Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Pokora nie je podriadenosť voči ľuďom,

ale voči Bohu.

Exupéry


Online

Máme online 24 hostí Designed by:

SOS pre nás ... naliehavé PDF Tlačiť E-mail

 

 

 


 

 

SOS  pre nás ... naliehavé


Nechcem vytvárať hystériu a ani zasievať strach. Cítim však, že tieto informácie mám napísať a zverejniť. Len na vás bude záležať, či si nájdete čas a precítite ich a začnete konať.  Nepíše sa mi ľahko, keď vidím, že sa jedná o našu existenciu. Veľa vecí mi mozog prijíma tak ako prijíma, no srdce kričí, že treba niečo urobiť. Nebudem vás naťahovať, jedná sa o radiáciu z Fukušimy.

Nie som slepý, keď čítam logické články  čo sa deje momentálne v oblasti Fukušimy. Nebudem rozoberať  koľko je v tom pravdy a ani filozofovať o tom,  čo je vlastne pravda. Viem len jedno. V médiách sa nachádzajú vždy len také  informácie, ktoré prešli cenzúrou ak sa jedná o ľudstvo a tak zmanipulované ľudstvo vždy má uveriť len tomu, čo chcú tí mocní.

Radšej pôjdem na to so sedliackym rozumom.  Nikto nespochybňuje, že radiácia nie je vo Fukušime.  Aká je tam ozajstná sila radiácie, myslím si, že to vedia len jednotlivci a verejnosť bude zavádzaná, aby nebola hystéria. V čom vlastne vidím hrozbu pre ľudstvo? Poďme sa na to pozrieť postupne.

· Vieme, že je tam kontaminovaná voda. Veľa vody, more. Voda sa vyparuje, tvoria sa oblaky a podľa prúdenia vzduchu sa dostáva niekam ďalej aj stovky kilometrov. Opäť niekde vo forme zrážky sa dostane na zem, vyparuje sa a cestuje zasa niekam. Kto vie kam?

· Keď sme už pri vode rovnako aj kontaminované morské prúdy cestujú veľmi ďaleko a spájajú kontinenty.

· Často aj ryby migrujú, živia sa planktónom a dravé ryby zasa lovia ryby, ktoré sa živia planktónom. Myslíte, že v tej kontaminovanej vode nežijú tie ryby? Prečo je  veľký úhyn rýb poslednú dobu? Aké ryby sú lovené v moriach?

· Čo riasy, ktoré sa používajú v kuchyni?

· Nezabudnime ani na vtákov, ktoré lovia taktiež tieto ryby, či pijú takúto vodu.

· Myslíte si, že všetko živé čo dýcha, pri nádychu neprijme do seba kontaminovanú paru zo vzduchu?

· Kontaminovaná dažďová voda opäť zanesie pôdu kde sa pestuje zelenina, ovocie, ale rovnako tráva, bylinky čo jedia zvieratá, ale aj ľudia. Kontroluje sa to vôbec, alebo je to tajnosť poznať  tieto skutočnosti?

· Dažďová voda  sa dostáva všade do pôdy,  jazier, riek, do ulíc, medzi nás, padá na nás. Naozaj nám nič nehrozí, keďže je to večný kolobeh?

Nedokážem rozumom chápať,  koľko pravdy som napísal, nakoľko ako keby to nikto  neriešil. Ako keby to nebolo potrebné. Neviem, ale predsa niekto ma stále oslovuje. Je to moja duša. Duša, ktorá vie viac než ja, pozná viac než ja, vidí, cíti viac než ja. Komunikácia medzi dušami funguje perfektne, aj keď si to neuvedomujeme a varujú nás pred touto katastrofou.


Kto vlastne nám môže pomôcť a ako môžeme pomáhať my?

Pokiaľ veríme na anjelov, archanjelov požiadajme o pomoc anjela, ktorý má na starosti žiarenie. Rovnako žiadajme o pomoc anjela vody, zeme. Spolupracujme s Gaiou, ktorá sa stále snaží v náš prospech  znížiť kontamináciu, žiarenie. Rovnako môžeme požiadať o pomoc AA Uriela, Metatrona, Michaela, ale aj Sandalfona.

