedeli, že „čas“ je na ich strane. Ja, Tarmaine, som bol jedným z prvých z Koncilu Svetla, ktorí si všimli, že naša cesta rituálov, dogiem a disciplíny bola nezmyselná. Keď som opustil Koncil Svetla a pridal sa k Obyvateľom Hranice, bol som očierňovaný mojimi dlhoročnými priateľmi z Koncilu Svetla. Na druhej strane Obyvatelia Hranice ma vrele prijali a pomohli mi znova sa spojiť s mojim Božským Doplnkom Shaleemou.


Božský Doplnok

Shallem bola jednou z prvých, ktorí opustili Koncil temna a pridali sa k Prastarým. Prvý krát som Shaleem stretol na našom pravidelnom polročnom stretnutí Planetárneho Koncilu. Okamžite som voči nej pocítil silnú averziu, alebo to bolo priťahovanie? Nemal som ani tušenie o tom, že sme boli prvými z Koncilu Svetla a Koncilu Temna, ktorý sa spojili ako Božské Doplnky. Neskôr sme zistili, že aj ďalšie Božské Doplnky žijúce v polaritách Svetla a Temna, sa začali nachádzať a spájať do svojho skutočného androgýnneho JA. Napokon sa ukázalo, že to bol dávny vesmírny plán, na základe ktorého sa Božské Doplnky inkarnovali do opačných polarít „svetla“ a „temna“ a potom sa spojili do jednej Bytosti. Keď sa z dvoch opäť stal JEDEN, ich rezonancia vzrástla, čo prispievalo k rastu rezonancie celej planéty. Naša planéta sa postupne stávala planétou piatej dimenzie.

Medzitým sa začali Koncily Svetla a Temna obávať zmenšujúcej sa moci nad svojimi prívržencami, ktorí začali medzi sebou komunikovať. Na spoločných polročných stretnutiach Planetárneho Koncilu boli tieto dve strany striktne oddelené. Ale teraz sa stretnutia zmenili. Namiesto sústreďovania sa na rozdiely medzi nami sme sa začali sústreďovať na problémy, ktoré sa týkali oboch skupín. Tieto dve skupiny boli nepriateľmi od úsvitu nášho sveta a teraz si uvedomili, že komunikáciou môžu dôjsť k pochopeniu a súcitu voči druhej strane.

Okrem veľrýb žilo na našom svete mnoho rôznych bytostí. Niektoré vyzerali ako vodné hady, úhory alebo obojživelníky s rukami a nohami. Tieto obojživelníky boli našou menej vyvinutou rasou, ktorí nevedeli využívať telekinézu. Preto stále potrebovali končatiny. Keďže neboli vyvinuté natoľko ako hady, delfíny a veľryby, boli vnímaní ako „zvieratá“ vo vašej spoločnosti. Bytosti bez končatín boli ako u vás „ľudia.“ Všetci z nás, „ľudských bytostí,“ vedeli o polaritách života v tretej/štvrtej dimenzii a o 3D Matrixe, ktorý ju držal na mieste. Vedeli sme aj to, že sa tento matrix rozkladá a náš svet sa transformuje.

Náš sociálny systém bol veľmi podobný tomu, aký majú delfíny a veľryby. Práve preto sa mnohí z nás inkarnovali na vašom svete v jednej z týchto foriem. Naša spoločnosť bola založená na rodinných skupinách. Nemuseli sme bojovať o prežitie, ako napríklad vy vo vašom svete. Preto sme žili oveľa dlhšie, zvyčajne niekoľko sto vašich rokov. Taktiež sme sa po niekoľkých inkarnáciách začali rozpamätávať na predošlé inkarnácie a život medzi nimi. Všetky tieto faktory nám umožnili vzostúpiť rýchlejšie než váš svet. Boj o prežitie prítomný na vašom svete znamená, že je u vás aj oveľa viac strachu. Strach nedovoľuje ľuďom meniť sa, pretože najväčším strachom je „strach z neznámeho.“

My sme boli v podstate mierumilovní ľudia, ale vďaka Silám Temna sme mohli zažívať pocity víťazstva a nadvlády, ak sme po nich túžili (tak ako túžia mnohí na vašom svete). Ale na rozdiel od ľudí sme nikdy nedominovali nad našim vlastným druhom. Dávno pred našim vzostupom sme mohli cestovať v astrálnej rovine, zmeniť tvar tela podľa ľubovôle a podmaniť si a/alebo ovládnuť iné svety. Nejakú „dobu“ sme to robili. Sily Temna boli vždy dychtivé „dobývať“ a Sily Svetla zas túžili „zachraňovať.“ Vďaka rastúcemu počtu Obyvateľov Hranice a Prastarých mali ostatní obyvatelia nášho sveta možnosť vybrať si medzi „dobývaním“ a „zachraňovaním.“ Tou voľbou bol vzostup. Koncily Svetla a Temna sa mohli rozhodnúť ukončiť hru polarít a pridať sa k Obyvateľom Hranice, Prastarým a ostatným v piatej dimenzii.


Rastúca viera vo vzostup

Najskôr iba malý počet veril tomu, že by vzostup mohol byť možný, ale postupne začalo Kolektívne Vedomie našej planéty zažívať jednotu so všetkým živým. Kolektívne Vedomie je odlišné od Planetárneho Vedomia v tom, že je to vedomie iba „ľudského typu.“ Na druhej strane Planetárne Vedomie je vedomie samotnej planéty a všetkého, čo žije na nej, v nej alebo okolo nej. Ako náhle začalo Planetárne a Kolektívne Vedomie spieť k uvedomeniu si vzostupu, mnohí obyvatelia nášho sveta stratili túžbu dobývať či zachraňovať. Namiesto toho nechávali ostatných, aby si zvolili svoju vlastnú budúcnosť tak, ako si oni vybrali svoj vzostup.

Keďže každý v našej spoločnosti bol napojený na naše Kolektívne Vedomie, začali sa „bojovníci,“ ktorí dobývali a „záchrancovia,“ ktorí zachraňovali vracať domov, aby zistili, prečo sa naše Kolektívne Vedomie zmenilo. Keď sa vrátili zistili, že boli polarity pomáhania/ubližovania nahradené Jednotou Bezpodmienečnej Lásky. Keď „záchrancovia“ bezpodmienečne milovali tých, o ktorých verili, že potrebujú zachrániť, milovali ich problémy rovnako ako ich samotných. Potom si uvedomili, že „liečením“ problémov tieto problémy zosilňovali, pretože zvyšovali pozornosť, ktorá im bola venovaná.

V dôsledku toho sa ich „liečenie a zachraňovanie“ premenilo na „súcit a prijatie.“ Potom mohli prijať fakt, že si každá osoba svoje problémy vyberá a môže sa napojiť na svoje Vyššie JA v záujme ich vyriešenia. Záchrancovia teda začali komunikovať s Vyšším JA tých, ktorým pomáhali a tak mohli zosilniť riešenie a nie problém. Avšak potom neboli liečiteľmi. Boli pozorovateľmi a sprostredkovateľmi informácií. „Dobyvatelia“ boli tiež vystavení Bezpodmienečnej Láske po svojom návrate domov. S pocitom tejto lásky zažívali jednotu so všetkým živým a uvedomili si, že všetko, čo robia druhým, robia aj sami sebe. Vzrušenie z ubližovania druhým stratilo čaro, keď aj im bolo ubližované. Takže prestali túžiť po dobývaní.

