Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Niekedy minútka ticha napovie viac

než jedno slovo.

Janko B.

Online

Máme online 16 hostí Designed by:

In Lak'ech Ala K'in – Žijúci Kód Srdca PDF Tlačiť E-mailIn Lak'ech Ala K'in – Žijúci Kód Srdca

 

 

V Mayskej tradícii je pozdrav, ktorý mnohí ľudia pracujúci s Mayskou múdrosťou poznajú. Je to zákon In Lak'ech Ala K'in, čo znamená som tvoje ďalšie ja (Moderná interpretácia). Tiež to znamená ja som ty, a ty si ja (Tradičná Mayská interpretácia). Porozumeli sme, že tento Mayský pozdrav je vyjadrením vzájomnej úcty. Je to výrok spojenia a jednoty. In Lak'ech Ala K'in zrkadlí rovnaký odkaz ďalších prekrásnych pozdravov ako Namaste vo Východnej Indii, Wiracocha u Inkov, a Mitakuye Oyasin u Lakoťanov. Nezáleží na tom z ktorej kultúry si. Ale keď je jeden z týchto posvätných pozdravou darovaný, vždy sa kladú ruky na srdcia.

 

Čím viac kráčam Mayskou cestou, tým viac rozumiem hĺbke, ktorej In Lak'ech Ala K'in učí. Tento pozdrav sa stal viacej, než jednoduchým, uctivým Mayským pozdravom. Vyvinul sa v morálny kód a v cestu k vytvoreniu pozitívnej reality pre všetko živé. Ako sa približujeme 2012 s veškerou jeho skazou a temnými proroctvami, máme morálnu povinnosť k Duchu žiť kód In Lak'ech Ala K'in.

 

Dnes je to bežná znalosť, že každý náš čin má vplyv na všetky živé bytosti. Rozumieme, že ak konáme negatívne, naše činy zasiahnu všetko živé negatívne. Ak jednáme pozitívne, celé stvorenstvo ovplyvňujeme pozitívnym spôsobom. Keď žijeme Mayský kód In Lak'ech Ala K'in, vieme, že každý náž čin vychádza z rešpektu ku všetkému živému, a žijeme a dávame z našich sŕdc.

 

Môžme darovať svoje srdcia pozítivne každý deň hovorením In Lak'ech Ala K'in jeden druhému, stromom, oblohe, vtákom a hviezdam. Môžeš pozdraviť každý východ Slnka povedaním In Lak'ech Ala K'in. Každý jeden deň, čo spolu máme je posvätný, takže uznaj tento deň tým, že mu dáš svoje srdce. Pamätaj si, že keď dávaš takýmto spôsobom, dávaš aj sebe! Nedávaš svoju energiu preč niečomu oddelenému od teba. Dávaš ďalšej časti seba!

 

Rozumiem výzvam zachovávania pozitivity v týchto dňoch, kde je energia tak stlačená, že môžeme sotva dýchať, ale je tu jedno jednoduché cvičenie, ktoré to môže pre nás celé obrátiť. Každý deň, jednoducho kráčaj vo vďačnosti. Môžme povedať In Lak'ech Ala K'in tomu, čo nám dáva každý deň život, a tým je Srdce Veľkého Ducha. Namiesto čistého brania od Veľkého Ducha žiadaním o vhľad a vedenie, odvďač sa mu svojim srdcom, láskou, a ocenením. Budeš žasnúť nad výsledkami. Ak otvoríme naše srdcia a vyšleme vďačnosť, otvori nám to všetky dvere, ktoré boli pre nás doposiaľ zatvorené. Pamätaj si, že si súčasťou veľkého ducha! Keď dávaš Veľkému Duchu, dávaš sebe.

 

Môžme cvičiť In Lak'ech Ala K'in bez unavenia sa, pretože keď dávame, to, čo dávame druhým, je dávanie energie nám samým. Keď dávame, dostávame. Takže ako vieme, či dávame správne? Je to skutočne jednoduché. Keď nás nabíja naše dávanie, vieme, že dávame z našich sŕdc a v súlade s kódom In Lak'ech Ala K'in. Ak sa cítime vysatí, či vyčerpaní, je možné, že sme dávali zo strachu, nedostatku, povinnosti, ega, alebo z potreby byť prijatý, či kvôli tomu, aby nás mali radi. Čím viac jeden cvičí In Lak'ech Ala K'in, tým jasnejšie nám budú naše motivácie pre naše činy, a tým viac dostaneme. Pamätaj . . . Čo vyjde do obehu sa vráti presne tak, ako to bolo vyslané. Ak nemáš rád, čo ti život posiela, pozri sa na to, čo ty posielaš do života.

 

Keď začneme žiť a cvičiť In Lak'ech Ala K'in, veľa zo starých spôsobov robenia vecí nám už nebude fungovať. Napríklad, už sa nemôžme viac správať ako obete, a ani zo strachu už nemôžme žiť. Zistíme, že už sa nepripravujeme na pohromu; namiesto toho očakávame slávnu, veľkolepú budúcnosť. Nastal čas pre nás prepísať proroctvá. Stali sa prekonanými. Z minulosti sa stane iba zlý sen, a budúcnosť sa stane krásnou víziou, ktorú stvoríme hneď teraz.

 

Keď cvičíme In Lak'ech Ala K'in, prestaneme byť neutrálni v našom svete, pretože rozumieme, že Duch pracuje s tými, ktorý sa majú k činom. Začneme konať pridávaním pozitívnej skusenosti tohto rozmeru. Takže aký druh sveta chceš? Nepostávaj tam len tak čakajúc na to, aby sa svet pred tebou objavil. Duch pomáha tým, čo pomáhajú sebe. Je to na nás.

 

Keď cvičíme morálny kód In Lak'ech Ala K'in, produkujeme a vysielame pozitívnu a vitálnu energiu, ktorá môže doslava premeniť náš utrápený svet v raj. Keď žijeme z In Lak'ech Ala K'in, využívame našu prirodzenú schopnosť tvoriť realitu. Ovplyvňujeme kolektívne vedomie ľudstva pozitívnym spôsobom. Kozmická Maya, tiež známa aj ako "Hviezdni Starší" či "Neviditeľný Koncil", rozumeli tejto prirodzenej sile tvorenia svojej reality. Ich posvätné kalendáre zmapovali prirodzené zákony vesmíru. Teraz sme na rade mi, aby sme im porozumeli. Je náš čas kráčať, ako Hviezdni Starší kráčali pred mnohými rokmi. Prišiel náš čas zmeniť svet.

 

Čím viac ľudstvo začne žiť In Lak'ech Ala K'in, tým menej budeme uvažovať v zmysle oddelenosti. Nemusí tu byť žiadne súťaženie, žiarlivosť, či závisť medzi nami, pretože sme časťami jeden druhého. Môžme zdieľať a pomáhať si s našimi známosťami, nápadmi a zdrojmi bez strachu, že pre nás nezostane dosť. Keď žijeme realitu jednoty, hojnosti a celistvosti, bude tu zjednotenie, hojnosť a celistvosť! Čím viac sa nás zúčastňuje na tvorení lepšieho sveta, tým rýchlejšie príde. Budeme mať mier, lásku, súlad a jednotu, a konečne dorazíme domov.

 

z http://spiritlibrary.com/center-of-the-sun/in-lakech-ala-kin-the-living-code-of-the-heartProgram podujatí - Gaia2010.sk12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information