Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Pokora nie je podriadenosť voči ľuďom,

ale voči Bohu.

Exupéry


Online

Máme online 7 hostí Designed by:

Zo Zeme zrodená..Zemou milovaná ...Lilith .. PDF Tlačiť E-mail

Zo Zeme zrodená..Zemou milovaná ...Lilith ..


Zo Zeme zrodená..Zemou milovaná ...Lilith ..Zo Zeme zrodená

Zemou milovaná

dve lásky....

jedna od Boha a druhá zrodená  zo Zeme s  božím synom ......

Na počiatku Zeme keď Adam sám kráčal po našej matke plnej nových zrodení ,slobodný nespútaný ,sám ako vládca nad všetkými tvormi , ktoré ho milovali a každý jeho pohlaď, dotyk bol ako dotyk jeho otca stvoriteľa  tu na Zemi .Silnou energiou božieho dotyku v uskutočnení božieho plánu . A Zem sa radovala každým dotykom Adama lebo to bol dotyk božieho syna a každým jeho krokom , Zem sa zachvela  láskou k Adamovi. V jeden deň ako Adam kráčal svoj 128 deň svojho života cítil zvláštne chvenie pri strome ktorí miloval pre jeho sladké ,šťavnaté plody , v tom sa zastavil čas a Zem sa zachvela ....

Adam uvidel niečo dokonalejšie ak je on sám ,niečo krajšie ako je on sám, plnšie ,hlbšie a ani jedno zviera nebolo také krásne a ani odraz jeho božieho otca nebol tak krásny ako to čo videl teraz ,v jednej chvíli , v jednej dokonalej prítomnosti stála pred ním ona ..

..žena zo Zeme zrodená,,svojou matkou milovaná .....

...ženskosťou svojej matky Zeme žiarivá ....

....vo svojej kráse dokonalá bohyňa života ....

Vlasy hnedé ako Zem , zlaté odlesky  ohňa v prameňoch dlhých vlasoch  ,jej oči zelené ako listy stromov na Jar ,pery ako plody v lete ,pokožka ako vánok čo objímal Adama každé ráno 128 dní  nevediac ,že je to pokožka tejto krásnej bytosti zo Zeme a ako Zem prijala Adama tak Adam prijímal každú bunku tejto bytosti za svoju vlastnú .

 

Zo Zeme zrodená som ako tvoja matka mu šepkala ...

som tvoja životodarná esencia tvojho bytia
tvoj tlkot srdca je aj mojim tlkotom
tvoja krv v žilách je aj mojou krvou

Prepoj svoje srdce s mojim srdcom
Prepoj svoju myseľ s mojou mysľou
patríš ku mne ako ja patrím k Tebe ................

Som ako Zem ...
krásna  , živá v hudbe môjho tepu v narodení Nového času ...
....A ty si môj muž  ......

 

A Boh Adamov otec a Zem matka tejto ženy menom Lilith  spozorneli v jednom dychu .Upreli pozornosť na zázrak ktorí nečakali ...

Stromy prestali dýchať ,zvieratá postáli ,kvety zakvitli a Adam sa pozeral do zelených očí Lili a Lili svoj pohľad upierala do modrých očí Adama a v tom sa stal zázrak.

Medzi dvomi odlišnosťami nastala energia pozemskej novej lásky ,citu božskej energie a  vášnivej energie Zeme.Tak sa zlúčili dve energie v niečo nové ,nespútané a nebol v tom len  stvoriteľ a nebola v tom  len Zem ale to Adam a to Lilith sa stretli ,to muž stretol svoju ženu a žena svojho muža.

A Boh Bohov sa pozeral a celý Vesmír sa pýtal čo sa stalo a pyšný otec to nazval zázrakom pozemskej lásky . Zem sa radosťou  zachvela požehnaním samotného Boha ..... objímuc svoje deti tiež  ..


A tak Adam miloval Lilith a Lilith zo zeme zrodená milovala Adama a na ich lásku sa pozeral celý vesmír ..