Postupne sa magnetizmus tretej/štvrtej dimenzie rozpúšťal a celá 3D hra strácala svoju atraktívnosť. Stále viac našich občanov sa namiesto toho začalo zaujímať o zázraky vyšších dimenzií. Viera našich občanov v oddelenosť začala miznúť a uvedomili si, že nemajú žiadnych priateľov a žiadnych nepriateľov. Všetci boli JEDNO. Keď stratili vieru v oddelenosť, prestali byť všetky boje, súťaženie a súdenie potrebné. Všetko, po čom túžili proste bolo, pretože bolo dostupné všetko, každému a okamžite. Bez konkurencie a vlastnenia nebol nikto lepší a nikto horší. V skutočnosti nikto nebol iný. Všetci boli JEDNO.


Jednotné vedomie

Jednotné Vedomie presahujúce svetlo a temnotu zahŕňa polarity ako extrémy jedného spektra. Čím si viac obyvateľov našej planéty vyberalo Jednotné Vedomie, tým viac slabli Koncily Svetla a Temna. Najskôr mali tieto dva Koncily mnoho spoločného. Oba chceli formu polarity 3D Matrixu a zachovanie oddelenosti a obmedzenosti. Tešili sa zo svojej moci nad ostatnými a nechceli, aby im táto tretia moc zničila ich realitu.

Medzi tým sa „Ostatní,“ ako nazývali Koncily tých, ktorí sa pridali k Obyvateľom Hranice a Prastarým, spojili so svojimi Božskými Doplnkami. Mali množstvo zážitkov z piatej dimenzie a navyše si pamätali svoje paralelné reality na iných planétach, v iných galaxiách a iných dimenziách. Vedeli, že sa rozhodli inkarnovať sa v tom priestore/čase s úmyslom pomôcť pri vzostupe ich planéty a ich slnečnej sústavy. Rozpamätali sa na svoje Poslanie a presne vedeli, čo majú robiť. Spomenuli si aj na to, že smrť je len ilúziou a preto stratili strach a pristupovali k sebe s láskyplným nezaujatým Súcitom.

Bez strachu nevedeli nad nimi Koncily udržať kontrolu. Ešte znepokojujúcejšie pre členov Koncilov však bolo to, že stále viac Ostatných začalo prechádzať do piatej dimenzie. Preto ich Koncily nemohli ani vidieť. Na druhej strane Ostatní mohli vnímať Koncily, pretože vyššie dimenzie dokážu vnímať nižšie, ale naopak to neplatí. Koncily boli stále viac frustrované a zosilňovali svoj vplyv na obyvateľov planéty zostávajúcich v tretej dimenzii. V našom svete normálne neboli vojny, ale Koncily Svetla a Temna tak zúfalo túžili po kontrole, že sa rozhodli začať proti sebe vojnu s cieľom vytvoriť strach a zväčšiť polaritu bojom medzi „dobrými“ a „zlými.“ Do tohto vojnového konfliktu vstúpili s nádejou, že tým zastavia ten prekliaty proces vzostupu.

Koncily pochopiteľne vedeli o tom, že vzostup sa bude týkať celých generácií a robili všetko preto, aby tomu zabránili. Vonkajšia moc im prinášala potešenie a dávali jej prednosť pred vnútornou silou. Po vyhlásení vojny si museli obyvatelia nášho sveta vybrať jednu zo strán. „Táto skupina má pravdu. Nie, táto skupina má pravdu.„ Tí, ktorí si vybrali vzostup, zostali v tej dobe oddaní zachovaniu Nestranného Súcitu. Videli, že Koncily v skutočnosti nechcú ukončiť hru tretej/štvrtej dimenzie a spravia všetko preto, aby pokračovala.

Obyvatelia Hranice a Prastarí boli dosť múdri na to, aby si uvedomili, že pridanie sa na niektorú zo strán posilní 3D Matrix a zníži ich vibrácie, rovnako ako vibrácie planéty. Všetci z nich mali veľké potešenie z Jednotného Vedomia piatej dimenzie a nechceli riskovať, že oň prídu. Keďže ich vedomie bolo na vyššej úrovni, boli ako „rodičia“ stojaci pri pieskovisku sledujúci ako sa ich deti bijú o hračku. Odmietli sa k tomuto boju pridať alebo súdiť „deti,“ ktoré bojovali. „Deti budú deťmi,“ povedali. Dokonca dokázali tieto bojujúce deti milovať.


Sila lásky

Ich láska bola taká silná, že sa stala „silou,“ ktorá zaplavila bojovníkov. Jeden za druhým sa bojovníci začali čudovať, prečo bojujú. Pocit úplnej lásky a súcitu, ktorý prichádzal z neznámeho zdroja, bola zrazu oveľa atraktívnejší, než pocity strachu a spravodlivosti, ktoré pochádzali z existencie „dobra“ a „zla.“ Jeden za druhým začali byť títo bojovníci unavení z boja. Chceli poznať zdroj tohto fantastického pocitu súcitu, spolucítenia. Našťastie boli obyvatelia nášho sveta stále schopní naladiť sa na Kolektívne Vedomie. Preto keď sa spýtali na zdroj tohto pocitu, dostali odpoveď: „Choďte do svojho vnútra a počúvajte.“
A to aj urobili. Začali zatvárať oči a prestali vnímať zvuky boja Koncilov a ponorili sa do svojich sŕdc a myslí. Zistili, že zdrojom tohto „pocitu“ bolo ich vlastné vyššie JA. Stále viac obyvateľov si uvedomovalo, že spojenie sa so svojim JA, im prinesie lepšie pocity, než to, že „majú pravdu.“ Navyše keď vstúpili do svojho vnútra, spojili sa s rastúcim Planetárnym Vedomím. Jedným z hlavných pravidiel nášho Planetárneho Vedomia, na ktoré zabudli Koncily, ale chránili ho Prastarí bolo, že by sme nemali vnímať našu rodinu ako našich nepriateľov. Keď si spomenuli na toto pravidlo, zložili zbrane a opustili vojnu Koncilov. Skoro po tom sa pridali k Obyvateľom Hranice a Prastarým, aby sa dostali za hranice dominancie a kontroly Koncilov.

Potom začali symboly moci tretej/štvrtej dimenzie upadať. Členovia Koncilov použili všetky svoje kúzla, aby obnovili svoje pozície, ale ich kúzla nefungovali. Ich svet sa menil a oni to nemohli zastaviť. Tí, ktorí chceli udržať realitu tretej/štvrtej dimenzie, sa spojili. Uvedomili si, že ako skupina budú môcť udržať 3D Matrix dlhšie. Avšak toto spojenie napokon pozdvihlo ich vedomia ku Kolektívnemu a Planetárnemu Vedomiu. A potom jeden po druhom „prebehli“ do piatej dimenzie.

Dokonca aj poprední členovia Koncilov začali byť rozčarovaní zo starého sveta a začali snívať o „pocite,“ o ktorom hovorili Ostatní. Potom sa začali ponárať do svojho vnútra a počúvať. Teraz už bolo Planetárne Vedomie také silné, že si títo členovia Koncilov začali uvedomovať, ako veľmi ich obmedzovala ich upätosť na „správnu cestu.“ Aj oni sa spojili so svojimi Božskými Doplnkami a začali si spomínať na svoje ďalšie reality, ďalšie svety a dimenzie. Opustili prázdne symboly nadvlády nad ostatnými, nahradili ich skutočnou silou poznania svojho JA a prešli do piatej dimenzie.


