Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Očakávanie v láske,

nie je nepodmienečná láska.

Janko Bálint

Online

Máme online 21 hostí Designed by:

Rok 2011 – rok úžasných možností - vložené 14.7.11 PDF Tlačiť E-mail

 

 

 

 

 

 

 


Rok 2011 – rok úžasných možností

 


Aj keď polovičku roka už máme za sebou, všetko po čom len túžime dokážeme zrealizovať v druhej polovičke. Je to nádherné, pokiaľ sa pozrieme naspäť,  čo sme dokázali, kam sme sa dostali a čo nás ešte čaká.


Tento článok je vlastne voľným pokračovaním článku „Rok 2011 – rok veľkej prípravy“. Odporúčam vám  ho prečítať si ešte raz, aby sa vám lepšie pracovalo s informáciami z tohto článku.

Všímam si čo sa deje v mojom vlastnom živote, v živote mojich priateľov, rodiny, ale aj u klientov. Mám  informácie aj od vás priatelia, ktorí mi píšete, ďakujete, povzbudzujete. Pre mňa je to naozaj veľké povzbudenie do tvorenia, písania článkov . Z celého srdiečka vám ďakujem.


Vráťme sa ale k našej téme. Viem, pocitovo možno nesúhlasíte so mnou, že sa vám darí,  ste šťastnejší, v harmónii. Skôr naopak. Veľa ľudí vníma vo svojom teraz a tu chaos, nesústredenosť, nekľud, stratu šťastia, ľútosť a ďalšie druhy bolestí.  Môžem vás ukľudniť, všetko je v poriadku.

Pokiaľ to pociťujete stále intenzívnejšie, tak ste na správnej ceste a radujete sa. Čo sa to vlastne deje? Ako už viete v článku „Rok 2011 – rok veľkej prípravy“ som vás informoval o mayských cykloch, o zrýchlení času. Tak to zrýchlenie aj takouto formou môžeme pociťovať. Je to ako s rýchlosťou povedzme v aute. Keď si vystrčíte trocha ruku počas jazdy z okna, tak sami cítite ten rozdiel  odporu vzduchu pri rôznych rýchlostiach.  Zrýchlenie času sa prejavuje aj tak, že intenzívnejšie pociťujeme naše emócie. Samozrejme môžeme potom k tomu prirátať ja rýchlejšie rozhodnutie, konanie.


Rovnako som písal v článku aj o zatmeniach slnka a mesiaca v roku 2011. K tomu si ešte môžeme pridať  splny mesiaca, rovnodennosti, kedy sa otvárajú nové svetelné brány vesmíru a prichádzajú k nám svetelné esencie kozmu.  Práve tieto energie  celú Zem, ale aj nás rozvibrovali. Vplývajú na našu existenciu, bytie a prejavujú sa v našich životoch tak, ako ich prežívate.


Momentálne transformácia sa u každého z nás  prejavuje na plnú paru. Vieme, že transformácia je zmena z nejakej kvality do inej.  To znamená, mali by sme sa zmeniť.  A tu je malý problém.  Väčšina z vás si  neuvedomuje potrebu zmeniť sa. Tvrdohlavo sa drží starých štruktúr, istôt, programov, vzorcov. Nevie si predstaviť  ako by to mal riešiť, aby neurobil niečo,  čo by ho neskôr mrzelo.


Tieto nové esenčné vibrácie rozvibrovali celé ľudstvo, celé kolektívne vedomie.  Práve v tom tkvie ten pocit chaosu všade okolo nás. To staré, čo poznáme ako istotu, pomaly a predsa dosť rýchlo sa stráca. Vyparuje sa a to nové je pre niektorých zatiaľ neviditeľné, nehmatateľné.  Je to stav vákua vedomia, kedy naše ego, myseľ pobehuje hore dolu a hľadá tú starú istotu, šťastie, čoho už niet.

Veľmi často vnímam túto stránku transformácie ako proces rodenia niečoho nového.


Každá matka  mi určite potvrdí, že u niektorej to ide ľahšie a u niektorej  je to oveľa ťažšie, alebo komplikované.  Aj tento proces je ako pôrod. Prijatie nových esencií do nášho bytia je nový vzorec vedomia , ktorý je už vo všetkých nás a čaká len na moment, kedy sa môže narodiť.  Tak ako žene, matke sa uľaví po pôrode a je šťastná, rovnako aj mi pokiaľ prekonáme všetky naše strachy z pôrodu – prijatia nového vzorca, rovnako sa budeme cítiť.