 

spievala Lilith svoju pieseň ženstva Adamovi každý nový deň

 

To bola moja túžba mojho ženstva čo Ta volala.............................

 

a to bolo tvoje srdce čo počulo ten hlas

a to bol tvoj muž v Tebe čo sa nechal unášať mojim volaním k Tebe...

 

Preto sme sa stretli.................................................................

Preto moja túžba po Tebe je neuhasínajúca

si môj muž vo mne a ja v Tebe tvoja žena...

v jednom ohni sa stretáme a naša láska nikdy neuhasne, lebo je zrodená vo večnom ohni mojou matkou a tvoj muž v Tebe je prebývajúci Boh Bohov. Jeho  večná sila v Nás oboch tepe srdcom vesmíru nekonečnosti ďalších zrodení večnosťou ...navždy .....v jednom spojení srdca Boha našeho otca v jeho nekonečnom tvorení ...

 

A v čase raja na Zemi, v čase kde čas plynul božským ohňon zrodenia, milovali sa syn Boha a dcéra Zeme nekonečnou láskou do času kedy Adam pocítil že chce od Lilith viac.Jeho túžba lásky  zatúžila byť jej ohňom a jeho boh v ňom ho nikdy nepustil do hĺbky Lilith a tak to bolo správne .

Lilith to chápala a vedela že nemôže byť ona Adamom ale Adam chcel preniknúť do ženskej esencie svojim mužstvom, podmaniť si Lilith k sebe ,pripútať si svoju lásku viac ...


A tak Adam začal byť nespokojný, chcel tvoriť a aj stvoriť niečo nové ale Lilith slobodná, nespútaná sa nechcela  podmaniť Adamovi.Byť ako jeho zvieratá ktoré ho vítali,oslavovali ako svojho pána .Krásna Lililith  vo vetre tancujúca  zo  Zeme zrodená slobodná, žiarivá  bohyňa pozemskej krásy všetkých esencií Zeme milujúc Adama ho viedla k svojim darom ženstva aby uspokojila jeho myseľ a naplnila grál ich lásky . Ale Adama to neuspokojovalo  , oheň ktorí mala jeho družka v sebe si chcel podmaniť  pre seba ,naliehal silou muža  a chcel si podmaniť milovanú ženu iba pre seba .

A tak zúfala zamilovaná Lilith zo zeme zrodené odišla od Adama do samoty ,do  útrob  temných miest silnej mágie Zemských prvopočiatočných energií ,aby v samote našla riešenie pre spoločnú lásku .

Adam zatiaľ zronený jej odchodom plakal deň čo deň,odchádzal z neho postupne  život .Otec sa už nemohúc na to pozerať poprosil Lilith aby sa vrátila k jeho synovi ale Lilith pyšne odmietla a tak Stvoriteľ sa rozhodol na Adamov obraz s  krásnymi vnadami Lilith stvoriť ženu pre Adama, tak bola na svete Adamova Eva .


Modré oči ako nebo , vlasy  zlaté ako slnko ,chôdza ako Lilith ,postava dokonalejšia lebo stvoriteľ mal čas a obraz ženy Zeme  menom Lilith . Stvoril nevídanú  krásu o akej niet chýru v celom Vesmíre ,,,nepoškvrnená pokojná poslušná  Eva celá len pre Adama.Stvorené Eva pre syna božieho z lásky  k nemu .
Eva stála pri jazere pozerajúc sa na svoj obraz a Adam zronený pristúpil ku krásnej ,oddanej Eve nič necítiac odvrátil zrak od tej krásy pozrúc sa na nebo kričiac v zármutku k otcovi ,,,otče som mŕtvy táto žena mi moju lásku nevráti , umieram ,prosím zober si naspať môj život lebo bez Lilith nemá zmysel pre mňa žiť " v tej  chvíli smútiac s Adamom všetky zvieratá sa odvracali od svojich družiek. Na Zemi  sa začala rodiť nerovnováha a v Tom energia ktorú jedinú Boh ako stvoriteľ prijal k sebe prehovorila ...