Dosiahnutie kritického množstva

Napokon dosiahlo povedomie o piatej dimenzii v kolektívnom vedomí 51%. Vtedy sa začal 3D Matrix rozkladať. Jaskyne Koncilu Temna sa začali napĺňať svetlom a temnota prenikla do siení Koncilu Svetla. Steny, ktoré oddeľovali svetlo od temnoty a spodné siene od horných proste zmizli. Strop, ktorý oddeľoval bytosti piatej dimenzie od bytostí tretej/štvrtej dimenzie sa rozplynul. Vode podobná substancia, ktorá napĺňala našu atmosféru sa naplnila fotónmi. Tým sa kvapalina stala menej viskóznou a všetky vrstvy sa stali rovnakými. „Jaskyne temna„ a „hranica svetla“ už neboli oddelené. Keďže každý dosiahol hranicu piatej dimenzie, 3D Matrix sa začal strácať a všetky polarity sa zliali do JEDNEJ.

Chuť Planetárneho Vedomia, Bezpodmienečnej Lásky a Nestranného Súcitu bola príliš čistá, príliš sladká na to, aby sme sa jej vzdali pre prázdnu moc tretej/štvrtej dimenzie. Avšak zostávajúci členovia oboch Koncilov, ktorí teraz držali spolu, sa nezmenili. Nechceli skončiť s 3D Hrou. Vedeli, že ich jedinou šancou bolo opustenie planéty. Asi chceli ísť do nejakého iného sveta, kde by mohli znova zažívať vzrušenie z nadvlády a moci nad ostatnými. Vstúpili do svojich astrálnych lodí s nádejou, že nájdu slávu dobyvateľov a podrobiteľov na inom svete a aj našli. No to už je iný príbeh.

Posledný záchytný bod tretej/štvrtej dimenzie na našej planéte zmizol, keď posledná astrálna loď opustila atmosféru našej planéty. Potom naša planéta a celá naša slnečná sústava Sírius B, ktorá čakala na to, kým budeme pripravení, prešla do piatej dimenzie. Všetko, čo bolo potom možné z nižších svetov vnímať, bola malá bodka na nočnej oblohe.

Takýmto spôsobom vzostupuje aj vaša planéta a vaša slnečná sústava. Náš proces vzostupu vyzerá byť pomalý pri vnímaní z tretej/štvrtej dimenzie, ale keďže teraz sme za hranicami času, zdá sa, ako keby sa to udialo za okamih. Neskôr by som vám chcel porozprávať príbeh o spojení sa s mojim Božským Doplnkom Shaleemou. Nemali sme ani tušenie o tom, že budeme príkladom, ktorý bol postupne nasledovaný väčšinou obyvateľov nášho sveta. Vrátim sa skoro, aby som dokončil môj príbeh.

S Bezpodmienečnou Láskou a Nestranným Súcitom,
Tarmaine

pre stránku vzostup.sk preložila danuša


12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
Arkturiáni – Proces Vzostupu

My sme Arkturiáni.

Vstupujeme sme teraz do vedomia našich prebudených pozemských ja, pretože by sme vás radi pripravili na to, čo sa zakrátko udeje vo vašej realite. Chceli by sme prehovoriť ku každému z našich pozemských ja, no žiaľ stále je mnoho takých, ktorí nedokážu prijať nepoznané. Avšak chceme povedať všetkým, ktorí dokážu prijať túto správu, že ten čas je TERAZ. Môžete sa spýtať: „Čas na čo?“ Odpovieme vám: „Je tu čas, na ktorý ste čakali. “ Proces vášho vzostupu sa presunul na novú frekvenciu, pretože vaša slnečná sústava sa presunula do novej oblasti vesmíru.

V tejto oblasti „vonkajšieho vesmíru“, ktorá je zároveň aj „vnútorným vesmírom,“ musíte pozorne sledovať VŠETKY svoje myšlienky a emócie, pretože sa vám rýchlo navracia schopnosť okamžitej manifestácie.
Po prvé, hovoríme o vnútornom vesmíre preto, že dokážete vnímať silu iba tejto oblasti, keď vstúpite do svojho JA a naladíte svoje vedomie na rezonanciu piatej a vyššej dimenzie. Pri tomto naladení sa vás povedieme.

Po druhé, radi by sme vám pripomenuli, že vaša pozemská fyzická schránka prejde veľkou zmenou, ako náhle zladíte svoje vedomie s rezonanciu tejto oblasti vesmíru.

Po tretie, je životne dôležité udržať si vedomie bezpodmienečnej lásky v čo možno najväčšej miere, aby sa znížila ochrana ega, ktorá vám umožnila dôjsť takto ďaleko vo vašom procese.
Vaša polarizovaná realita vás naučila chrániť sa pred ostatnými. Dokonca ešte horšie, táto realita vás naučila chrániť sa najviac pred tými, ktorých milujete. Prečo? Pretože práve tí, ktorých milujete, vás môžu najviac zraniť.

Preto vám položíme nasledovné otázky:
Je dôležitejšie ochraňovať seba, alebo ochraňovať tých, ktorých milujete?
Môžete skutočne vedieť kto ste skôr, než sa uvidíte očami niekoho, kto vás miluje?
Nie je to táto perspektíva, ktorá vám umožňuje poznať, ako vašu lásku cítia ostatní?
Je naozaj dôležité chrániť sa pred tými, ktorých milujete?
A ak je, milujete ich skutočne?

Sila lásky

Láska lieči, pretože dokáže prelomiť ilúziu oddelenosti a nahradiť ju Jednotou. Vzdanie sa viery v oddelenosť vám umožní zažívať realitu, v ktorej žijete v Jednote so všetkým živým. Prosíme vás, aby ste si chvíľu predstavovali seba ako bytosť, ktorá je v Jednote so VŠETKÝM živým.

Pozorujte molekuly Ducha, ktoré spájajú všetko – všetky osoby, všetky miesta, všetky myšlienky a všetky emócie – do JEDINÉHO okamihu TERAZ. V tomto okamihu nezažijete žiadnu oddelenosť od svojho JA, od ostatných, od planéty alebo od tejto oblasti vo vesmíre. V tejto Jednote VIETE, že ste všetci osobným vyjadrením vášho JEDINÉHO Planetárneho JA. Ak si to dokážete predstaviť v sebe, dokážete naladiť svoje vedomie na vnímanie energetického poľa, do ktorého vaša Planéta práve vstúpila.

Keďže ste Jedno so všetkým živým, máte vplyv na všetko živé a všetko živé má vplyv na vás. Toto je prah piatej dimenzie, kam práve vstupujete. Stojíte na tomto prahu a začínate v celom tele cítiť zvláštne brnenie. Toto brnenie budete vnímať iba vtedy, keď to budete chcieť. Vy ste majstrami vašej reality!

Ak sa rozhodnete nechať sa pohltiť všednými aspektmi vašej fyzickej reality, budete „zaspávať“ počas vyvrcholenia filmu, ktorý sledujete nespočet inkarnácií. Nevieme vám povedať, ako budete interpretovať svoje zážitky, pretože to je váš dar JEDNOTE – pripojenie vašich nespočetných osobných skúseností so vzostupom k multidimenzionálnemu kolektívnemu vedomiu.

Vy, naše statočné pozemské ja, ste dobrovoľne prijali vaše súčasné telá, aby ste „neprespali“ tento impozantný zážitok premeny na vyššie vyjadrenie vášho osobného a planetárneho JA. Vieme, ako ľahko sa dá stratiť v toľkom zmätku a problémoch vášho fyzického sveta. Preto rozumieme, aké ťažké je pre vás to, čo žiadame.