Klamal by som, ak vám budem teraz tvrdiť, že je to len jeden pôrod, prijatie. Nie. Tí ktorí to už pochopili a prijali, vedia, že tých prijatí zmien je veľa. Je to proces. Tak ako prepúšťame postupne naše obavy, strachy, staré vzorce a prenechávame toto miesto pre to nové, rovnako rýchlo môžeme postupne aj prijímať, ukotvovať v srdci tieto nádherné nové esencie, kvality života.


Niektorí z vás neveria a tak sa pýtajú, v čom je to krajšie, lepšie? Mohol by som sem napísať ódy, chválospevy, lebo môj život sa naozaj zmenil, ale vám by to aj tak nepomohlo. To treba ochutnať. A keď to ochutnáte, tak to potom aj začnete vychutnávať a budete sa tešiť na ďalšiu zmenu, na ďalší chod nových esencií.

 

 

 


Skúsim vám načrtnúť nádherný model fungovania transformácie. Predstavte si pred sebou pyramídu so všetkými jej stupňami, stranami, výškou a pomenujme ho pyramídou poznania.

Vieme, že má 4 strany,  prvý stupeň po obvode je najväčší, najdlhší a tento stupeň nám dáva určitú kvalitu vibrácií poznania.  Na tomto stupni sme už všetci dávno boli, preskúmali ju, prijali od A po Z, strávili sme tu niekoľko x životov. Potom sme sa rozhodli opustiť tento stupeň a urobili sme vzostup na ďalší. Pokiaľ sa pozrite na tieto stupne z diaľky alebo aj zblízka, všimnete si jedno. Každý stupeň smerom hore je menší, každá strana je menšia, kratšia. Nezabudnime aj na to najdôležitejšie a to, že každý stupeň pyramídy poznania  nám dáva novú kvalitu vibrácií.


Tento nový stupeň v našich životoch vždy niečo nového prináša. Pokiaľ si to vieme predstaviť,  len taký fyzický výstup na ďalší stupeň, schod, tak si teraz uvedomte a predstavte si, ako vaša prvá noha opúšťa stupeň, schod, kde momentálne stojíte. Presúva sa vyššie, dotýka sa ďalšieho stupňa, zároveň vaša druhá noha je  ešte na pôvodnom stupni. Váha tela je ešte stále rovnako na tomto stupni. V našich životoch je to práve ten moment, keď sme sa rozhodli  v sebe urobiť nejakú zmenu, lebo vnútorne cítime, že potrebujeme tú zmenu. Nie sme už dostatočne šťastný, všetko už poznáme na tomto stupni vedomia, poznania.  Náš vnútorný senzor, hlas nám hovorí, poď sem vyššie. Tu je krajší výhľad, viac vidíš, spoznáš, je ti lepšie, krajšie, je to iná kvalita všetkého. Nemáme vôbec síce poznanie o tom, že v čom spočíva to krajšie, ale to vnútorné volanie a nechuť z toho starého nás nakoniec  presvedčí, že nemáme čo stratiť a rozhodneme sa ku konaniu, k výstupu.


Položíme jednu nohu vyššie a často ešte sa rozhodujeme, mám alebo nemám ísť ďalej.  Uvedomujeme si vnútorne, že nás tam čaká niečo nové, nepoznané a len veriť môžeme v tom, že to bude krajšie. To je ten stav rozhodovania, keď zrazu s jednou nohou sme niekde v neistote a s druhou na starom schode,  v takzvanej starej istote. Rozhodovanie je ako prenášanie váhy vyššie na prvú nohu. No koľkokrát to skúšame, lebo sa bojíme  neistoty z nepoznania. A aby som nezabudol ešte na niečo veľmi dôležité . Počas výstupu si stále viac  uvedomujeme, že tu zanechávame všetko to staré, nič nemôžeme preniesť z tej starej kvality. Preto je to také ťažké rozhodovanie.


No a konečne sme sa silno rozkývali, rozhodli sa a opustili konečne starý vibračný stupeň, schod poznania a preniesli sme sa na ten nový.  Predstavte si, ako tam stojíte ani sa nepohnete, je to krásne a predsa nepoznané. Viete len to, že je vám dobre. Začínate to ochutnávať, vychutnávať toto nové poznanie. Spoznávate sa. Začína vám dávať nové kvality istoty.  Postupne kráčate po obvode nového stupňa a zrazu zistíte, že pozor, tento stupeň je kratší. Uvedomíte si z nadhľadu, že niečo ste zanechali na predošlom stupni poznania a nakoniec vôbec vám to nechýba, skôr naopak, preto sa vám ľahšie kráča, prijíma a ste rýchlejší v poznaní.


