Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Niekedy minútka ticha napovie viac

než jedno slovo.

Janko B.

Online

Máme online 7 hostí Designed by:

Nie je láska ako láska – prvé stretnutie so svojou duálnou dušou PDF Tlačiť E-mail


 


Nie je láska ako láska – prvé stretnutie so svojou duálnou dušou


V článku „Nie je láska ako láska – cesta k svojej duálnej duši“, som vám sľúbil že sa vrátim k tejto téme.  Dnes preto pridávam ďalšie informácie, myšlienky, zhmotnené city, emócie v písmo.

Nebude sa mi ľahko písať, nakoľko je to úžasná a citlivá téma.  Najťažšie je napísať, opísať niečo, čo  je ťažko opísateľné a podľa mňa sa to ani nedá presne pomenovať. Dá sa to len prežiť a nádherne precítiť, vnímať.

Každý z nás je v transformačnom procese. Či už chceme alebo nie, všetci sa meníme cez nové výzvy života. Niektorí riešia svoju hmotnú premenu, niekto svoje srdcové záležitosti a sú taký, ktorých priťahuje duchovný rast.  Je to v nás, je to ako magnet, ktorý priťahuje nové možnosti transformácie v náš prospech na všetkých úrovniach bytia. Samozrejme u každého človeka je dôraz prijatia zmeny na inej úrovni. Aj keď sa to týka čiastočne všetkých úrovní života, vždy je tam tá prioritná, karmická úroveň životného plánu jedinca.

Čo sa týka duálnych duší, ich stretnutie predchádza podvedomou prípravou na toto prvé stretnutie v tomto živote. Prečo som zdôraznil v tomto živote? Nie je samozrejmosťou, aby sa stretávali nejako pravidelne.  Sú to výnimočné udalosti, o ktorých si ešte niečo neskôr povieme.

V čom spočíva podvedomá príprava ich stretnutia?  Je viac možnosti prípravy, ale najdôležitejšie je pochopiť účel ich stretnutia. Nemali by sme zabudnúť ,  v akom veku a rokoch žijeme. Z toho treba vychádzať.  Určite ste si všimli, že poslednú dobu všetci prežívame menšie alebo väčšie zázraky, osobné vzostupy.  Najväčším pomocníkom v tomto smere je vesmír. Pomáha nám ako sa len dá. Nezhmotňuje to, čo chceme, po čom túžime, ale to čo je pre nás to najlepšie. Preto sú šťastnejší tí, ktorých túžby korešpondujú so životným plánom.

Duálne duše, dvoj lúče,  duchovný partneri  ak sa stretnú, je to vždy za účelom niečo si predať, odovzdať, pomôcť.  Jeden z nich je pripravený uskutočniť kvantový skok na vyšší stupeň poznania a ten druhý potrebuje pomoc.  V tomto prípade som myslel na duchovný kvantový skok.  Málo kedy sa stretávajú na riešenie a pomoc fyzickej, hmotnej  úrovne.  Ak predsa len, tak vždy je to ako nádherná dovolenka, prázdniny v skole lásky na Zemi.  Sú to šťastní ľudia, duše, ktoré  sa jednoducho neomylne zamilujú a v láske prežijú spoločne jeden nádherný ľudský život.

S predprípravou stretnutia duálnych duší má trocha viac práce vesmír v prípade ak sa jedná o stretnutie, kde sa riešia srdcové záležitosti. Človek to síce  ani nejako nezbadá, ale predsa to tak intenzívne prežíva, že sa mu to vryje do pamäti na celý život. Voláme ich naše životné lásky. Rád by som vás upozornil na jeden fakt. Životné lásky sú aj karmické lásky so spriaznenými  dušami, ktoré rovnako intenzívne prežívame.  Ťažko sa to rozoznáva. Možno niečo vás bude inšpirovať na rozoznanie lásky duálnej a spriaznenej duše v nasledujúcich  myšlienkach.

