Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Vypočuť druhého je umenie.

Vypočuť svoju dušu je šťastie.

Janko Bálint

Online

Máme online 15 hostí Designed by:

Moderná mágia v dnešnom svete - Apukhe PDF Tlačiť E-mail

 

Moderná mágia v dnešnom svete - Apukhe

Čo  vyvolá vo vás slovo „Mágia“? Najčastejšie  spozornieme, či nám niečo  nehrozí. V našich podvedomiach toto slovo znie všelijako. Veď prečo nie. Aj keď v dnešnom svete možno vedome nerobíme žiadnu čiernu mágiu, no väčšina z nás , či si to pripustíme alebo nie, sme mali dočinenia s mágiou. Tým pádom  poznáme jej účinky veľmi dobre. Dne nemám v úmysle rozoberať nejakých jednotlivcov, ktorý aj v mene svetla robia všelijaké neplechy s úsmevom na tvári. Dnes by som chcel upozorniť na ľudí a skupiny, ktorý vo veľkom robia mágiu a vplývajú každý deň na milióny duší.

Samozrejme myslím na médiá. Deň čo deň nás bombardujú  vyumelkovanými informáciami, ktoré prešli cenzúrou nízkovibračných šéfov. Vôbec im nejde o pravdu, ale o sledovanosť. Čo znamená, nájsť si story, podať to tak, aby ste na chvíľu zabudli na to,  kým ste, čím ste.  Aby ste boli len ich aj keď na chvíľu veriac, že budete stále častejšie na nich v budúcnosti napojený .

Používajú  všetky možné lákadlá, podprahové vysielania, programujú nás vo veľkom. V samotných správach  ukazujú len to čo im je dovolené a samozrejme účelovo. O reklame nehovoriac. Z mladých ľudí robia už dopredu chorých, programujú ich na všelijaké lieky, aby dávali na seba všelijaké chemické prípravky v mene krásy. Už nehovoriac o malých deťoch. Pustite im nejakú rozprávku a ihneď tam máte milióny všelijakých reklamných spotov na ďalšie hračky, ktoré vaše deti potrebujú. Bez nich nemôžu existovať a nehovoriac o tom, že ste predsa milionári a nie je to pre vás  problém, každú chvíľu kupovať niečo pre vaše deti, vnukov.

O čo im vlastne ide? O čas!!!!! Potrebujú vám kradnúť váš čas. Nechcú, aby ste si našli čas na seba , riešiť pravú podstatu vášho bytia, existencie. Vy chodíte do práce a váš čas je nejako  ohodnotený. Vy to viete najlepšie ako, no myslím si, že si zaslúžite oveľa viac. Potom prichádzajú títo veľmi účinný pseudomágovia, ktorým ešte aj platíte, aby ste mohli prijímať ich novodobé kúzelnícke triky.

Možno si poviete, potrebujem vedieť,  čo sa deje okolo mňa, vo svete. Potrebujem informácie, bez ktorých by som ... Naozaj potrebujete?  Myslíte si, že to, čo je ukázané na obrazovke, je ozajstná skutočnosť a nie provokácia alebo klamstvo? Myslíte si, že noviny nepodávajú jednostranné informácie? Inak to teraz budem formulovať. Ako sa cítite, keď si pozriete, alebo prečítate  správy? Ste šťastnejší, naplnia vás láskou, svetlom, harmóniou? Vidíte sa v reklamách,  ste štíhlejší, zdravší, krajší, bohatší?

Čo znamená čierna mágia? Z nadhľadu to vnímam ako stratu slobody. A náhodou nie práve o to im ide v dnešnej dobe? Vytvára sa neustále fenomén závislosti na niekom a na niečom, aby sme nemali čas na vlastné duchovné potreby. Joj, samozrejme podávajú to tak, že vytvárajú práve ten efekt, že sú to vaše potreby a keby oni neboli, tak by ste išli proti sebe.

Rozhodnutie je len na vás.  Len vy sami sebe môžete darovať slobodu.  Pokiaľ si myslíte, že slobodne ste si vybrali svoj čas,  komu ho darujete, tak máte, ale aj nemáte pravdu.  Nakoľko kto sa tak rozhodol? Vaša duša, alebo vaše ego? Odpoveď poznáte sami.

Vnímam, že sa nájdu aj taký, ktorý si v myšlienkach  spomenú na mňa, či náhodou nesedím celé dni pred PC a či to nie je závislosť.  Moja odpoveď je : Je pravda, že  veľa času trávim  čítaním, písaním, prácou na PC . Je to moja tvorivá práca, srdcovka, ktorá mi pomáha vidieť to, čo by som nevidel na sebe. Ak sa mám priznať k niečomu, je len to, že častejšie myslím na vás, než na seba. Aj keď komunikujem s mojimi sprievodcami, je to vždy o tom, čo je potrebné pre mňa a ako môžem, môžeme pomôcť  aj vám. Či je to dobré,  alebo zlé, nechám na posúdenie vám. Ja osobne vždy cítim v sebe lásku . A to je prvoradé.

S láskou pre nás  Apukhe


Pre http://gaia2010.sk/ 05.8.2013 napísal Ján Bálint Apukhe. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.
12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information