Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Vypočuť druhého je umenie.

Vypočuť svoju dušu je šťastie.

Janko Bálint

Online

Máme online 17 hostí Designed by:

Zmeňme svoju budúcnosť tu a teraz – správy od Apukhe PDF Tlačiť E-mail

 

 

Zmeňme svoju budúcnosť tu a teraz – správy od Apukhe


Stále sa hráme na tom istom piesočku „dokolečka dokola“. Pokiaľ je nám dobre, tak sa radujeme. Pokiaľ sme zažehnali nejakú pliagu, tak si od radosti vydýchneme a za pár dní sme v starých koľajach. Ak niečo prichádza a je to zle, ako vždy ťaháme boha za nohy, prosíme, žiadame, sľubujeme ...  Sú aj taký, ktorý sa hrajú na pštrosa, schovávajú si hlavu do piesku a  mysliac si, že to nejako prežijú, niekto iný to zariadi, veď oni s tým nič nenarobia. Čo na to všetko povedať? Pamätáte sa na túto správu: „Bude sa minulosť opakovať, alebo sme sa už dostatočne poučili?!!!!!! - Správy od Apukhe? A opäť sme na začiatku? Verím, že nie, a predsa sa to tak ukazuje.

Koľký sa poučili, koľký si zmenili zmýšľanie, ochotu verejne niečo urobiť, zdieľať na FB takéto články, aby sa dozvedeli ich priatelia a tak ich inšpirovali? Alebo sa naďalej  budeme tváriť, že áno chcem, ale nakoľko niektorý moji priatelia, či rodina a ešte neviem kto by ma nepochopili, tak nechcem byť známi medzi nimi ako rebel, čierna ovca systému. Radi sedíme na dvoch stoličkách, či náš strach je stále väčší a prehlasuje naše srdce? Pokiaľ sa bojíme a nehráme čistú hru a len tajne sa stretávame a tajne chceme zmeniť svet, tak to tajomstvo nakoniec ostane len tajomstvom a nič viac.

Pokiaľ si myslíte, že čo vy ako jedinec, tak sa mýlite. Veľa je nás jedincov a v „JEDNOTE JE SILA“. Rovnaká vízia, zámer nech nás spája a výsledok sa dostaví!!!!! Nepotrebujeme sa búriť ako to robia v Turecku, Bulharsku, alebo inde. To je ich momentálna cesta. My to už máme za sebou. Nie náhodou sme pred časom zažili “ sametovú revolúciu“. Naša cesta je spojenie sŕdc, svetla a lásky do jednoty so zámerom žiť v láske tu a teraz.

Prečo ma dnes moji milovaný duchovný pomocníci vyzvali o napísanie tejto správy? A je to naozaj jedno, či sú to archanjeli, nanebovzatý majstri, či niektorý z galaktickej federácie ( cítim ich súhlas v srdci ). Veľa je nás stále ešte spiacich, ustráchaných, teoretikov. Prečítajte si túto správu na tento rok: Rok 2013, rok zázrakov, odhalení, pravdy – Apukhe a položte si ruku na srdce a dajte si tú najúprimnejšiu odpoveď na otázku: Kde sa nachádzam ja v procese transformácie a vzostupu??????!!! V čom som sa zmenil prakticky a ukazujem to aj verejne????!!!!! Stále je to o nás. Netvárme sa, že sa nás to nedotýka „dokola dokolečka“. Opakujeme sa ako ja som zopakoval teraz už vyššie uvedené slova.

Prichádzajú tie isté skúšky opäť, ktoré sme nedávno zažili. Myslím na záplavy. Je ešte čas, zmeniť svoju budúcnosť, pokiaľ sa zjednotíme a budeme mať spoločný zámer. Všetko sa môže zmierniť, zastaviť nie. Ak sa pýtate,  prečo nie zastaviť, tak je jednoduchá odpoveď, je to lekcia, učivo, poučenie.

Gaia si takto čistí svoje telo, prelaďuje svoje frekvencie, ukotvuje sa v nových vibráciách. To my ľudia sme správcami jej fyzického tela a povedzme si úprimne, ako zvládame to správcovstvo? Každý z nás nech rozpráva za seba a nevyhovárajme sa na politikov. Ani vtedy nie, ak sme neboli vôbec voliť, nakoľko je to super, ale čo som urobil ďalej? Ani ja som nevolil a vnútorne cítim rovnako, že ešte mám rezervy. Práve preto som vďačný všetkým hore, že viedli moje myšlienky pri písaní dnes, že som aj ja našiel svoje ostrovčeky s pieskom, kde sa hrám „dokola dokolečka“. Verím, že tento článok opäť bude zdieľaný na FB, aby sa dozvedeli ďalší, že je stále šanca zmeniť niečo, čo je už skoro pred dverami.

Pokiaľ to tak cítite, odporúčam sa pridať na FB udalosť: Meditace na pomoc Evropě a planetě Zem

S láskou pre nás Ján Bálint Apukhe


Pre http://gaia2010.sk/ 25.6.2013 napísal Ján Bálint Apukhe. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.
12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information