 


Konečne prichádzame ku stretnutiu,  kedy sa jedná o duchovný rast duálnych duší.  Predpríprava vesmíru k tomuto stretnutiu je veľmi potrebná.  Už od detstva tieto duše veľmi citlivo reagujú na všetky formy disharmónie života.  Všetko prežívajú veľmi intenzívne a ich vnútorný svet obsahuje veľa otáznikov.  Postupne sa učia počúvať svoje srdce.  Každý z nich kráča na svojej ceste poznania, prijatia nových zmien. V ich srdciach sa stále silnejšie  ozýva volanie toho druhého. Samozrejme nevedia o tom  že sa stretnú, že je to predpríprava.

Všetko sa postupne dolaďuje.  Najčastejšie sa to prejavuje ako stále silnejšia túžba po nemajetníckej láske. Ale čo je to nemajetnícka, bezpodmienečná láska?  Veľa o tom vieme z kníh, článkov a niečo už začíname ochutnávať.  Sú to naše prvé kontakty s touto nádhernou láskou, emóciou.  Niekedy tieto duše čakajú jeden na druhého, kedy ten druhý už bude  pripravený.  V tomto prípade vesmír veľmi účinne pomáha. Ako sa blíži čas stretnutia, dolaďujú sa vibrácie,  okolnosti, odhaľujú sa niektoré hmly nevedomia.  Keď sa pozerám naspäť , tak v mojom prípade vesmír tak nádherne pracoval v tomto smere, že je to až neuveriteľné.  Tri krát sme sa už mohli stretnúť, boli sme v jednej budove, miestnosti na duchovných akciách a predsa sme sa nevideli. Náš čas ešte neprišiel.  Tieto stretnutia sa odohrali trištvrte  roka  pred našim ozajstným stretnutím.

Keď sme už pripravený na ozajstné prvé stretnutie, zapnú sa sily príťažlivosti.  Sú to magnety, kedy zrazu neexistuje žiadna prekážka k vedomému stretnutiu.  Stojíte jeden pred druhým, pozeráte sa cez brány do duše a pýtate sa „kto si“?  Cítite krehkosť, jemnosť a predsa tak obrovskú silu vašich vibrácií. Často máte spoločný pocit, ako keby sa čas zastavil. Preciťujete nekontrolovateľnú, neochvejnú, dôveru jeden k druhému, až je to dych vyrážajúce.  Vaše prvé dotyky ani nie sú na fyzickej úrovni. Čím jemnejšie sa dotknete toho druhého, tým silnejšie ho cítite. Je to ako keď sa dotýkame na éterickej úrovni.

Sila príťažlivosti sa nenachádza v spodných čakrách ale v 4., 5., 6. čakre.  Ste prepojený telepaticky vo všetkých smeroch.  To čo prežívate, cítite, ten druhý to rovnako  vníma.  Komunikáciu prenechávate radšej  cez  emočné obrazy, ktoré prijímate a zároveň vysielate. Ani neviete vysloviť to čo vnímate, cítite. Nie je to pomenované. Aj básnici len opisujú lásku, ale toto vtedy ani nechceme opisovať.  Sme v Teraz a Tu ako jedna duša.

 


Stále myslíte jeden na druhého. Nedokážete povedať „nie“ a ani nechcete. Máte neuveriteľne veľa spoločného a predsa ste odlišný. Je to ako vesica piscis, je to ako ozubené kolesá, ktoré presne zapadajú do seba.  V tej nádhere, jednoduchosti, vnímania a prežívania často  len na tieto otázky hľadáte odpovede. Kto si? Prečo? Je to sen? Ako je to možné, že sa navzájom tak cítime? Odkiaľ sa poznáme, že poznáme túžby toho druhého?

Keď začnete rozprávať svoj životný príbeh, zistíte, že po celý čas ste sa pripravovali na toto stretnutie. Ďakujete vesmíru, všetkým svetelným bytostiam, že vás viedli a priviedli na toto stretnutie. Tá bezpodmienečná dôvera, láska, existencia v Teraz a Tu prinášajú úplne nové rozmery vnímania absolútneho šťastia. Zrazu cítite, že vo vašich životoch nič nie je nemožné. Ste ozajstnými tvorcami svoje budúcnosti.