 


Stretávate nových priateľov, ktorí vám rozumejú,  nové situácie, ktoré vás učia a zároveň skúšajú,  ako to zvládate, nové možnosti riešenia, kvalitnejšie emócie šťastia, lásky.  Ste spokojný, šťastný. Úplne sa zmeníte, prijmete kvalitu tohto stupňa, vyžarujete to zo seba a ukazujete to ostatným, že sa to dá  zvládnuť, len sa treba rozhodnúť.  Dokážete aj radiť, veď už máte skúsenosť. Je to ako dieťa a dospelý. Tak ako má dieťa  svoj najväčší problém, tak  má aj  dospelý svoj problém. Obaja to rovnako pociťujú. Ale keď to dieťa časom nazbiera skúsenosti a dospeje,  sám uvidí, že tie problémy, neboli až tak veľké, len vtedy sa mu  zdali.

Každý stupeň nového poznania prináša rovnaké postupy, uvedomenia, o ktorých som tu písal. Vždy je to o rozhodnutí  prekonania strachu z nepoznaného, o viere v lepšiu, hodnotnejšiu kvalitu, o zmene, zanechaní  niečoho úplne a pretransformovaní ostatku.


Tento rok 2011 je práve v takomto procese. Každý z nás to podobne pociťujeme. Čas je náš priateľ, lebo nám urýchlil naše rozhodnutia a konania. Mám pre vás ešte jednu vynikajúcu správu. Ak si uvedomíte naplno túto šancu zmeny a premeny a prijmete strach ako priateľa, tak vás nebude už strašiť a zrazu zistíte, že dokážete v krátkej dobe prekonať aj niekoľko schodov, stupňov poznania. Nemusíte chodiť dookola po obvode a rozhodovať sa pomaly o ďalšom výstupe.


Využite tuto jedinečnú možnosť.  Koniec mayského cyklu sa blíži. Máme ešte 4 mesiace. Ak sa ma pýtate,  čo takého sa potom udeje, tak vám na to odpoviem, že nič výnimočného. Každý bude tam, kam sa dostal počas transformácie. Každý bude na svojom stupni poznania strachu, alebo šťastia. Na stupni poznania kvality lásky.  Nie je láska, ako láska.  A ťažko by sa mi písalo o týchto kvalitách lásky, nakoľko, všetko chceme mať pomenované, no lásku týchto kvalít, nakoľko len nedávno sme sa dostali na tieto stupne,  ani nevieme pomenovať. Cítime to a sme naozaj šťastný. Ja osobne, netúžim po mojej starej kvalite.  Ďakujem jej  za všetko,  ale radšej chcem trocha vychutnať túto novú kvalitu a budem sa snažiť ďalej vystúpiť na pyramíde poznania.


Schválne sa pokúsim len tak trocha naznačiť  túto novú kvalitu, aj keď je to podľa mňa nemožné. To treba prežiť, precítiť, prijať.  Ja by som to nazval orgazmom v srdci. Nič to nemá spoločné s orgazmom v nižších partiách tela.  Keby som to vysvetľoval, tak by som nebol vôbec presný, a pripadal by som  si ako niekto,  kto chce niečo vysvetliť a nevie ako.  Je to ako vysvetľovať  niekomu  o neopísateľných emóciách, pocitoch tomu, kto o orgazme v dolných partiách len počul.  Prepáčte mi, že som použil  toto prirovnanie. Vôbec sa nevyvyšujem, naopak.  Veľmi túžim po tom, aby ste všetci čím viac prekonali strachov a aby váš vzostup na ďalší vibračný schod pyramídy poznania bol čo najrýchlejší a hlavne aby ste pokračovali ďalej do maximálnej výšky, kam len sa vy dokážete  dostať .


Naozaj a dosvedčujem, že tento rok 2011 je rokom úžasných možností.  Nasledujte svoje srdcia a to ostatné dajte preč. Vaše nové šťastie sa objaví čoskoro,  ale to hlavné príde o niekoľko mesiacov a budúci rok. Ale to už bude ďalší článok.