Radi by sme vám tiež pripomenuli, že čas je len ilúziou tretej dimenzie. Preto ak nedostanete našu správu 15 júna, 2011 pozemského času, nemá to žiaden vplyv na proces vášho vzostupu. Čas tretej dimenzie je produktom vašej viery v oddelenosť. Pokým budete túto vieru udržiavať, bude vaše vedomie viazané na čas, čím ho obmedzujete na tretiu/štvrtú dimenziu.

Keď sa začnete odpútavať od viery v oddelenosť, vaše vedomie sa začne rozširovať do piatej dimenzie, čo vám umožní vedome vnímať molekuly Ducha, ktoré spájajú všetko živé. Potom budete zažívať skutočnú Jednotu so všetkým životom a budete schopní priamo a vedome zažívať „čas,“ o ktorom teraz hovoríme.

Vravíme, že „čas“ je dôsledkom stavu vášho vedomia. A navyše stav vášho vedomia je dôsledkom vašej schopnosti udržať si bezpodmienečnú lásku vo svojom Vyššom Srdci. Bezpodmienečná láska je spájajúcou silou Univerza a pomôže vám pri vašom procese vzdania sa viery v oddelenosť.

Hovoríme o procese, pretože ste stále zviazaní časom, ktorý zo všetkého robí proces. Keď sa oslobodíte od ilúzie času (ktorá je synonymom ilúzie oddelenosti), bude už iba TERAZ. V tomto TERAZ je iba TU a TU, s ktorým budete rezonovať, bude piata dimenzia. Na záver vám chceme pripomenúť, že:

Vy VŠETCI ste úžasné Multidimenzionálne Bytosti.
Preto je KAŽDÝ z vás TERAZ TU ako vyjadrenie vášho JA piatej dimenzie.

Vy nejdete Domov. Vy sa vraciate Domov, aby ste sa radostne znovu spojili s tými, ktorých nekonečne milujete a ktorí milujú vás za hranice všetkých ilúzií času a priestoru.

My sme vašou Galaktickou Rodinou!

Správa z Galaktickej Federácie

Naši drahí, radi by sme sa s vami osobne stretli a povedali vám o našom Záverečnom Prijatí do Planetárneho Vzostupu. Našu komunikáciu začneme tým, že vás vezmeme na cestu za vašou Naddušou siedmej dimenzie. Keď tam budeme, stretnete sa so svojou Galaktickou Rodinou, ktorá sa s vami podelí o svoje skúsenosti so vzostupom. Tieto skúsenosti vám prinášame s nádejou, že si spomeniete na vyjadrenie svojho JA vo vyšších dimenziách v iných svetoch, ktoré už zažili svoj návrat do piatej dimenzie. Keď si vytvoríte hlboké spojenectvo s týmito členmi vášho skvelého JA, ľahšie sa odpútate od ilúzie tretej dimenzie a stanete sa svojim Multidimenzionálnym JA.

Prv než začneme, by sme vám chceli povedať, že máme radosť z toho, že umožňujete zmenám vo vašom vedomí začleňovať sa do vašej fyzickej formy. Vaše Svetelné telo sa prebúdza v uzavretom priestore fyzickej schránky. Odpor vašej fyzickej schránky voči transformácii mu spôsobuje mierny nepokoj, ale nie je potrebné sa tým znepokojovať. Odpor je súčasťou procesu, ktorý prebieha presne podľa plánu. Našu komunikáciu s vami začneme krátkym rozjímaním, aby sme spojili vedomia všetkých z vás do JEDNÉHO.

Zavrite si prosím oči a pomaly a zhlboka sa nadýchnite. Uvoľnite všetky myšlienky týkajúce sa vášho každodenného života a zamerajte svoje vedomie na váš vnútorný svet. Umožnite vašim vnútorným obrazom vplynúť do vášho vedomia. Vnímajte a cíťte svoje JA v srdci Božského Matrixu šiestej dimenzie. Pre vaše pozemské ja môže byť ťažké predstaviť si, čo bude nasledovať, takže sa odpútajte od svojho ega a vyšlite svoje vedomie do matrixu.

Srdce matrixu sa začína otáčať stále rýchlejšie, až sa z neho stáva vír. Tento vír je obrovský. Uvoľnite všetok odpor a nechajte sa vtiahnuť do tohto víru a nechajte tento vír spadnúť do seba. Nachádzate sa v dlhej červej diere so svetmi, planétami, hviezdami a galaxiami, ktoré vás obklopujú na vašej ceste nekonečnom. Chystáte sa spojiť so svojou Naddušou v siedmej dimenzii. Slová nedokážu opísať tento zážitok, preto budeme hovoriť v obrazoch.

Rieka svetla vás láka k tomu, aby ste sa ponorili do jej prúdu. Keď zareagujete na jej vábenie, stratíte pojem o svojej forme. VY STE tou riekou, VY STE svetlom v rieke a VY STE pozorovateľmi svojho JA, aj svojho pozemského ja. V jedinom okamihu ste sa presunuli za všetky vízie sveta, planét, hviezd a galaxií.

Rieka sa teraz spája s mnohými ďalšími, ktoré tečú proti prúdu na ceste stretnutia sa za temnou prázdnotou. Zistíte, že vaše vedomie je schopné preskočiť z jednej rieky na druhú a vnímať príbehy týchto riek. Každá rieka je samostatným výhonkom, samostatnou realitou a prúdi z vašej Nadduše siedmej dimenzie. Každá rieka predstavuje časť vášho vývoja na nejakom konkrétnom svete, planéte, v slnečnej sústave, galaxii alebo dimenzii. Môžete cítiť fragmenty Esencie vášho JA, ktoré každá z riek nesie. Zem sa zdá byť veľmi vzdialená a jej význam spočíva iba v očakávaní vzostupu. Vnútorný hlas vám vraví, že teraz navštívite iné svety, v ktorých ste sa podieľali na vzostupe. Do vašej mysle vchádza Sírius B.
Tarmain zo Síria B

Pochádzam so Síria B. Rozpoviem vám príbeh, drahé pozemské ja, vďaka ktorému sa môžete poučiť z nášho vzostupu a začleniť tieto lekcie do vašej reality. Sírius a Zem, Terra, ako ju voláme, boli vždy úzko prepojené. Náš svet bol tiež vodným svetom, ale nebola to rovnaká voda ako na Zemi. Moja forma na Síriu B bola podobná forme vašich veľrýb, ale teraz sa už len zriedkakedy obmedzím nejakou formou a uprednostňujem vyžarovanie svetla. Som všetkým, čím si prajem byť a mám ukončené všetky skúsenosti, vrátane vzostupu mojej planéty a slnečného systému. Môžete ma volať Tarmaine.
Drahí pozemšťania, používam váš jazyk, pretože ten náš je čisto telepatický, takže by ste mu nerozumeli. Keďže si ma naša prekladateľka stiahla do svojho vedomia, môžem používať váš jazyk a komunikovať s vami spôsobom, ktorý je vám prirodzený. Slová ja/mňa/môj používam kvôli vášmu pozemskému jazyku. Avšak na mojej vibrácií také výrazy neexistujú. My sme všetci v jednote a neustále komunikujeme v božskej jednote Jedného. Svoje vedomie môžeme preniesť späť do individuality, ak si to želáme, ale väčšina z nás má takú skúsenosť iba v spomienkach. Vrátili sme naše vedomie do tretej dimenzie, aby sme vás viedli, ako to teraz robím ja.