Predstavte si teraz, že stojíte spolu s vašou duálnou dušou na ceste poznania, ktorá je vydláždená tabuľami poznania. Teraz stojíte spolu na jednej tabuli, ktorá vám dáva presne to poznanie, ktoré momentálne potrebujete. Je to absolútne nová frekvencia, kvantový skok do neznáma, o ktorej ste ani nesnili. Spoločne ochutnávate túto novú vibráciu, radujete sa z každého nového vnímaného poznania. Nezabudnite prosím na to, že toto všetko sa stále deje cez 4.- 6.čakru.  Tu sa transformujú, premieňajú staré vzorce myslenia, ktoré sme si priniesli so sebou. Môžem vám povedať, je to naozaj nádhera. Nikdy v živote som toľko neplakal od šťastia, jasal od nových otvárajúcich sa dverí do nových poznaní. Prežíval som to ako malé úžasné vzostupy.  Človek to vníma ako Boží Dar a tak stále ďakuje, ďakuje a ďakuje.

Je to proces, kedy začíname novú etapu školy lásky. Naživo prakticky pociťujeme bezpodmienečnosť lásky, milovania, existencie. V tomto momente začíname chápať mystérium Ježiša a Márie Magdalény.  Je to ďalší krok k pochopeniu Božej bezpodmienečnej  Lásky k nám, ku všetkým bytostiam vesmíru.  Áno, začíname. Každá duálna duša v tomto prvom spojení rieši svoje duchovné potreby, ktoré zároveň prijíma aj druhý.

 


Najťažšou úlohou je zvládnutie transformácie starých vzorcov myslenia. Skôr, či neskôr prídu bolestivé chvíle.  Je to nová realita, ktorú potrebujeme zvládnuť. Sme tam jeden pre druhého, aby sme si navzájom pomohli, ale ten prvý krok aj tak musíme urobiť každý sám za seba. Vtedy začína najťažšie obdobie pre oboch. Ani jeden z nás nepozná odpovede na budúcnosť. Nedokáže dať odpoveď podobnú ako poznáme z predošlej reality.  Je to len absolútna dôvera vo vesmír. Tú začínajú skúšky bezpodmienečnosti.  Emócie sa menia čoraz rýchlejšie. Kým jeden deň žijeme v novej realite a plánujeme svoju budúcnosť, druhý deň niektorý z nás ( často ten, ktorý nezvláda nové istoty lebo  nedokáže pustiť tie staré ) prechádza do starej reality.  Veľmi rýchlo si síce  uvedomí svoju chybu a snaží sa to napraviť. Tieto fáze výkyvov sú stále častejšie.  Skúšame sa odpútať jeden od druhého, no nedokážeme. Nie sme spolu niekoľko dní, ale len fyzicky. Naše prepojenie je tam a presne vieme, v čom sa brodí ten druhý.

Ja osobne som vnímal aj naše minulé životy, duchovné úlohy, ale nakoniec som mal vhľad, videnie aj do budúceho života.  Vesmír nám tak fandil, že nám takouto formou dal možnosť si uvedomiť možné následky pokiaľ to nezvládneme teraz.

Stačila jedna sms-ka, mail a boli sme opäť spolu. Opäť nádherné chvíle a pokračovanie v skúškach. Táto fáza učiva je veľmi ťažká. Šťastie a bolesť si stále častejšie  podávajú ruky. Nedokážeme  sa jeden na druhého  hnevať, láska nám to nedovolí. Veď by som sa hneval len na seba. Na veci, ktoré vlastne ako keby som  ja sám nedokázal zvládnuť. Všetko prebieha stále rýchlejšie a prichádza hodina „H“ keď si obaja uvedomíme, že to zatiaľ nezvládneme. Tak ako v predošlom kvantovom skoku sme boli spolu a stretli sme sa pri ďalšom, rovnako to bude aj teraz. Samozrejme, nezabúdam na doučovanie, ktoré nás čaká na tomto stupni vedomia v niektorom ďalšom príhodnom našom živote. Obaja vieme, čo a aké to bude. Verte mi, bude to veľmi ťažké, oveľa ťažšie než sme to mali teraz.  Vesmír je tak láskavý a milujúci, že verím na krásny koniec skúšky. Aby ste aspoň trocha boli v obraze, je to o veľkej láske, kedy všetko bude prebiehať na emočnej úrovni a nikdy nie na fyzickej. Budeme sa poznať, budeme sa milovať, túžiť a predsa sa nedotkneme jeden druhého, celý náš život.