 

Napísal 14.7.2011  Janko Bálint

 

Pre http://gaia2010.sk/ napísal Ján Bálint. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.


 

 

12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Rok 2011 – rok úžasných možností

Aj keď polovičku roka už máme za sebou, všetko po čom len túžime dokážeme zrealizovať v druhej polovičke. Je to nádherné, pokiaľ sa pozrieme naspäť,  čo sme dokázali, kam sme sa dostali a čo nás ešte čaká.

Tento článok je vlastne voľným pokračovaním článku „Rok 2011 – rok veľkej prípravy“. Odporúčam vám  ho prečítať si ešte raz, aby sa vám lepšie pracovalo s informáciami z tohto článku.

 

Všímam si čo sa deje v mojom vlastnom živote, v živote mojich priateľov, rodiny, ale aj u klientov. Mám  informácie aj od vás priatelia, ktorí mi píšete, ďakujete, povzbudzujete. Pre mňa je to naozaj veľké povzbudenie do tvorenia, písania článkov . Z celého srdiečka vám ďakujem.

 

Vráťme sa ale k našej téme. Viem, pocitovo možno nesúhlasíte so mnou, že sa vám darí,  ste šťastnejší, v harmónii. Skôr naopak. Veľa ľudí vníma vo svojom teraz a tu chaos, nesústredenosť, nekľud, stratu šťastia, ľútosť a ďalšie druhy bolestí.  Môžem vás ukľudniť, všetko je v poriadku.

 

Pokiaľ to pociťujete stále intenzívnejšie, tak ste na správnej ceste a radujete sa. Čo sa to vlastne deje? Ako už viete v článku „Rok 2011 – rok veľkej prípravy“ som vás informoval o mayských cykloch, o zrýchlení času. Tak to zrýchlenie aj takouto formou môžeme pociťovať. Je to ako s rýchlosťou povedzme v aute. Keď si vystrčíte trocha ruku počas jazdy z okna, tak sami cítite ten rozdiel  odporu vzduchu pri rôznych rýchlostiach.  Zrýchlenie času sa prejavuje aj tak, že intenzívnejšie pociťujeme naše emócie. Samozrejme môžeme potom k tomu prirátať ja rýchlejšie rozhodnutie, konanie.

 

Rovnako som písal v článku aj o zatmeniach slnka a mesiaca v roku 2011. K tomu si ešte môžeme pridať  splny mesiaca, rovnodennosti, kedy sa otvárajú nové svetelné brány vesmíru a prichádzajú k nám svetelné esencie kozmu.  Práve tieto energie  celú Zem, ale aj nás rozvibrovali. Vplývajú na našu existenciu, bytie a prejavujú sa v našich životoch tak, ako ich prežívate.

 

Momentálne transformácia sa u každého z nás  prejavuje na plnú paru. Vieme, že transformácia je zmena z nejakej kvality do inej.  To znamená, mali by sme sa zmeniť.  A tu je malý problém.  Väčšina z vás si  neuvedomuje potrebu zmeniť sa. Tvrdohlavo sa drží starých štruktúr, istôt, programov, vzorcov. Nevie si predstaviť  ako by to mal riešiť, aby neurobil niečo,  čo by ho neskôr mrzelo.

 

Tieto nové esenčné vibrácie rozvibrovali celé ľudstvo, celé kolektívne vedomie.  Práve v tom tkvie ten pocit chaosu všade okolo nás. To staré, čo poznáme ako istotu, pomaly a predsa dosť rýchlo sa stráca. Vyparuje sa a to nové je pre niektorých zatiaľ neviditeľné, nehmatateľné.  Je to stav vákua vedomia, kedy naše ego, myseľ pobehuje hore dolu a hľadá tú starú istotu, šťastie, čoho už niet.

 

Veľmi často vnímam túto stránku transformácie ako proces rodenia niečoho nového.  Každá matka  mi určite potvrdí, že u niektorej to ide ľahšie a u niektorej  je to oveľa ťažšie, alebo komplikované.  Aj tento proces je ako pôrod. Prijatie nových esencií do nášho bytia je nový vzorec vedomia , ktorý je už vo všetkých nás a čaká len na moment, kedy sa môže narodiť.  Tak ako žene, matke sa uľaví po pôrode a je šťastná, rovnako aj mi pokiaľ prekonáme všetky naše strachy z pôrodu – prijatia nového vzorca, rovnako sa budeme cítiť.