Láska čo bola s Bohom povedala ......

Pôjdem ja na Zem medzi Adama a Evu , naplním ich  spojenie sebou samou ...

Boh  prekvapený , smutný že ho láska  opúšťa, ale pripravený pre všetko čo sa týkalo jeho syna sa vzdal svoje lásky  pre svoje  obe deti,,,


A tak láska prišla medzi Adama a Evu, zažiarila ohnivú iskru medzi dvoma bytosťami jedného otca...

Vytvorila spoločný grál naplnenia božskosti pre oboch v naplnení láskou do plna sebou nekonečnou čistoty bez obmedzení hraníc  len v čistote myšlienok lásky čo nič nežiada len  je večnosťou v svojom svetle  stvoriteľa ....

 

Adam pocítil vášeň a lásku a Eva sa mu v čistej láske oddala .


Ich láska bola hudbou ,hudbou čo hrala krásne anjelské tóny božských vibrácii  celej Zeme ...
....dýchali tú hudbu všetky tvory na Zemi a tá hudba lásky sa vznášala   ďaleko k výšinám až k sféram samotných bohov...

.... láska hrala nekonečnú hudbu  jedného srdca a Adam zabúdal deň po dni  na milovanú  Lilith ---

nemyslel .., len sa unášal láskou hudby a sním sa radoval celý Vesmír

neobzeral sa do minulosti

vznášal sa láskou spolu s  krásnou Evou

hviezdna matka ich objímala a anjeli im hrali nové a nové piesne ich lásky

dýchali hudbu lásky deň čo deň

už nič iba  ony dvaja milenec aj milenka v jednom objatí spoločne napĺňali Raj na Zemi

 

Tak žili bok po boku   ,  zvieratá sa radovali a čoskoro prišlo aj potomstvo ..


Zatiaľ Lilith blúdila dnou aj nocou ,vyprahnutá , prázdna túžiac po Adamových objatiach dnom a nocou kropila Zem svojimi slzami  ...Až keď k nej došla hudba lásky , jej vyprahnuté telo znova ožilo spomienkami na Adama išla za tou energiou túžiac opäť po svojom milovanom .A ako sa blížila k raju lásky tej silnej hudby zbadala svojho milovaného po boku nádhernej ženy zo zlatými vlasmi ,modrými očami a okolo ich potomstvo.

V tom Lilith zaplakala v šialený nárek ,jej srdce začalo  bolesťou krvácať .

Zem počula nárek svojej dcéry , jej srdce bolo aj srdcom Zeme, všetky vulkány vybuchovali  z toho  šialeného smútku

Vtedy z energie vulkánov ,šialenstva čo prežívala dcéra Zeme sa narodili temné bytosti zachrániť Lilith , odviesť ju šialenú  zo  záhrady Eden .V ten moment sa pozrel tým smerom Adam  ,uvidel zúboženú Lilith ,jej vlasy boli ako smola , zelené oči tiež sčernali, krvácajúce  srdce polialo zem a Lilith vyzerala ako príšera.

Zľakol sa Adam a odvrátil zrak .

 

Temné bytosti si odviedli svoju pani do útrob Zeme , matka je umývala doránené srdce svojou láskou ,ale Lilith necítila nič ,sila jej matky ju len oživila ako bohyňu krásy Zeme ale s temnou mysľou pomsty .

 

Volala k Bohu ale do jej temnej duše sa nedostávali odpovede ,chcela zničiť Adama keď ho nemohla mať ona nedokázala žiť s myšlienkou že iná krásnejšia žena je s ním šťastná a hudba ich lásky bola tak silná že sa dostávala aj cez tie najtemnejšie kúty Zeme a jej tá hudba drásala srdce deň čo deň ,,

 

A tak sa vydala opäť Lilith do záhrady Eden ale už silnejšia , krajšia .Zem svoju dcéru hýčkala ,dala jej veľa zo svojej  sily ale Lilitina duša bola tmavá smútkom a silu využívala len na svoju dokonalú krásu .Vlasy mala čierne a lesklé oči tmavé .Zrodila sa nová krása  nekonečnej noci ,zo žiarivej bohyne sa stala bohyňa mesačnej noci.Chladná,neprístupná ,nedosiahnuteľná ,,si podmanila všetky temné ríše a jej matka jej dávala stále viac a viac len aby  jej dcéra zabudla na svoju bolesť ..