Možno sa ma chcete opýtať, čo by sa stalo, keby sa mi ozvala ešte v tomto živote moja duálna duša. Ešte raz skúsiť šťastie a zvládnuť to spolu.  Viem, že sa neozve dovtedy, pokiaľ nezvládne všetky svoje staré vzorce myslenia.  Spomínal som mystérium Ježiša a Márie Magdalény. Na tejto úrovni je to ozajstný  posvätný akt lásky. Človek,  ktorý toto tajomstvo  aspoň raz čiastočne precíti, prijme, uvedomí si nedoziernu veľkosť bezpodmienečnej, nemajetníckej lásky. Rovnako ako tie ostatné predošlé formy lásky, tak aj túto len x životov bude prijímať, spracovávať, kým nepochopí a prijme ako celok. Aby som dokončil moju odpoveď. Chcel som len povedať, že  ozve sa len vtedy, keď bude mať istotu, že už zvládla všetko to, čo nás rozdeľovalo. Nebudeme nič skúšať.  Aspoň mi dvaja určite nie. Je to momentálne len na nej, či dokáže pomocou svetelných bytostí a svojou vôľou prekonať svoje ego a zvíťazí mystérium.


To najväčšie mystérium nás aj tak ešte len čaká. Bude to naše úplné zjednotenie sa,  kde už nebudeme potrebovať fyzické telá. Kde už nie je dualita a tak budeme naozaj vo všetkých aspektoch existencie jedna duša a jedno energetické telo.


Napísal: Ján Bálint 3.8.2011


Pre http://gaia2010.sk/ napísal Ján Bálint. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

 

12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Nie je láska ako láska – prvé stretnutie so svojou duálnou dušou


V článku „Nie je láska ako láska – cesta k svojej duálnej duši“, som vám sľúbil že sa vrátim k tejto téme.  Dnes preto pridávam ďalšie informácie, myšlienky, zhmotnené city, emócie v písmo.

Nebude sa mi ľahko písať, nakoľko je to úžasná a citlivá téma.  Najťažšie je napísať, opísať niečo, čo  je ťažko opísateľné a podľa mňa sa to ani nedá presne pomenovať. Dá sa to len prežiť a nádherne precítiť, vnímať.

Každý z nás je v transformačnom procese. Či už chceme alebo nie, všetci sa meníme cez nové výzvy života. Niektorí riešia svoju hmotnú premenu, niekto svoje srdcové záležitosti a sú taký, ktorých priťahuje duchovný rast.  Je to v nás, je to ako magnet, ktorý priťahuje nové možnosti transformácie v náš prospech na všetkých úrovniach bytia. Samozrejme u každého človeka je dôraz prijatia zmeny na inej úrovni. Aj keď sa to týka čiastočne všetkých úrovní života, vždy je tam tá prioritná, karmická úroveň životného plánu jedinca.

Čo sa týka duálnych duší, ich stretnutie predchádza podvedomou prípravou na toto prvé stretnutie v tomto živote. Prečo som zdôraznil v tomto živote? Nie je samozrejmosťou, aby sa stretávali nejako pravidelne.  Sú to výnimočné udalosti, o ktorých si ešte niečo neskôr povieme.