 

Klamal by som, ak vám budem teraz tvrdiť, že je to len jeden pôrod, prijatie. Nie. Tí ktorí to už pochopili a prijali, vedia, že tých prijatí zmien je veľa. Je to proces. Tak ako prepúšťame postupne naše obavy, strachy, staré vzorce a prenechávame toto miesto pre to nové, rovnako rýchlo môžeme postupne aj prijímať, ukotvovať v srdci tieto nádherné nové esencie, kvality života.

 

Niektorí z vás neveria a tak sa pýtajú, v čom je to krajšie, lepšie? Mohol by som sem napísať ódy, chválospevy, lebo môj život sa naozaj zmenil, ale vám by to aj tak nepomohlo. To treba ochutnať. A keď to ochutnáte, tak to potom aj začnete vychutnávať a budete sa tešiť na ďalšiu zmenu, na ďalší chod nových esencií.

 

Skúsim vám načrtnúť nádherný model fungovania transformácie. Predstavte si pred sebou pyramídu so všetkými jej stupňami, stranami, výškou a pomenujme ho pyramídou poznania.

Vieme, že má 4 strany,  prvý stupeň po obvode je najväčší, najdlhší a tento stupeň nám dáva určitú kvalitu vibrácií poznania.  Na tomto stupni sme už všetci dávno boli, preskúmali ju, prijali od A po Z, strávili sme tu niekoľko x životov. Potom sme sa rozhodli opustiť tento stupeň a urobili sme vzostup na ďalší. Pokiaľ sa pozrite na tieto stupne z diaľky alebo aj zblízka, všimnete si jedno. Každý stupeň smerom hore je menší, každá strana je menšia, kratšia. Nezabudnime aj na to najdôležitejšie a to, že každý stupeň pyramídy poznania  nám dáva novú kvalitu vibrácií.

 

Tento nový stupeň v našich životoch vždy niečo nového prináša. Pokiaľ si to vieme predstaviť,  len taký fyzický výstup na ďalší stupeň, schod, tak si teraz uvedomte a predstavte si, ako vaša prvá noha opúšťa stupeň, schod, kde momentálne stojíte. Presúva sa vyššie, dotýka sa ďalšieho stupňa, zároveň vaša druhá noha je  ešte na pôvodnom stupni. Váha tela je ešte stále rovnako na tomto stupni. V našich životoch je to práve ten moment, keď sme sa rozhodli  v sebe urobiť nejakú zmenu, lebo vnútorne cítime, že potrebujeme tú zmenu. Nie sme už dostatočne šťastný, všetko už poznáme na tomto stupni vedomia, poznania.  Náš vnútorný senzor, hlas nám hovorí, poď sem vyššie. Tu je krajší výhľad, viac vidíš, spoznáš, je ti lepšie, krajšie, je to iná kvalita všetkého. Nemáme vôbec síce poznanie o tom, že v čom spočíva to krajšie, ale to vnútorné volanie a nechuť z toho starého nás nakoniec  presvedčí, že nemáme čo stratiť a rozhodneme sa ku konaniu, k výstupu.

 

Položíme jednu nohu vyššie a často ešte sa rozhodujeme, mám alebo nemám ísť ďalej.  Uvedomujeme si vnútorne, že nás tam čaká niečo nové, nepoznané a len veriť môžeme v tom, že to bude krajšie. To je ten stav rozhodovania, keď zrazu s jednou nohou sme niekde v neistote a s druhou na starom schode,  v takzvanej starej istote. Rozhodovanie je ako prenášanie váhy vyššie na prvú nohu. No koľkokrát to skúšame, lebo sa bojíme  neistoty z nepoznania. A aby som nezabudol ešte na niečo veľmi dôležité . Počas výstupu si stále viac  uvedomujeme, že tu zanechávame všetko to staré, nič nemôžeme preniesť z tej starej kvality. Preto je to také ťažké rozhodovanie.

 

No a konečne sme sa silno rozkývali, rozhodli sa a opustili konečne starý vibračný stupeň, schod poznania a preniesli sme sa na ten nový.  Predstavte si, ako tam stojíte ani sa nepohnete, je to krásne a predsa nepoznané. Viete len to, že je vám dobre. Začínate to ochutnávať, vychutnávať toto nové poznanie. Spoznávate sa. Začína vám dávať nové kvality istoty.  Postupne kráčate po obvode nového stupňa a zrazu zistíte, že pozor, tento stupeň je kratší. Uvedomíte si z nadhľadu, že niečo ste zanechali na predošlom stupni poznania a nakoniec vôbec vám to nechýba, skôr naopak, preto sa vám ľahšie kráča, prijíma a ste rýchlejší v poznaní.