 

Zjavila sa  krásna a tajomná Lilith pri strome ktorí miloval kedysi Adam , zakusla sa do ovocia ktorím ju kedysi kŕmil jej milovaný . Strom si rozpomenul na ich lásku  a zaplakal tiež , korene stromu sa zachveli , každé ovocie sa stalo poznaním pravdy v príbehu prvej  lásky  Zeme.Poznania  PRAVDY skutočnosti .

V tom sa zľakol Boh Bohov ,bál sa o svoju lásku čo sa od neho odlúčila aby naplnila láskou jeho deti a prehovoril k láske čo sa stalo ,poprosil  svoju lásku aby naplnila aj Lilith svojou pozornosťou-.Láska mu odpovedala že Lilith má temnú dušu , nepríjme ju samotnú ..

Boh Bohov sa spýtal svojej milovanej a čo sa stane s mojimi deťmi ak zjedia ovocie poznania ?

Jeho milovaná  láska mu odpovedala ,budú si musieť všetko budovať samy ,spoznajú že to ty a ja sme nimi....

Spomenie si Adam na Lilith , zacíti  jej smútok , spozná jej utrpenie a príjme ho za svoje  .

Môže sa na Teba hnevať že si mu zrodil Evu, nemusí pochopiť v tej bolesti prečo si to spravil a Eva pocíti poznanie že nebola prvou ženou Adama .Poznajú skutočnosť  a poznajú aj  bolesť .

.Boh sa bál o svoje deti , bál sa o ich ďalšie potomstvo  a tak zakázal im jesť zo stromu poznania a Lilith premenil na vetvu konára toho stromu aby svojou krásou nepočarovala Adamovi keď by uvidel jej temnú krásu nekonečnej noci a silu ohňa prvo počiatočných zrodení Zeme ...

 

Ked matka Zem uvidela čo sa stalo s jej dcérou plakala , zaplavili sa oceány jej  slanými slzami a tak aj vznikli ďalšie živočíchy .Boh chcel potešiť Zem a tak v oceánoch stvoril ďalšie bytosti ,od najmenších živočíchov po delfínov, kosatky a veľryby -

Ale matka Zem stále plakala a Boh sa bál že zaplaví sa Zem sama svojim slzami tak dovolil Lilith aby sa stala živým konárom v strome poznania. A keď prejde 360 rokov tak sa stane opäť krásnou Lilith .Matka Zem prestala plakať , začala tvoriť krásne pastviny pre svoju dcéru keď opäť bude môcť jej dieťa  sa pozerať na krásy Zeme  ...

 

Adam s Evou žili v láske zo svojim potomstvom v záhrade Eden aj zo stromom poznania z ktorého ako jediného nikdy nemohli odtrhnúť plody a na ktorom prebýval čudný tvor s jemnou kožou  ,plaziac sa po strome ovíjajúc svoje telo o plody stromu .Bol to najkrajší strom z celého raja a ani Adam a ani Eva nevedeli prečo ich  veľkorysý otec im dal tento čudný  zákaz .

 

Evu vábil had čoraz viac a viac si ovocie poznania odrhnúť a Boh to vedel a aj láska to vedela, ale nechcel už zasahovať do vôle ich detí .

Nechceli už narušiť ďalší chod  ich života v  osude Zeme ,,

Vedel Boh Boh bohov   že Zem plakala a nemôže viac ochrániť svoje deti pred nimi samotnými , dokonalosťou po ktorej túžili v ich vlastnej vôli sa rozvíjať mimo Raj a stálu božiu ochranu .

 

Tak po dlhých rokoch lásky na Zemi ,keď Zem zakvitla ako krásny kvet predsa Eva neposlúchla ,po rokoch sladkej  nevedomosti zakusla do jablka poznania .