V čom spočíva podvedomá príprava ich stretnutia?  Je viac možnosti prípravy, ale najdôležitejšie je pochopiť účel ich stretnutia. Nemali by sme zabudnúť ,  v akom veku a rokoch žijeme. Z toho treba vychádzať.  Určite ste si všimli, že poslednú dobu všetci prežívame menšie alebo väčšie zázraky, osobné vzostupy.  Najväčším pomocníkom v tomto smere je vesmír. Pomáha nám ako sa len dá. Nezhmotňuje to, čo chceme, po čom túžime, ale to čo je pre nás to najlepšie. Preto sú šťastnejší tí, ktorých túžby korešpondujú so životným plánom.

Duálne duše, dvoj lúče,  duchovný partneri  ak sa stretnú, je to vždy za účelom niečo si predať, odovzdať, pomôcť .  Jeden z nich je pripravený uskutočniť kvantový skok na vyšší stupeň poznania a ten druhý potrebuje pomoc.  V tomto prípade som myslel na duchovný kvantový skok.  Málo kedy sa stretávajú na riešenie a pomoc fyzickej, hmotnej  úrovne.  Ak predsa len, tak vždy je to ako nádherná dovolenka, prázdniny v skole lásky na Zemi.  Sú to šťastní ľudia, duše, ktoré  sa jednoducho neomylne zamilujú a v láske prežijú spoločne jeden nádherný ľudský život.

S predprípravou stretnutia duálnych duší má trocha viac práce vesmír v prípade ak sa jedná o stretnutie, kde sa riešia srdcové záležitosti. Človek to síce  ani nejako nezbadá, ale predsa to tak intenzívne prežíva, že sa mu to vryje do pamäti na celý život. Voláme ich naše životné lásky. Rád by som vás upozornil na jeden fakt. Životné lásky sú aj karmické lásky so spriaznenými  dušami, ktoré rovnako intenzívne prežívame.  Ťažko sa to rozoznáva. Možno niečo vás bude inšpirovať na rozoznanie lásky duálnej a spriaznenej duše v nasledujúcich  myšlienkach.

Konečne prichádzame ku stretnutiu,  kedy sa jedná o duchovný rast duálnych duší.  Predpríprava vesmíru k tomuto stretnutiu je veľmi potrebná.  Už od detstva tieto duše veľmi citlivo reagujú na všetky formy disharmónie života.  Všetko prežívajú veľmi intenzívne a ich vnútorný svet obsahuje veľa otáznikov.  Postupne sa učia počúvať svoje srdce.  Každý z nich kráča na svojej ceste poznania, prijatia nových zmien. V ich srdciach sa stále silnejšie  ozýva volanie toho druhého. Samozrejme nevedia o tom  že sa stretnú, že je to predpríprava.

Všetko sa postupne dolaďuje.  Najčastejšie sa to prejavuje ako stále silnejšia túžba po nemajetníckej láske. Ale čo je to nemajetnícka, bezpodmienečná láska?  Veľa o tom vieme z kníh, článkov a niečo už začíname ochutnávať.  Sú to naše prvé kontakty s touto nádhernou láskou, emóciou.  Niekedy tieto duše čakajú jeden na druhého, kedy ten druhý už bude  pripravený.  V tomto prípade vesmír veľmi účinne pomáha. Ako sa blíži čas stretnutia, dolaďujú sa vibrácie,  okolnosti, odhaľujú sa niektoré hmly nevedomia.  Keď sa pozerám naspäť , tak v mojom prípade vesmír tak nádherne pracoval v tomto smere, že je to až neuveriteľné.  Tri krát sme sa už mohli stretnúť, boli sme v jednej budove, miestnosti na duchovných akciách a predsa sme sa nevideli. Náš čas ešte neprišiel.  Tieto stretnutia sa odohrali trištvrte  roka  pred našim ozajstným stretnutím.

Keď sme už pripravený na ozajstné prvé stretnutie, zapnú sa sily príťažlivosti.  Sú to magnety, kedy zrazu neexistuje žiadna prekážka k vedomému stretnutiu.  Stojíte jeden pred druhým, pozeráte sa cez brány do duše a pýtate sa „kto si“?  Cítite krehkosť, jemnosť a predsa tak obrovskú silu vašich vibrácií. Často máte spoločný pocit, ako keby sa čas zastavil. Preciťujete nekontrolovateľnú, neochvejnú, dôveru jeden k druhému, až je to dych vyrážajúce.  Vaše prvé dotyky ani nie sú na fyzickej úrovni. Čím jemnejšie sa dotknete toho druhého, tým silnejšie ho cítite. Je to ako keď sa dotýkame na éterickej úrovni.