Pracovníci svetla inkarnovaný na zemi by sa mali spojiť v jednu veľkú rodinnú  a požiadať o pomoc Centrálne  slnko,  Galaktickú federáciu, Plejáďanov, ktorý majú technológiu na takéto katastrofy . Rovnako by bolo dobré začať spoluprácu s bytosťami Dutej zeme.  Taktiež bytosti prírody sú pripravené nám pomáhať. Oni už aj pracujú, ale rovnako potrebujú našu  pomoc.

Takže ako môžeme my konkrétne pomáhať v eliminácii žiarenia, uzdravovania planéty, či Fukušimi? Najväčšia sila ako vieme je Láska. Nech našim zámerom je vysielanie čistej bezpodmienečnej lásky všade, kam nám to ukazuje naša duša. Využime meditácie, prácu na diaľku, tvorme skupinky kde sa zjednotíme na tento zámer a budeme vysielať lásku, lásku a nič viac, než lásku.

Ďalšou a veľmi dôležitou možnosťou je práca s krištálmi. Náš zámer „ Lásku“ vložme do krištálu, do veľa krištálov, do veľmi veľa krištáľov.  Čím viac ich bude, tým lepšie to bude fungovať. Prečo?

· Nosme takýto krištáľ so sebou, aby nás chránil

· Rovnako takúto krištálovú vodu pime s týmto zámerom, aby sa dostala do buniek, všade do tela

· Takouto vodou zalievajme rastliny, dávajme aj zvieratám

· Pokiaľ vás osloví les, hora, strom atď.  zakopte krištál na tom mieste

· Rovnako môžete vyliať takúto vodu do riek, potokov, jazier, studní, ale tak isto môžete ich obdarovať s krištálom „Lásky“

Nech každá molekula vody, zeme, flóry a fauny je presiaknutá  Láskou. Teraz a tu sa nejedná o druhých, ale o nás, o naše deti, rod, budúcnosť ľudstva v krátkej dobe.

Vôbec mi nemusíte veriť. Prosím len, aby ste precítili tento článok a pokiaľ to tak budete cítiť, tak ho zdieľajte na fb, preložte ho do iných jazykov, aby sa dostal všade.

S láskou a svetlom

Apukhe


Pre http://gaia2010.sk/ 29.1.2014 napísal Apukhe Ján Bálint. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

 


12.00

SOS  pre nás ... naliehavé

Nechcem vytvárať hystériu a ani zasievať strach. Cítim však, že tieto informácie mám napísať a zverejniť. Len na vás bude záležať, či si nájdete čas a precítite ich a začnete konať.  Nepíše sa mi ľahko, keď vidím, že sa jedná o našu existenciu. Veľa vecí mi mozog prijíma tak ako prijíma, no srdce kričí, že treba niečo urobiť. Nebudem vás naťahovať, jedná sa o radiáciu z Fukušimy.

Nie som slepý, keď čítam logické články  čo sa deje momentálne v oblasti Fukušimy. Nebudem rozoberať  koľko je v tom pravdy a ani filozofovať o tom,  čo je vlastne pravda. Viem len jedno. V médiách sa nachádzajú vždy len také  informácie, ktoré prešli cenzúrou ak sa jedná o ľudstvo a tak zmanipulované ľudstvo vždy má uveriť len tomu, čo chcú tí mocní.

Radšej pôjdem na to so sedliackym rozumom.  Nikto nespochybňuje, že radiácia nie je vo Fukušime.  Aká je tam ozajstná sila radiácie, myslím si, že to vedia len jednotlivci a verejnosť bude zavádzaná, aby nebola hystéria. V čom vlastne vidím hrozbu pre ľudstvo? Poďme sa na to pozrieť postupne.

· Vieme, že je tam kontaminovaná voda. Veľa vody, more. Voda sa vyparuje, tvoria sa oblaky a podľa prúdenia vzduchu sa dostáva niekam ďalej aj stovky kilometrov. Opäť niekde vo forme zrážky sa dostane na zem, vyparuje sa a cestuje zasa niekam. Kto vie kam?

· Keď sme už pri vode rovnako aj kontaminované morské prúdy cestujú veľmi ďaleko a spájajú kontinenty.