Prichádzam k vám vo vašom „čase,“ aby som vám povedal náš príbeh o Planetárnom Vzostupe. Môj príbeh vo vás pravdepodobne vyvolá spomienky, pretože mnohí z nás sú inkarnovaní na vašom svete, ktorý je tiež vodným svetom. Dokonca sme sa naučili inkarnovať sa v ľudskej forme, aby sme slúžili ako sprievodcovia pre tých z ľudí, ktorí nám dokážu otvoriť svoje srdcia a mysle. Mnohí z nás na seba dobrovoľne zobrali ľudskú alebo veľrybiu formu na Zemi počas vášho „času,“ aby sme pomohli pri Planetárnom Vzostupe.

Sírius B

Sírius sa nachádza v súhvezdí Veľkého psa. Sírius B je časťou Trojitého hviezdneho systému, ktorý tvoria Sírius A, Sírius B a Sírius C. Moja domovská planéta, ktorej meno nie je možné preložiť do vášho jazyka, bola kľúčovou planétou v procese vzostupu našej slnečnej sústavy. Rovnako ako Zem , bola aj naša planéta poslednou, ktorá bola pripravená na posun do piatej dimenzie. Takže sme boli rovnako ako Zem spúšťačom vzostupu našej slnečnej sústavy Sírius B. Hovorím v minulom čase, pretože teraz naša planéta rezonuje v piatej a vyššej dimenzii. Teraz sme vzostúpenou planétou Svetla. Avšak, presne ako naši priatelia Arkturiáni, sme stále prítomní na Galaktickej Oblohe. Celý slnečný systém Sírius B je za hranicami polarity, oddelenosti a ohraničenosti, ale teraz k vám prehováram z fyzického vyjadrenia Tarmaine, aby som vám mohol vyrozprávať môj príbeh o zjednotení sa s mojim Božským Doplnkom Shaleemou.

„Kvapalina,“ v ktorej sme žili, mala vyššiu viskozitu, než vaša voda. Spodná vrstva našej atmosféry bola veľmi podobná vášmu oceánskemu dnu. Predstavte si realitu, v ktorej je atmosféra, vzduch vo vašom svete, viskózna kvapalina. To, čo by u vás boli rieky a oceány, boli u nás údolia a jaskyne. Tieto údolia a jaskyne boli naplnené rovnakou viskóznou kvapalinou ako atmosféra, okrem toho, že atmosféra mala vyššiu hustotu. Čím viac sme sa vzďaľovali od oceánskeho dna, tým bola naša atmosféra redšia. Kvôli vysokej hustote na povrchu planéty, sem neprenikalo skoro žiadne svetlo a tí, ktorí tam žili, sa stali luminiscenčnými, začali sami vytvárať svetlo.

Tí z nás, ktorí žili v spodnej vrstve našej atmosféry, uctievali temnotu, ktorá nás obklopovala, zatiaľ čo tí z nás, ktorí žili vo vrchných vrstvách atmosféry uctievali svetlo, ktoré sme hľadali počas mnohých generácií v rámci našej evolúcie. V tom čase sme verili, že najvyvinutejší občania našej spoločnosti, ako napríklad náš Koncil Svetla, žijú v najvyššej vrstve atmosféry. Tí najvýznamnejší, vrátane mňa, viedli Koncil Svetla a tiež aj vládli vo vyšších vrstvách atmosféry. Z perspektívy nášho koncilu Svetla, žili v nižších vrstvách atmosféry tí, ktorí boli menej vyvinutí. Verili sme, že táto oddelenosť bola znakom našej nadradenosti a menejcennosti tých, ktorí uctievali temnotu.

Na druhej strane Koncil Temnoty veril, že my z Koncilu Svetla sme odpadlíci, ktorí popreli naše dedičstvo, keď sme opustili náš Zdroj a presunuli sa ďalej od povrchu planéty. Pred našim vzostupom sme si neuvedomovali, že v našej spoločnosti fungoval hierarchický systém, naplnený oddelenosťou a obmedzenosťou. Obe strany si proste mysleli, že majú „pravdu.“ Členovia Koncilu Temna žili neďaleko údolí a jaskýň v Chrámoch postavených na povrchu planéty a členovia Koncilu Svetla sídlili v Chrámoch, ktoré „plávali“ nad povrchom našej kvapalnej atmosféry. Tieto Chrámy plávali, pretože boli blízko hranice medzi treťou/štvrtou a piatou dimenziou.

Tak ako sa vo vašom svete prelína prvá až tretia dimenzia, prelínali sa v našom svete prvá až štvrtá dimenzia. Preto boli vždy mágia, imaginácia a všetky formy psychických schopností hlavným elementom našej spoločnosti. Napríklad celá naša komunikácia bola telepatická. Nepotrebovali sme ruky, pretože sme hýbali vecami pomocou telekinézy, nepotrebovali sme nohy, pretože sme „plávali“ a/alebo sa teleportovali.

V našom svete boli obe pohlavia vždy rovnocenné. V skutočnosti sme mohli meniť svoje pohlavie v rámci jednej inkarnácie. Boli sme takmer androgýnni, no stále sme mali Božské Doplnky, s ktorými sme sa nakoniec spájali v rámci príprav na vstup do piatej dimenzie. Vďaka tomu, že boli na našom svete zastúpené prvá až štvrtá dimenzia, bol náš vzostup do piatej dimenzie oveľa jednoduchší. Avšak ani my sme neboli ušetrení extrémnych polarít, ktoré teraz zažíva vaša planéta.

Museli sme zosilniť naše polarity, presne ako to teraz robí vaša planéta, aby sme natiahli „gumičku“ svetla proti temnote do väčšieho extrému. Ako sa čas nášho vzostupu blížil zistili sme, že prví vodcovia, ktorí zhromaždili okolo seba davy prívržencov, boli vodcovia Temnoty predstavujúci staré princípy oddelenosti a obmedzenosti. Títo vodcovia, používali strach ako nástroj kontroly nad svojimi prívržencami. Vodcovia svetla používali lásku a preto im trvalo oveľa dlhšie, kým našli dostatok prívržencov. Strach je možnosť vnímania, ktorú je ťažké ignorovať. Žiaľ láska je možnosť vnímania, ktorá sa často ťažko prijíma.

Proces sebauvedomenia si

Všetci naši obyvatelia pochádzali z hĺbok našich jaskýň. Preto trvalo tisícky rokov, kým dostatočný počet našich obyvateľov prešiel dlhým procesom sebauvedomovania si v zmysle rezonancie a života v redších vibráciách našej atmosféry. Šťastím bolo, že keď sme zomreli a znovu sa inkarnovali, mohli sme sa vrátiť na rovnakú frekvenciu, ktorú sme mali v predošlej inkarnácii. Po viac generáciách, než sme boli schopní spočítať, sa obyvateľstvo rozdelilo na tých, ktorí sa nechceli zmeniť a teda chceli zotrvať v temnote a tých, ktorí sa presunuli do svetla a boli pripravení zmeniť sa natoľko, aby sa mohli posunúť do ďalšej dimenzie.

Sily Koncilu Svetla žili v jednote. Preto sa každý vodca musel naučiť ovládať svoje „ja“ svojim „JA.“ Na druhej strane Koncil Temna naďalej udržoval systém málopočetnej elity, ktorá vládla mnohým. Práve vďaka tomu boli na konci sily Temna mocnejšie. Spravili menšie zmeny a nemuseli čeliť úplnej premene svojich zvykov. Sily Svetla sa ale naučili celkom novým spôsobom vedenia seba predtým, než začali viesť ostatných.