Sila príťažlivosti sa nenachádza v spodných čakrách ale v 4., 5., 6. čakre.  Ste prepojený telepaticky vo všetkých smeroch.  To čo prežívate, cítite, ten druhý to rovnako  vníma.  Komunikáciu prenechávate radšej  cez  emočné obrazy, ktoré prijímate a zároveň vysielate. Ani neviete vysloviť to čo vnímate, cítite. Nie je to pomenované. Aj básnici len opisujú lásku, ale toto vtedy ani nechceme opisovať.  Sme v Teraz a Tu ako jedna duša.

Stále myslíte jeden na druhého. Nedokážete povedať „nie“ a ani nechcete. Máte neuveriteľne veľa spoločného a predsa ste odlišný. Je to ako vesica piscis, je to ako ozubené kolesá, ktoré presne zapadajú do seba.  V tej nádhere, jednoduchosti, vnímania a prežívania často  len na tieto otázky hľadáte odpovede. Kto si? Prečo? Je to sen? Ako je to možné, že sa navzájom tak cítime? Odkiaľ sa poznáme, že poznáme túžby toho druhého?

Keď začnete rozprávať svoj životný príbeh, zistíte, že po celý čas ste sa pripravovali na toto stretnutie. Ďakujete vesmíru, všetkým svetelným bytostiam, že vás viedli a priviedli na toto stretnutie. Tá bezpodmienečná dôvera, láska, existencia v Teraz a Tu prinášajú úplne nové rozmery vnímania absolútneho šťastia. Zrazu cítite, že vo vašich životoch nič nie je nemožné. Ste ozajstnými tvorcami svoje budúcnosti.

Predstavte si teraz, že stojíte spolu s vašou duálnou dušou na ceste poznania, ktorá je vydláždená tabuľami poznania. Teraz stojíte spolu na jednej tabuli, ktorá vám dáva presne to poznanie, ktoré momentálne potrebujete. Je to absolútne nová frekvencia, kvantový skok do neznáma, o ktorej ste ani nesnili. Spoločne ochutnávate túto novú vibráciu, radujete sa z každého nového vnímaného poznania. Nezabudnite prosím na to, že toto všetko sa stále deje cez 4.- 6.čakru.  Tu sa transformujú, premieňajú staré vzorce myslenia, ktoré sme si priniesli so sebou. Môžem vám povedať, je to naozaj nádhera. Nikdy v živote som toľko neplakal od šťastia, jasal od nových otvárajúcich sa dverí do nových poznaní. Prežíval som to ako malé úžasné vzostupy.  Človek to vníma ako Boží Dar a tak stále ďakuje, ďakuje a ďakuje.

Je to proces, kedy začíname novú etapu školy lásky. Naživo prakticky pociťujeme bezpodmienečnosť lásky, milovania, existencie. V tomto momente začíname chápať mystérium Ježiša a Márie Magdalény.  Je to ďalší krok k pochopeniu Božej bezpodmienečnej  Lásky k nám, ku všetkým bytostiam vesmíru.  Áno, začíname. Každá duálna duša v tomto prvom spojení rieši svoje duchovné potreby, ktoré zároveň prijíma aj druhý.