 

Stretávate nových priateľov, ktorí vám rozumejú,  nové situácie, ktoré vás učia a zároveň skúšajú,  ako to zvládate, nové možnosti riešenia, kvalitnejšie emócie šťastia, lásky.  Ste spokojný, šťastný. Úplne sa zmeníte, prijmete kvalitu tohto stupňa, vyžarujete to zo seba a ukazujete to ostatným, že sa to dá  zvládnuť, len sa treba rozhodnúť.  Dokážete aj radiť, veď už máte skúsenosť. Je to ako dieťa a dospelý. Tak ako má dieťa  svoj najväčší problém, tak  má aj  dospelý svoj problém. Obaja to rovnako pociťujú. Ale keď to dieťa časom nazbiera skúsenosti a dospeje,  sám uvidí, že tie problémy, neboli až tak veľké, len vtedy sa mu  zdali.

 

Každý stupeň nového poznania prináša rovnaké postupy, uvedomenia, o ktorých som tu písal. Vždy je to o rozhodnutí  prekonania strachu z nepoznaného, o viere v lepšiu, hodnotnejšiu kvalitu, o zmene, zanechaní  niečoho úplne a pretransformovaní ostatku.

 

Tento rok 2011 je práve v takomto procese. Každý z nás to podobne pociťujeme. Čas je náš priateľ, lebo nám urýchlil naše rozhodnutia a konania. Mám pre vás ešte jednu vynikajúcu správu. Ak si uvedomíte naplno túto šancu zmeny a premeny a prijmete strach ako priateľa, tak vás nebude už strašiť a zrazu zistíte, že dokážete v krátkej dobe prekonať aj niekoľko schodov, stupňov poznania. Nemusíte chodiť dookola po obvode a rozhodovať sa pomaly o ďalšom výstupe.

 

Využite tuto jedinečnú možnosť.  Koniec mayského cyklu sa blíži. Máme ešte 4 mesiace. Ak sa ma pýtate,  čo takého sa potom udeje, tak vám na to odpoviem, že nič výnimočného. Každý bude tam, kam sa dostal počas transformácie. Každý bude na svojom stupni poznania strachu, alebo šťastia. Na stupni poznania kvality lásky.  Nie je láska, ako láska.  A ťažko by sa mi písalo o týchto kvalitách lásky, nakoľko, všetko chceme mať pomenované, no lásku týchto kvalít, nakoľko len nedávno sme sa dostali na tieto stupne,  ani nevieme pomenovať. Cítime to a sme naozaj šťastný. Ja osobne, netúžim po mojej starej kvalite.  Ďakujem jej  za všetko,  ale radšej chcem trocha vychutnať túto novú kvalitu a budem sa snažiť ďalej vystúpiť na pyramíde poznania.

 

Schválne sa pokúsim len tak trocha naznačiť  túto novú kvalitu, aj keď je to podľa mňa nemožné. To treba prežiť, precítiť, prijať.  Ja by som to nazval orgazmom v srdci. Nič to nemá spoločné s orgazmom v nižších partiách tela.  Keby som to vysvetľoval, tak by som nebol vôbec presný, a pripadal by som  si ako niekto,  kto chce niečo vysvetliť a nevie ako.  Je to ako vysvetľovať  niekomu  o neopísateľných emóciách, pocitoch tomu, kto o orgazme v dolných partiách len počul.  Prepáčte mi, že som použil  toto prirovnanie. Vôbec sa nevyvyšujem, naopak.  Veľmi túžim po tom, aby ste všetci čím viac prekonali strachov a aby váš vzostup na ďalší vibračný schod pyramídy poznania bol čo najrýchlejší a hlavne aby ste pokračovali ďalej do maximálnej výšky, kam len sa vy dokážete  dostať .

 

Naozaj a dosvedčujem, že tento rok 2011 je rokom úžasných možností.  Nasledujte svoje srdcia a to ostatné dajte preč. Vaše nové šťastie sa objaví čoskoro,  ale to hlavné príde o niekoľko mesiacov a budúci rok. Ale to už bude ďalší článok.

 

 

 

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information