Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Dôležité je premýšľať len o tom, po čom túžiš;

nie o tom, čoho sa obávaš.

Doreen Virtue

Online

Máme online 16 hostí Designed by:

Brána Leva 2013 nám priniesla slobodu. - Apukhe PDF Tlačiť E-mailBrána Leva 2013 nám priniesla slobodu. - Apukhe


Milujem dni, kedy z ničoho nič pocítim vnútorné volanie, hlas, potrebu ísť písať.  Naskočí mi obraz, námet, vnímanie informácií tak, ako si to praje duchovný svet.  Pustím príjem naplno  a tok informácií prichádza na vlnách svetla a lásky. Už som aj pozabudol v posledných dňoch na mocný prúd energií Brány Leva, nakoľko sa toľko vecí riešilo, že toho nebolo konca kraja.

Elina vo svojej správe z 12.7.2013 „Správa od bytostí vyšších planetárnych systémov k nadchádzajúcemu obdobiu: Prichádzajúca vlna svetla a Brána Leva 2013 v čase 26.07.-12.08.201" už dopredu napísala, čo všetko bude prebiehať v týchto dňoch. Musím sa priznať a teraz to vnímam, že sa všetko splnilo do bodky.

Čistenia, ktoré prebehli počas týchto dní a ešte sa dokončujú,  priniesli pre nás slobodu. Boli nastavené rôzne zrkadlenia v našom bytí,  aby sme s konečnou platnosťou pochopili potrebu prepustiť staré vzorce a konečne prijali vzorce nové. Boli to ťažké skúšky. No myslím si, že väčšina z nás obstála.

Prichádzajúce svetelné kódy  s láskou revali ako lev na všetky svetové strany nikoho nevynechajúc. Mnohí z vás ste pravdepodobne zažili nie len pekné, ale aj nepochopiteľné chvíle, keď vás  niekto vyrušil z vášho konceptu, zámeru.  Aj keď ste to mysleli s láskou a v dobrom. Pravdepodobne to bolo treba. Vibrácia Leva bola taká silná, že ten dotyčný nemohol nezasiahnuť ak bolo treba. Človek mieni a pán Boh mení.  To sa dialo doslovne v posledných víkendových dňoch. Nebola to žiadna neúcta, chýbajúca prostota, pokora, nakoľko všetko sa dialo v réžii vyšších duchovných síl.

Zachytili ste duchovnú pýchu? Niekde to bolo zrkadlenie a v niektorých prípadoch holá skutočnosť. Všetko sa čistilo, zrno sa delilo od plevelu a bude sa to diať v priebehu nadchádzajúcich dní, týždňov .  Ten, kto cítil krivdu, využil možnosť to vyriecť, oslobodiť sa od ťažoby na duši. Boli sme všetci pozorovateľmi a zároveň aj  aktérmi minulých dní pre dokonalosť  dní budúcich.

Sám som vnímal,  ako zrazu  nerezonuje vo mne modlitba „Otče náš“ v kresťanskom ponímaní. Otvárame,  ukotvujeme brány Jednoty v našich srdciach.  Tak som celým bytím vnímal v sebe modlitbu: Matka naša, ktorá Zemou si nám, posväť sa meno tvoje ... ?... odpusť nám naše hriechy ako aj my odpúšťame všetkým vinníkom,  ktorý  páchajú zlo na Tebe.  Uzdrav nás a chráň nás od všetkého zlého, lebo tvoje je naše telo i Zem. Amen

Po dokončení tohto vnemu prichádzal ku mne tento vnem: Otče-Matka naša, ktorý ste všade vôkol a v nás. Nech sa posvätia vaše mená ( v kontexte očistia mená, prijať ich v prvotnej čistote). Buď vôkol a v nás vaše kráľovstvo v Jednote. Buď vaša vôľa ako v nebi tak ako na Zemi, v nás .... pokračovalo to ďalej, len si to už presne momentálne nepamätám.  Dôležité bolo ale spojenie Boha a Bohyne – Otca a Matky v Jednote.

Nie je to jednoduché prijať nové chápanie a zároveň prepustiť , deaktivovať najstaršie, už zbytočné programy.  Prijatím Jednoty do našich sŕdc  prichádza pravá duchovná sloboda, ktorá sa postupne  prejavuje v celom rozsahu nášho bytia.  Netreba sa porovnávať s druhými,  kde sa kto nachádzame v tomto procese. Naše srdcia to presne vedia a cítime to veľmi silno. Počúvajme naše srdcia.  Nie je potrebné rozumom chápať ani tento článok. Jedine precítením všetkého a vo všetkom dokážeme urobiť správne osobné kroky vpred.  Rovnako som vnímal správnosť prijatia posvätnej tmy, nie len svetla, aby sa Jednota  mohla prejaviť všade a vo všetkom. Jedine takouto formou sa oslobodíme úplne.

Ako som už spomenul v názve článku, prišla medzi nás Sloboda cez Bránu Leva. Oslobodili sme sa tam, kde sme sa mali, na čo sme boli pripravený. Každý po svojom. Bolo a je potrebné s láskou prijímať všetky zrkadlenia tmy, starých kódov, programov, aby sme sa od nich natrvalo oslobodili. Vzostup  nie je akcia na jeden deň,  mesiac či rok. Špirálovite postupujeme stále vyššie, čo v našom 3D bytí znamená dostávať sa stále hlbšie a hlbšie ku prvotným príčinám nášho pádu do 3D. Práve toto nás postupne oslobodzuje od ťažoby a pripútanosti k nízkym vibráciám sveta, človečenstva. Takouto formou meníme seba, vzostupujeme postupne a rovnako pomáhame ostatným, aby sa menilo aj kolektívne vedomie.

Viem, že žijeme v ilúzii. Či už osobnej, alebo kolektívnej. Ale ako sa z tejto ilúzie oslobodiť ? Jedine bez strachu a s láskou kráčať v pred prakticky. Teórie, zákony z pred roku 2012 sú už neplatné. Oni boli potrebné k Nulovému bodu. Teraz sa učíme to predošlé všetko premeniť v Jednotu. Všetko sa mení z minúty na minútu. Všetko je v pohybe. Je potrebné si  dovoliť , aby sme sa  aj my menili  rovnakou rýchlosťou. Povoľte priatelia všetky vnútorné brzdy a naberte tú správnu rýchlosť. Nemajte strach, že vás druhý nebudú chápať.  Všetci ste, sme tu pre seba,  aby sme najprv  seba oslobodili , dali si slobodu. A ukázali potom aj  ostatným, pokiaľ  o to budú mať záujem,  ako sme to dosiahli.

V septembri nás čaká nový oslobodzujúci skok vpred. Pripravme sa. Dovoľme si oslobodiť sa maximálne ako to len dokážeme. Ak niečo strácame, tak len to, čo je veľmi potrebné, aby od nás odišlo. Oddajme sa tomuto procesu.

A láskou a svetlom. Apukhe


Pre http://gaia2010.sk/ 15.8.2013 napísal Ján Bálint Apukhe. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information