Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Očakávanie v láske,

nie je nepodmienečná láska.

Janko Bálint

Online

Máme online 11 hostí Designed by:

Chrám lásky v nás – posolstvo strážnych anjelov – Apukhe PDF Tlačiť E-mail

Chrám lásky v nás – posolstvo strážnych anjelov – Apukhe

Na začiatku bolo Slovo, a to slovo bolo u Boha, a to slovo bolo božské.

Evanjelium Jána 1:1

Pred chvíľkou som dopozeral film „Sestra v akcii 2“. Slzy sa mi spustili z lásky a šťastia. Opäť som vnímal v sebe tú obrovskú lásku Jednoty, vesmíru, Gaii, všetkých pracovníkov svetla. Musel som ísť na balkón nadýchať sa čerstvého nočného vzduchu Bratislavy. Ešte šťastie, že mám blízko les, Dunaj. Vonku je ticho, preciťujem v sebe tú neuveriteľnú silu lásky, cítim sa taký maličký ako zrnko horčice a zároveň neuveriteľnú obrovskú silu svetla.

„Je to chrám lásky“,  sa mi zrazu ozval môj strážny anjel. Prosím? Neviem rýchlo reagovať, nakoľko moje svetelné myšlienky lietajú hore, dolu po celej republike, aj s Českom. Mali ste niekedy ten pocit v sebe, že máte toľko lásky v sebe, že sa nutne potrebujete rozdať? Že sa chcete rozdeliť aj s ostatnými dušami? Presne toto sa dialo vo mne v tejto chvíli, a rovnako to cítim aj teraz, keď to ťukám do PC. Zahaľujem s láskou  majestátnu Nitru, okolie Levíc, Trenčín, Poprad, Žilinu, Hodonín, Vyškov, Lytomišl... atď., a moje srdce, duša kričí, volá „MILUJEM VÁS“. Milujem celý svet.

Strážny anjel: Skús opísať Apukhe, čo cítiš v sebe. Opíš všetko, je to dôležité. Boli by sme radi, aby si to opísal ako človek s vlastnými slovami a potom my ťa doplníme. Takto lepšie pochopia ľudia naše dnešné posolstvo.

Apukhe: Milovaní, nedokážem to. To sa nedá. Bárs ako by som sa o to snažil, stále by som len vymýšľal a zatienil mojimi myšlienkami tú neskonalú kryštalickú čistú krásu  LÁSKY. Ako  náhle by som sa to snažil pomenovať, zastavil by som rast svetla v sebe. Naozaj môžem len jedno, rozdávať, deliť sa so všetkými, ktorých tak veľmi milujem. A to ste všetci bez výnimky, či vás poznám alebo nie.

Strážny anjel: Priatelia, milované duše vzostupu. Požiadali sme Apukhe, aby ako motto dnes napísal hore text Jánovho evanjelia. Nie náhodou. Tak ako on, tak rovnako aj vy ste členmi všetkých pripravovaných na vzostup. To „slovo“, o ktorom sa tam píše, tak to slovo je vo vás všetkých rovnako. Je to váš vnútorný hlas Lásky, duše, božskej iskry.  Všetci ste súčasťou toho slova a všetci ste to „Božské slovo“. Každý z vás predsa máte schopnosť tvoriť vlastnú, ale aj spoločnú budúcnosť cez prítomnosť.

Presne tak, ako Apukhe nedokázal opísať, čo cíti v sebe, rovnako ani to slovo sa nedá opísať. Ako náhle by ste to pomenovali, priradili by ste tam ihneď rám, ohraničenie, podmienku, účel. Tak ako skutočná láska nemá žiadne podmienky, hranice a je esenciou stále rastúcej slobody, tak rovnako keď pocítite toto božské semeno, iskru v sebe a dovolíte jej aby rástla vo vás slobodne, sami zbadáte neuveriteľné zázraky vo vlastných životoch tu a teraz.

Končí sa pomaly veľká epocha ľudstva. Niektorí z vás sa už vidíte v 5D, niektorí si neveríte a sú medzi vami aj takí, ktorí máte v sebe chaos. Cítite ako táto božská iskra, „slovo“ vás volá, prežívate v sebe raz smútok, raz šťastie. Ste ako na hojdačke, ale vy stále viac túžite sa udržať v láske.  Čo a kto vám v tom bráni? Vy sami. Stále sa držíte niečoho alebo niekoho, kde niekto, alebo niečo vám dáva, ponúka 3D istotu. Kto vám môže sľubovať nejaké 3D istoty? Len taký niekto, kto má v sebe strach, neverí si a snaží sa vás zmanipulovať namiesto toho, aby si priznal, že je už na dne a nevie kadiaľ cesta vedie a aby vás požiadal o pomoc.