Najťažšou úlohou je zvládnutie transformácie starých vzorcov myslenia. Skôr, či neskôr prídu bolestivé chvíle.  Je to nová realita, ktorú potrebujeme zvládnuť. Sme tam jeden pre druhého, aby sme si navzájom pomohli, ale ten prvý krok aj tak musíme urobiť každý sám za seba. Vtedy začína najťažšie obdobie pre oboch. Ani jeden z nás nepozná odpovede na budúcnosť. Nedokáže dať odpoveď podobnú ako poznáme z predošlej reality.  Je to len absolútna dôvera vo vesmír. Tú začínajú skúšky bezpodmienečnosti.  Emócie sa menia čoraz rýchlejšie. Kým jeden deň žijeme v novej realite a plánujeme svoju budúcnosť, druhý deň niektorý z nás ( často ten, ktorý nezvláda nové istoty lebo  nedokáže pustiť tie staré ) prechádza do starej reality.  Veľmi rýchlo si síce  uvedomí svoju chybu a snaží sa to napraviť. Tieto fáze výkyvov sú stále častejšie.  Skúšame sa odpútať jeden od druhého, no nedokážeme. Nie sme spolu niekoľko dní, ale len fyzicky. Naše prepojenie je tam a presne vieme, v čom sa brodí ten druhý.

Ja osobne som vnímal aj naše minulé životy, duchovné úlohy, ale nakoniec som mal vhľad, videnie aj do budúceho života.  Vesmír nám tak fandil, že nám takouto formou dal možnosť si uvedomiť možné následky pokiaľ to nezvládneme teraz.

Stačila jedna sms-ka, mail a boli sme opäť spolu. Opäť nádherné chvíle a pokračovanie v skúškach. Táto fáza učiva je veľmi ťažká. Šťastie a bolesť si stále častejšie  podávajú ruky. Nedokážeme  sa jeden na druhého  hnevať, láska nám to nedovolí. Veď by som sa hneval len na seba. Na veci, ktoré vlastne ako keby som  ja sám nedokázal zvládnuť. Všetko prebieha stále rýchlejšie a prichádza hodina „H“ keď si obaja uvedomíme, že to zatiaľ nezvládneme. Tak ako v predošlom kvantovom skoku sme boli spolu a stretli sme sa pri ďalšom, rovnako to bude aj teraz. Samozrejme, nezabúdam na doučovanie, ktoré nás čaká na tomto stupni vedomia v niektorom ďalšom príhodnom našom živote. Obaja vieme, čo a aké to bude. Verte mi, bude to veľmi ťažké, oveľa ťažšie než sme to mali teraz.  Vesmír je tak láskavý a milujúci, že verím na krásny koniec skúšky. Aby ste aspoň trocha boli v obraze, je to o veľkej láske, kedy všetko bude prebiehať na emočnej úrovni a nikdy nie na fyzickej. Budeme sa poznať, budeme sa milovať, túžiť a predsa sa nedotkneme jeden druhého, celý náš život.

Možno sa ma chcete opýtať, čo by sa stalo, keby sa mi ozvala ešte v tomto živote moja duálna duša. Ešte raz skúsiť šťastie a zvládnuť to spolu.  Viem, že sa neozve dovtedy, pokiaľ nezvládne všetky svoje staré vzorce myslenia.  Spomínal som mystérium Ježiša a Márie Magdalény. Na tejto úrovni je to ozajstný  posvätný akt lásky. Človek,  ktorý toto tajomstvo  aspoň raz čiastočne precíti, prijme, uvedomí si nedoziernu veľkosť bezpodmienečnej, nemajetníckej lásky. Rovnako ako tie ostatné predošlé formy lásky, tak aj túto len x životov bude prijímať, spracovávať, kým nepochopí a prijme ako celok. Aby som dokončil moju odpoveď. Chcel som len povedať, že  ozve sa len vtedy, keď bude mať istotu, že už zvládla všetko to, čo nás rozdeľovalo. Nebudeme nič skúšať.  Aspoň mi dvaja určite nie. Je to momentálne len na nej, či dokáže pomocou svetelných bytostí a svojou vôľou prekonať svoje ego a zvíťazí mystérium.

To najväčšie mystérium nás aj tak ešte len čaká. Bude to naše úplné zjednotenie sa,  kde už nebudeme potrebovať fyzické telá. Kde už nie je dualita a tak budeme naozaj vo všetkých aspektoch existencie jedna duša a jedno energetické telo.


 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information