Adam pribehol keď Eva začala plakať ,,,pozeral na svoju milovanú čo vykonala a už vôbec nechápal jej slzy čo jej stekali po jej krásnej  tvári.

 

Eva pocítila ,smútok ,bolesť , žiarlivosť ,všetko v jednom poznaní .Precítila aj bolestivé  šialenstvo Lilith. Videla lásku jej Adama s ňou .Videla ako Zem plakala ,videla temné sily a vedela že láska k Adamovi nie je jej láskou ale darom od Boha jej otca . Jej smútok poznania bol smútkom všetkého živého aj samotného Boha .

 

Nikto nevyháňal Evu z raja lebo Boh miluje svoje deti, vždy milovať bude  .Len Eva sama pochopila že chce skutočnú lásku Adama . Takú ako cítil K Lilith .Odišla do samoty z Raja .Zobrala svoje deti a odišla od Adama .

Odišla z Raja lebo sa hnevala aj na svojho otca a jej hnev bol smútkom , poznaním aj jej samotnej ...

Smútiac  že nič nebolo z jej vôle a z vôle Adama , cítila beznádej a prázdnotu .

Hnali len dve veci Evu v ten čas  a to poznanie a božie srdce .

Chcela sa prejaviť samá v sebe ...

 

Adam sám ostal v Edene lebo bol zbabelý odísť za neposlušnou Evou a pýtal sa svojho otca čo má robiť ?

Otec mu povedal že má ísť za svojou ženou , má jej byť oporou ,má sa o ňu postarať a aj o svoje potomstvo .( a tak vzniklo manželstvo na Zemi v poslušnosti Adama ktorí neochutnal plody zo stromu poznania len v  poslušnosti  k  svojmu otcovi sa stará o Evu , svoje potomstvo hľadajúc svoju Lilith ,nechápajúc poznanie Evy a ani  nechápajúc odmietanie a chlad  Lilith ......)

 

Adam to celé nechápal ,nechápal svoju Evu , nechápal celý ten zmätok ale poslúchol svojho otca  ,našiel neposlušnú milovanú Evu .Eva ho prijala ale bola to už iná Eva ,bol v nej  smútok poznania ,trpkosti, žiarlivosti ktorú nikdy Adam nepochopil .

 

Božia láska  v svojej čistote je schopná byť len tam kde ju chcú v prijatí božstva , ale Eva ju od seba  odvrhla a tak nemohla zohrievať svojou prítomnosťou milencov , ich grál ostal iba symbol v Raji ako aj  ich láske v Edene .

 

Po 360 rokoch sa oslobodila Lilith .

 

Bola ešte krásnejšou . Privítala ju  jej matka  ako svoje stratené dieťa .,Toľké roky v strome poznania ,  jej myseľ  sa zdokonalila v genialitu, jej krása bola spojená zo všetkými krásami čo pre ňu jej matka Zem vytvorila.

 

Za tú dobu bolo už na svete veľa synov ,veľa dcér našeho otca .Žili svojimi životmi, učili sa spoločnej láske .Boh sa im snažil pomáhať , vedel že si vybrali svoju  cestu samotnej integrity svojho vývinu a láska  milenka boha občas zavítala tam kde ju prijali,ale vždy len na čas . Lilith keď sa stala opäť mocnou sa po 360 dňoch zjavila v svojej kráse každému mužovi na Zemi .Nebolo vtedy muža ktorí by nevidel jej krásu. V ten deň  si spomenul Adam na skutočnosť pozemskej lásky a každý muž skrz jeho si spomenul tiež . Vtedy každá Eva pocítila smútok ,žiarlivosť a na Zemi neboli dvaja ale traja nikdy sa nespojac v láske ani jeden ....na čas  nenaplnosti večného grálu nekonečnosti vesmírneho cyklu večnosti...