Nie všetci z tých, ktorí pobývali v Temnote boli „temní.“ V skutočnosti tí, ktorí prebývali v tieni a vytvorili so svoje vlastné osvetlenie, sa tajne schádzali s Obyvateľmi Hranice. Obyvatelia Hranice nikdy neboli členmi elity Koncilu Svetla. Boli členmi spoločnosti, ktorá nemohla naďalej nenávidieť Koncil Temna, tak ako to robil Koncil Svetla. Koncil Svetla a Koncil Temna boli nepriatelia po celý čas a odmietali sa vzdať tejto tradície alebo svojho presvedčenia, že ich cesta je lepšia.

Nasledovníci Svetla sa pozdvihli do najsvetlejších oblastí našej planéty tým, že našli v sebe svoje JA. Postupom času sa však Koncil Svetla skazil pocitom moci. Keď sa jeho členovia dostali do najvyššej vrstvy atmosféry, prestali sa dívať do svojho vnútra, pretože už nemali potrebu meniť sa. Namiesto toho túžili po moci.

Iná skupina, ktorá nepatrila do vládnucej triedy a neskôr boli známi ako Obyvatelia Hranice, pokojne išli cestou SEBArealizácie bez toho, aby chceli vládnuť. Takže dokázali stále vnímať svoju vlastnú temnotu a svojich vlastných „vnútorných nepriateľov.“ Vďaka procesu SEBArealizácie sa vyvinuli za hranice potreby mať nepriateľov. Čelili svojim vnútorným nepriateľom a nepotrebovali viac projektovať svoj strach na ostatných a vytvárať tak vonkajších nepriateľov.

Prastarí, ako sme hovorili tým, ktorí sa ako prví naučili tvoriť svoje vlastné svetlo, neboli tiež predurčení vládnuť. Namiesto toho bolo ich jediným záujmom bezpečné spravovanie našej planéty. Vďaka tejto oddanosti vyvinuli Planetárne Vedomie. V rámci ich planetárneho Vedomia mohli zažívať celú planétu. Prastarí boli potomkovia našej prvej civilizácie. Zostali v jaskyniach a držali sa bokom od zvyšku spoločnosti, takže mohli chrániť spomienku na Božský Plán Vzostupu, ktorý bol predpovedaný v časoch, keď bola naša civilizácia mladá.

Použitím opačnej metódy získali aj Obyvatelia Hranice Planetárne Vedomie. Tieto dve skupiny komunikovali spolu a aj s celou planétou a vyššími dimenziami. Obyvatelia Hranice získali galaktické informácie a Prastarí ukotvili tieto informácie na planéte. Potom ukotvili galaktické informácie cez Planetárne Vedomie Prastarých do vedomej mysle obyvateľov planéty.

Zatiaľ čo Koncily Svetla a Temnoty udržiavali pôvodnú tradíciu nadvlády nad ostatnými, Obyvatelia Hranice a Prastarí sa „prebudili“ do novej budúcnosti. Ani jeden z Koncilov nemohol mať vplyv na tieto dve skupiny. Keďže našli svoju „vnútornú silu,“ vonkajšie sily na nich nevplývali. Našli svoju Pravdu a nepotrebovali potvrdenie ani kontrolu od žiadnej vonkajšej sily. Obyvatelia Hranice a Prastarí vedeli, že sú súčasťou niečoho dôležitejšieho než bol starý systém. Poznali „dôvod svojej inkarnácie“ a poznali svoje Multidimenzionálne JA. Preto nemali strach.

Napokon Obyvatelia Hranice a Prastarí zistili, že sú Temnotou aj Svetlom. Vďaka tomuto zisteniu dokázali prepustiť ilúziu bytia „iba“ svetlom alebo „iba“ temnotou a našli Strednú pozíciu medzi týmito dvomi polaritami. Nemali už viac potrebu súdiť ostatné skupiny preto, že žijú odlišne, pretože boli JEDNÝM s obomi. Vzdanie sa súdenia im prinieslo Súcit voči všetkému živému.

Odkedy sa Obyvatelia Hranice zjednotili so svojim JA piatej dimenzie, ich telá rezonovali o niečo vyššie než telá členov Koncilu Svetla a „v inom rytme“. Prastarí sa zjednotili s telom planéty a rezonovali v úplnej jednote s našou planétou a našou slnečnou sústavou. Preto bolo ich vedomie vyššie a rezonovalo v „inom rytme,“ než vedomie členov Síl Temnoty. Keďže boli tieto dve skupiny v „inom rytme“ než okolité prostredie tretej dimenzie, ich telá sa ostatným javili ako opar. Preto bolo ťažké pre Koncily Svetla a Temna vnímať ich prítomnosť, či dokonca ovplyvňovať ich.

Obyvatelia Hranice a Prastarí vedeli, že „čas“ je na ich strane. Ja, Tarmaine, som bol jedným z prvých z Koncilu Svetla, ktorí si všimli, že naša cesta rituálov, dogiem a disciplíny bola nezmyselná. Keď som opustil Koncil Svetla a pridal sa k Obyvateľom Hranice, bol som očierňovaný mojimi dlhoročnými priateľmi z Koncilu Svetla. Na druhej strane Obyvatelia Hranice ma vrele prijali a pomohli mi znova sa spojiť s mojim Božským Doplnkom Shaleemou.

Božský Doplnok

Shallem bola jednou z prvých, ktorí opustili Koncil temna a pridali sa k Prastarým. Prvý krát som Shaleem stretol na našom pravidelnom polročnom stretnutí Planetárneho Koncilu. Okamžite som voči nej pocítil silnú averziu, alebo to bolo priťahovanie? Nemal som ani tušenie o tom, že sme boli prvými z Koncilu Svetla a Koncilu Temna, ktorý sa spojili ako Božské Doplnky. Neskôr sme zistili, že aj ďalšie Božské Doplnky žijúce v polaritách Svetla a Temna, sa začali nachádzať a spájať do svojho skutočného androgýnneho JA. Napokon sa ukázalo, že to bol dávny vesmírny plán, na základe ktorého sa Božské Doplnky inkarnovali do opačných polarít „svetla“ a „temna“ a potom sa spojili do jednej Bytosti. Keď sa z dvoch opäť stal JEDEN, ich rezonancia vzrástla, čo prispievalo k rastu rezonancie celej planéty. Naša planéta sa postupne stávala planétou piatej dimenzie.

Medzitým sa začali Koncily Svetla a Temna obávať zmenšujúcej sa moci nad svojimi prívržencami, ktorí začali medzi sebou komunikovať. Na spoločných polročných stretnutiach Planetárneho Koncilu boli tieto dve strany striktne oddelené. Ale teraz sa stretnutia zmenili. Namiesto sústreďovania sa na rozdiely medzi nami sme sa začali sústreďovať na problémy, ktoré sa týkali oboch skupín. Tieto dve skupiny boli nepriateľmi od úsvitu nášho sveta a teraz si uvedomili, že komunikáciou môžu dôjsť k pochopeniu a súcitu voči druhej strane.

Okrem veľrýb žilo na našom svete mnoho rôznych bytostí. Niektoré vyzerali ako vodné hady, úhory alebo obojživelníky s rukami a nohami. Tieto obojživelníky boli našou menej vyvinutou rasou, ktorí nevedeli využívať telekinézu. Preto stále potrebovali končatiny. Keďže neboli vyvinuté natoľko ako hady, delfíny a veľryby, boli vnímaní ako „zvieratá“ vo vašej spoločnosti. Bytosti bez končatín boli ako u vás „ľudia.“ Všetci z nás, „ľudských bytostí,“ vedeli o polaritách života v tretej/štvrtej dimenzii a o 3D Matrixe, ktorý ju držal na mieste. Vedeli sme aj to, že sa tento matrix rozkladá a náš svet sa transformuje.