· Často aj ryby migrujú, živia sa planktónom a dravé ryby zasa lovia ryby, ktoré sa živia planktónom. Myslíte, že v tej kontaminovanej vode nežijú tie ryby? Prečo je  veľký úhyn rýb poslednú dobu? Aké ryby sú lovené v moriach?

· Čo riasy, ktoré sa používajú v kuchyni?

· Nezabudnime ani na vtákov, ktoré lovia taktiež tieto ryby, či pijú takúto vodu.

· Myslíte si, že všetko živé čo dýcha, pri nádychu neprijme do seba kontaminovanú paru zo vzduchu?

· Kontaminovaná dažďová voda opäť zanesie pôdu kde sa pestuje zelenina, ovocie, ale rovnako tráva, bylinky čo jedia zvieratá, ale aj ľudia. Kontroluje sa to vôbec, alebo je to tajnosť poznať  tieto skutočnosti?

· Dažďová voda  sa dostáva všade do pôdy,  jazier, riek, do ulíc, medzi nás, padá na nás. Naozaj nám nič nehrozí, keďže je to večný kolobeh?

Nedokážem rozumom chápať,  koľko pravdy som napísal, nakoľko ako keby to nikto  neriešil. Ako keby to nebolo potrebné. Neviem, ale predsa niekto ma stále oslovuje. Je to moja duša. Duša, ktorá vie viac než ja, pozná viac než ja, vidí, cíti viac než ja. Komunikácia medzi dušami funguje perfektne, aj keď si to neuvedomujeme a varujú nás pred touto katastrofou.

Kto vlastne nám môže pomôcť a ako môžeme pomáhať my?

Pokiaľ veríme na anjelov, archanjelov požiadajme o pomoc anjela, ktorý má na starosti žiarenie. Rovnako žiadajme o pomoc anjela vody, zeme. Spolupracujme s Gaiou, ktorá sa stále snaží v náš prospech  znížiť kontamináciu, žiarenie. Rovnako môžeme požiadať o pomoc AA Uriela, Metatrona, Michaela, ale aj Sandalfona.

Pracovníci svetla inkarnovaný na zemi by sa mali spojiť v jednu veľkú rodinnú  a požiadať o pomoc Centrálne  slnko,  Galaktickú federáciu, Plejáďanov, ktorý majú technológiu na takéto katastrofy . Rovnako by bolo dobré začať spoluprácu s bytosťami Dutej zeme.  Taktiež bytosti prírody sú pripravené nám pomáhať. Oni už aj pracujú, ale rovnako potrebujú našu  pomoc.

Takže ako môžeme my konkrétne pomáhať v eliminácii žiarenia, uzdravovania planéty, či Fukušimi? Najväčšia sila ako vieme je Láska. Nech našim zámerom je vysielanie čistej bezpodmienečnej lásky všade, kam nám to ukazuje naša duša. Využime meditácie, prácu na diaľku, tvorme skupinky kde sa zjednotíme na tento zámer a budeme vysielať lásku, lásku a nič viac, než lásku.

Ďalšou a veľmi dôležitou možnosťou je práca s krištálmi. Náš zámer „ Lásku“ vložme do krištálu, do veľa krištálov, do veľmi veľa krištáľov.  Čím viac ich bude, tým lepšie to bude fungovať. Prečo?

· Nosme takýto krištáľ so sebou, aby nás chránil

· Rovnako takúto krištálovú vodu pime s týmto zámerom, aby sa dostala do buniek, všade do tela

· Takouto vodou zalievajme rastliny, dávajme aj zvieratám

· Pokiaľ vás osloví les, hora, strom atď.  zakopte krištál na tom mieste

· Rovnako môžete vyliať takúto vodu do riek, potokov, jazier, studní, ale tak isto môžete ich obdarovať s krištálom „Lásky“

Nech každá molekula vody, zeme, flóry a fauny je presiaknutá  Láskou. Teraz a tu sa nejedná o druhých, ale o nás, o naše deti, rod, budúcnosť ľudstva v krátkej dobe.

Vôbec mi nemusíte veriť. Prosím len, aby ste precítili tento článok a pokiaľ to tak budete cítiť, tak ho zdieľajte na fb, preložte ho do iných jazykov, aby sa dostal všade.

S láskou a svetlom

Apukhe


Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information