 

Všetko v láske od toho času  bolo vždy  iba na čas , ale Eva poznala .A pozná dodnes tajomstvo milencov ,pozná tajomstvo svojho grálu božieho požehnania jeho vlastnej lásky z lásky jeho synovi .  Jej sila ,jej stvoriteľa otca  v nej  rozdúchavala plamienok poznania  sily vytvoriť lásku akú mali Lilith a Adam .Ale Adam vidiac Lilith bol ako omámený na veky vekov .

Ženou ktorú nikdy nemohol mať .

 

A tak išli roky času  Zeme, ľudia sa vyvíjali ,umierali ,bojovali tvorili .

Bolo veľa nových síl zrodených  ich nenávisťou ,súťaživosťou .Veľa vesmírnych energií sa snažilo preniknúť do božej mysle človeka ,veľa krát človek syn boží zabúdal na svojho otca .Otec bol stále pri svojich deťoch  ale už nikdy nezasahoval do ich rozhodnutí pochopiť a ísť svojou cestou v hľadaní svojej stratenej lásky a vlastnej božej integrity v skúmaní samých seba .

.

Vo vesmíre sa tvorili ďalšie planéty ,ďalšie bytosti inteligentnej mysle ,ale nikdy sa nevytvorilo nič tak dokonalé ako deti Boha .Chýbala im božia myseľ ,chýbala im neutíchajúca  túžba po nenaplnenej láske , ktorú má len boží človek .Deti Adama a Evy ako aj dcéra Zeme Lilith .

 

A tieto tri bytosti vo svojom vlastnom osude dodnes nevedia že boli inšpiráciou pre ďalšie životy na iných planétach ,že na iných planétach sa život zdokonalil  v budúcnosti inteligencie, ale bez božej mysle a lásky márna snaha .

Príbehy lásky skutočnosti v emóciach , sile Zeme ešte nič nikdy neprevýšilo ...

 

Po rokoch Zeme ,v čase keď matéria zaplnila  ťažkou  neprestúpajúcou hmotou nenaplnené sny lásky , veľa iných energií sa snažilo ovládnuť Zem.

Vtedy sa Zem rozhodla ukončiť svoj cyklus a započať Novú éru -.. .

Pocítila potrebu odovzdať svojej Lilith ,svojej démonskej dcére zlatú božiu korunu a Boh jej  v tom požehnal.

Tak sa Zem znovurodila  do krásy bohyne nove éry .

Zem a Boh dali možnosť človeku pohliadnuť do ich samých aby si spomenuli kým sú .

Aby našiel Adam svoju lásku a  Eva prijala skutočnosť  Lilith do seba .

 

Našla v sebe túto potlačenú časť svojej ženskosti ,spojila sa zo všetkými tajomstvami skrytými  v Zemi. Ktoré Eve Zem  tento čas daruje ,ako kedysi svojej dcére Lilith darovala esencie svojej sily a  krásy .Zvoláva všetky Evy aby prijali esencie Novej Zeme a tak započali s ňou  nový cyklus jej Novej epochy v Novom čase .S energiami Lilith . V  kráse poslušnej božskej Evy v nespútanosti ohnivej Lilith .

Aby žena  rozdúchala v sebe opäť čistý boží nepoškvrnený stav Evy a stala sa jednou ženou  a to aj  bohyňou noci  a aj dňa.

 

Zem vyzýva všetkých mužov aby pochopili že bez Lilith a Evy ich život nemá zmysel -,že  Eva je tá čo mu priniesla pokoj , kľud do jeho života, tá čo pre neho počala deti a je jeho darom od jeho otca , že Lilith nemôže odmietať lebo je jeho znovunájdenou láskou . Všetkým týmto je nositeľka žena  , len vtedy sa stane žena opäť bohyňou pre neho  samého ak pochopí čím žena v skutočnosti je ., Vtedy sa opäť navráti raj na Zemi a ľudia nájdu samy  svoju cestu k stratenej záhrade Eden .Ktorá čaká na ich návrat ako Boh  čaká na návrat svojich detí k nemu ...

 

MZ ....11.1-2013-....


Prevzal z: http://arielasamitula.webnode.cz/

 

 


12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information