Náš sociálny systém bol veľmi podobný tomu, aký majú delfíny a veľryby. Práve preto sa mnohí z nás inkarnovali na vašom svete v jednej z týchto foriem. Naša spoločnosť bola založená na rodinných skupinách. Nemuseli sme bojovať o prežitie, ako napríklad vy vo vašom svete. Preto sme žili oveľa dlhšie, zvyčajne niekoľko sto vašich rokov. Taktiež sme sa po niekoľkých inkarnáciách začali rozpamätávať na predošlé inkarnácie a život medzi nimi. Všetky tieto faktory nám umožnili vzostúpiť rýchlejšie než váš svet. Boj o prežitie prítomný na vašom svete znamená, že je u vás aj oveľa viac strachu. Strach nedovoľuje ľuďom meniť sa, pretože najväčším strachom je „strach z neznámeho.“

My sme boli v podstate mierumilovní ľudia, ale vďaka Silám Temna sme mohli zažívať pocity víťazstva a nadvlády, ak sme po nich túžili (tak ako túžia mnohí na vašom svete). Ale na rozdiel od ľudí sme nikdy nedominovali nad našim vlastným druhom. Dávno pred našim vzostupom sme mohli cestovať v astrálnej rovine, zmeniť tvar tela podľa ľubovôle a podmaniť si a/alebo ovládnuť iné svety. Nejakú „dobu“ sme to robili. Sily Temna boli vždy dychtivé „dobývať“ a Sily Svetla zas túžili „zachraňovať.“ Vďaka rastúcemu počtu Obyvateľov Hranice a Prastarých mali ostatní obyvatelia nášho sveta možnosť vybrať si medzi „dobývaním“ a „zachraňovaním.“ Tou voľbou bol vzostup. Koncily Svetla a Temna sa mohli rozhodnúť ukončiť hru polarít a pridať sa k Obyvateľom Hranice, Prastarým a ostatným v piatej dimenzii.

Rastúca viera vo vzostup

Najskôr iba malý počet veril tomu, že by vzostup mohol byť možný, ale postupne začalo Kolektívne Vedomie našej planéty zažívať jednotu so všetkým živým. Kolektívne Vedomie je odlišné od Planetárneho Vedomia v tom, že je to vedomie iba „ľudského typu.“ Na druhej strane Planetárne Vedomie je vedomie samotnej planéty a všetkého, čo žije na nej, v nej alebo okolo nej. Ako náhle začalo Planetárne a Kolektívne Vedomie spieť k uvedomeniu si vzostupu, mnohí obyvatelia nášho sveta stratili túžbu dobývať či zachraňovať. Namiesto toho nechávali ostatných, aby si zvolili svoju vlastnú budúcnosť tak, ako si oni vybrali svoj vzostup.

Keďže každý v našej spoločnosti bol napojený na naše Kolektívne Vedomie, začali sa „bojovníci,“ ktorí dobývali a „záchrancovia,“ ktorí zachraňovali vracať domov, aby zistili, prečo sa naše Kolektívne Vedomie zmenilo. Keď sa vrátili zistili, že boli polarity pomáhania/ubližovania nahradené Jednotou Bezpodmienečnej Lásky. Keď „záchrancovia“ bezpodmienečne milovali tých, o ktorých verili, že potrebujú zachrániť, milovali ich problémy rovnako ako ich samotných. Potom si uvedomili, že „liečením“ problémov tieto problémy zosilňovali, pretože zvyšovali pozornosť, ktorá im bola venovaná.

V dôsledku toho sa ich „liečenie a zachraňovanie“ premenilo na „súcit a prijatie.“ Potom mohli prijať fakt, že si každá osoba svoje problémy vyberá a môže sa napojiť na svoje Vyššie JA v záujme ich vyriešenia. Záchrancovia teda začali komunikovať s Vyšším JA tých, ktorým pomáhali a tak mohli zosilniť riešenie a nie problém. Avšak potom neboli liečiteľmi. Boli pozorovateľmi a sprostredkovateľmi informácií. „Dobyvatelia“ boli tiež vystavení Bezpodmienečnej Láske po svojom návrate domov. S pocitom tejto lásky zažívali jednotu so všetkým živým a uvedomili si, že všetko, čo robia druhým, robia aj sami sebe. Vzrušenie z ubližovania druhým stratilo čaro, keď aj im bolo ubližované. Takže prestali túžiť po dobývaní.

Postupne sa magnetizmus tretej/štvrtej dimenzie rozpúšťal a celá 3D hra strácala svoju atraktívnosť. Stále viac našich občanov sa namiesto toho začalo zaujímať o zázraky vyšších dimenzií. Viera našich občanov v oddelenosť začala miznúť a uvedomili si, že nemajú žiadnych priateľov a žiadnych nepriateľov. Všetci boli JEDNO. Keď stratili vieru v oddelenosť, prestali byť všetky boje, súťaženie a súdenie potrebné. Všetko, po čom túžili proste bolo, pretože bolo dostupné všetko, každému a okamžite. Bez konkurencie a vlastnenia nebol nikto lepší a nikto horší. V skutočnosti nikto nebol iný. Všetci boli JEDNO.

Jednotné vedomie

Jednotné Vedomie presahujúce svetlo a temnotu zahŕňa polarity ako extrémy jedného spektra. Čím si viac obyvateľov našej planéty vyberalo Jednotné Vedomie, tým viac slabli Koncily Svetla a Temna. Najskôr mali tieto dva Koncily mnoho spoločného. Oba chceli formu polarity 3D Matrixu a zachovanie oddelenosti a obmedzenosti. Tešili sa zo svojej moci nad ostatnými a nechceli, aby im táto tretia moc zničila ich realitu.

Medzi tým sa „Ostatní,“ ako nazývali Koncily tých, ktorí sa pridali k Obyvateľom Hranice a Prastarým, spojili so svojimi Božskými Doplnkami. Mali množstvo zážitkov z piatej dimenzie a navyše si pamätali svoje paralelné reality na iných planétach, v iných galaxiách a iných dimenziách. Vedeli, že sa rozhodli inkarnovať sa v tom priestore/čase s úmyslom pomôcť pri vzostupe ich planéty a ich slnečnej sústavy. Rozpamätali sa na svoje Poslanie a presne vedeli, čo majú robiť. Spomenuli si aj na to, že smrť je len ilúziou a preto stratili strach a pristupovali k sebe s láskyplným nezaujatým Súcitom.

Bez strachu nevedeli nad nimi Koncily udržať kontrolu. Ešte znepokojujúcejšie pre členov Koncilov však bolo to, že stále viac Ostatných začalo prechádzať do piatej dimenzie. Preto ich Koncily nemohli ani vidieť. Na druhej strane Ostatní mohli vnímať Koncily, pretože vyššie dimenzie dokážu vnímať nižšie, ale naopak to neplatí. Koncily boli stále viac frustrované a zosilňovali svoj vplyv na obyvateľov planéty zostávajúcich v tretej dimenzii. V našom svete normálne neboli vojny, ale Koncily Svetla a Temna tak zúfalo túžili po kontrole, že sa rozhodli začať proti sebe vojnu s cieľom vytvoriť strach a zväčšiť polaritu bojom medzi „dobrými“ a „zlými.“ Do tohto vojnového konfliktu vstúpili s nádejou, že tým zastavia ten prekliaty proces vzostupu.

Koncily pochopiteľne vedeli o tom, že vzostup sa bude týkať celých generácií a robili všetko preto, aby tomu zabránili. Vonkajšia moc im prinášala potešenie a dávali jej prednosť pred vnútornou silou. Po vyhlásení vojny si museli obyvatelia nášho sveta vybrať jednu zo strán. „Táto skupina má pravdu. Nie, táto skupina má pravdu.„ Tí, ktorí si vybrali vzostup, zostali v tej dobe oddaní zachovaniu Nestranného Súcitu. Videli, že Koncily v skutočnosti nechcú ukončiť hru tretej/štvrtej dimenzie a spravia všetko preto, aby pokračovala.

Obyvatelia Hranice a Prastarí boli dosť múdri na to, aby si uvedomili, že pridanie sa na niektorú zo strán posilní 3D Matrix a zníži ich vibrácie, rovnako ako vibrácie planéty. Všetci z nich mali veľké potešenie z Jednotného Vedomia piatej dimenzie a nechceli riskovať, že oň prídu. Keďže ich vedomie bolo na vyššej úrovni, boli ako „rodičia“ stojaci pri pieskovisku sledujúci ako sa ich deti bijú o hračku. Odmietli sa k tomuto boju pridať alebo súdiť „deti,“ ktoré bojovali. „Deti budú deťmi,“ povedali. Dokonca dokázali tieto bojujúce deti milovať.

Sila lásky

Ich láska bola taká silná, že sa stala „silou,“ ktorá zaplavila bojovníkov. Jeden za druhým sa bojovníci začali čudovať, prečo bojujú. Pocit úplnej lásky a súcitu, ktorý prichádzal z neznámeho zdroja, bola zrazu oveľa atraktívnejší, než pocity strachu a spravodlivosti, ktoré pochádzali z existencie „dobra“ a „zla.“ Jeden za druhým začali byť títo bojovníci unavení z boja. Chceli poznať zdroj tohto fantastického pocitu súcitu, spolucítenia. Našťastie boli obyvatelia nášho sveta stále schopní naladiť sa na Kolektívne Vedomie. Preto keď sa spýtali na zdroj tohto pocitu, dostali odpoveď: „Choďte do svojho vnútra a počúvajte.“
A to aj urobili. Začali zatvárať oči a prestali vnímať zvuky boja Koncilov a ponorili sa do svojich sŕdc a myslí. Zistili, že zdrojom tohto „pocitu“ bolo ich vlastné vyššie JA. Stále viac obyvateľov si uvedomovalo, že spojenie sa so svojim JA, im prinesie lepšie pocity, než to, že „majú pravdu.“ Navyše keď vstúpili do svojho vnútra, spojili sa s rastúcim Planetárnym Vedomím. Jedným z hlavných pravidiel nášho Planetárneho Vedomia, na ktoré zabudli Koncily, ale chránili ho Prastarí bolo, že by sme nemali vnímať našu rodinu ako našich nepriateľov. Keď si spomenuli na toto pravidlo, zložili zbrane a opustili vojnu Koncilov. Skoro po tom sa pridali k Obyvateľom Hranice a Prastarým, aby sa dostali za hranice dominancie a kontroly Koncilov.

Potom začali symboly moci tretej/štvrtej dimenzie upadať. Členovia Koncilov použili všetky svoje kúzla, aby obnovili svoje pozície, ale ich kúzla nefungovali. Ich svet sa menil a oni to nemohli zastaviť. Tí, ktorí chceli udržať realitu tretej/štvrtej dimenzie, sa spojili. Uvedomili si, že ako skupina budú môcť udržať 3D Matrix dlhšie. Avšak toto spojenie napokon pozdvihlo ich vedomia ku Kolektívnemu a Planetárnemu Vedomiu. A potom jeden po druhom „prebehli“ do piatej dimenzie.

Dokonca aj poprední členovia Koncilov začali byť rozčarovaní zo starého sveta a začali snívať o „pocite,“ o ktorom hovorili Ostatní. Potom sa začali ponárať do svojho vnútra a počúvať. Teraz už bolo Planetárne Vedomie také silné, že si títo členovia Koncilov začali uvedomovať, ako veľmi ich obmedzovala ich upätosť na „správnu cestu.“ Aj oni sa spojili so svojimi Božskými Doplnkami a začali si spomínať na svoje ďalšie reality, ďalšie svety a dimenzie. Opustili prázdne symboly nadvlády nad ostatnými, nahradili ich skutočnou silou poznania svojho JA a prešli do piatej dimenzie.

Dosiahnutie kritického množstva

Napokon dosiahlo povedomie o piatej dimenzii v kolektívnom vedomí 51%. Vtedy sa začal 3D Matrix rozkladať. Jaskyne Koncilu Temna sa začali napĺňať svetlom a temnota prenikla do siení Koncilu Svetla. Steny, ktoré oddeľovali svetlo od temnoty a spodné siene od horných proste zmizli. Strop, ktorý oddeľoval bytosti piatej dimenzie od bytostí tretej/štvrtej dimenzie sa rozplynul. Vode podobná substancia, ktorá napĺňala našu atmosféru sa naplnila fotónmi. Tým sa kvapalina stala menej viskóznou a všetky vrstvy sa stali rovnakými. „Jaskyne temna„ a „hranica svetla“ už neboli oddelené. Keďže každý dosiahol hranicu piatej dimenzie, 3D Matrix sa začal strácať a všetky polarity sa zliali do JEDNEJ.

Chuť Planetárneho Vedomia, Bezpodmienečnej Lásky a Nestranného Súcitu bola príliš čistá, príliš sladká na to, aby sme sa jej vzdali pre prázdnu moc tretej/štvrtej dimenzie. Avšak zostávajúci členovia oboch Koncilov, ktorí teraz držali spolu, sa nezmenili. Nechceli skončiť s 3D Hrou. Vedeli, že ich jedinou šancou bolo opustenie planéty. Asi chceli ísť do nejakého iného sveta, kde by mohli znova zažívať vzrušenie z nadvlády a moci nad ostatnými. Vstúpili do svojich astrálnych lodí s nádejou, že nájdu slávu dobyvateľov a podrobiteľov na inom svete a aj našli. No to už je iný príbeh.

Posledný záchytný bod tretej/štvrtej dimenzie na našej planéte zmizol, keď posledná astrálna loď opustila atmosféru našej planéty. Potom naša planéta a celá naša slnečná sústava Sírius B, ktorá čakala na to, kým budeme pripravení, prešla do piatej dimenzie. Všetko, čo bolo potom možné z nižších svetov vnímať, bola malá bodka na nočnej oblohe.

Takýmto spôsobom vzostupuje aj vaša planéta a vaša slnečná sústava. Náš proces vzostupu vyzerá byť pomalý pri vnímaní z tretej/štvrtej dimenzie, ale keďže teraz sme za hranicami času, zdá sa, ako keby sa to udialo za okamih. Neskôr by som vám chcel porozprávať príbeh o spojení sa s mojim Božským Doplnkom Shaleemou. Nemali sme ani tušenie o tom, že budeme príkladom, ktorý bol postupne nasledovaný väčšinou obyvateľov nášho sveta. Vrátim sa skoro, aby som dokončil môj príbeh.

S Bezpodmienečnou Láskou a Nestranným Súcitom,
Tarmaine

pre stránku vzostup.sk preložila danuša 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information