Milovaní, počúvajte naďalej svoj vnútorný hlas lásky. Momentálne sa tvoria nové chrámy lásky vo vás. Otvorením poslednej brány 11:11, stále silnejšie budete cítiť volanie duše, hviezdnej, svetelnej rodiny, lásky. Stále viac a viac tento chrám lásky bude vo vás rásť. Nakoniec vy sami vytvoríte obrovský komplex jedného svetelného chrámu lásky.

Túžime osloviť dnes aj tie duše, ktoré utekajú sami pred sebou s ilúziou „bezpodmienečnej lásky“. O čo sa tu jedná? Všetci ako ste tu máte svoj vlastný životný plán. Prišli ste sem na zem, aby ste sa niečo naučili. Aj ste sa snažili, no jednoduchšie to bolo pre vás prikryť s iluzórnou láskou, kde ste si povedali, že ste láska a svetlo a tým pádom, vašu úlohu nemusíte dokončiť, nakoľko veď vzostúpite a na všetko sa zabudne.  Verte nám, je to klamlivá ilúzia. Pokiaľ naozaj z celého srdiečka máte ozajstný záujem o vzostup, tak si dajte ruky na srdce a opýtajte sa samých seba: vyriešil som si všetky problémy vo svojom živote do tu a teraz, ktoré som mal, alebo čakám na vzostup ako na spásu, že to za mňa vyrieši?

Priamy vzostup očakávajte len tí, ktorí nemáte voči sebe, voči svojej karme, životnému plánu žiadne dlžoby. Ešte stále máte dostatok času aby ste to vyriešili. V tomto smere sa nejedná o fyzický akt, ale o pevné, majstrovské, svetelné rozhodnutie v sebe. Jedine tak dokážete prijať do seba pravú bezpodmienečnú lásku a stanete sa silným svetlom. A toto svetlo vám dá dostatočnú silu, ochranu pred poslednými útokmi tmy či už od rodiny, vonkajšieho sveta. Ako môžete vedieť, či to postačí? Uvidíte zázraky. Už len to, že pocítite obrovskú silu, svetelné sebavedomie v sebe, vám dá slobodu rastu lásky vo vás, ukotvenie všetkej hojnosti Jednoty vo vašom živote. Zákon príťažlivosti zrazu s rukou v ruke so zákonom synchronicity vám naservírujú vaše čisté zámery vlastnej duše.

Máte také porekadlo, že: „risk je zisk“. Tentokrát nič neriskujete, jedine môžete získať. Sami cítite, či ste spokojní a plní lásky tu a teraz alebo nie. My to vidíme a práve preto sme vám chceli s veľkou láskou pomôcť. Vieme, oslovili sme vás viacerých naraz. Nemusíte so všetkým rezonovať. Je to širokospektrálne posolstvo. Veríme, sme presvedčení, že vám poslúžia naše dnešné rady a zároveň vám budeme môcť ešte silnejšie priamo pomáhať v týchto posledných týždňoch pred vzostupom.

Milujeme vás. Vaši strážni anjeli.


Pre http://gaia2010.sk/ napísal Apukhe Ján Bálint. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.


Program podujatí - Gaia2010.sk
12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Posolstvo jednorožcov – február 2012

Milovaní priatelia. Posielame vám naše hrejivé, láskyplné energie do vášho zimného, mrazivého času. Aj keď na niektorých miestach Zeme je momentálne veľká zima, sú veci, ktoré vás hrejú, v niektorých prípadoch sú až vriace. Nedivte sa tomu, postupne sa odhaľuje pravda a lož, omyly, ale aj tvrdohlavé, falošné, vykonštruované ilúzie.

Nechceme vás o týchto veciach poučovať, nenáleží nám posudzovať a ani vytýkať neprávosti, ktoré robia niektorí vaši vládcovia a ich napomáhači. Vieme, že nakoniec pravda, čo v našom svete je, bezpodmienečná láska, nakoniec vo vašom svete , v srdciach zvíťazí.

Milovaní, to čo sa deje teraz celosvetovo, je len začiatok niečoho veľkolepého. LÁSKA, ktorú ste poznali sa premenila na BEZPODMIENEČNÚ LÁSKU. Samozrejme, všetko má svoj čas, aby sa to etablovalo do vašich životov, a záleží len na vás, či to naozaj chcete alebo nie. Je to o vás, o vašich životoch, o vašich existenciách, o vašej budúcnosti. Celý duchovný svet, všetky anjelské, svetelné bytosti sa radujú spolu s nami nad vašim veľkolepým úspechom. Vibrácia Zeme sa definitívne zmenila. Gaia prijala, ukotvila lásku Agapé do svojej existencie. V tomto smere ste jej pomohli aj vy vaším úsilím o prijatie tejto milujúcej energie pri otváraní energetických brán minulí rok, s pochopením a prijatím potreby zmeny vo vašich životoch.

Je len začiatok roka 2012 a myslíme si, že aj vy jasne vidíte prichádzajúce zmeny vo vašom 3D svete. Niektorí z vás majú chaos v sebe a rovnako vidia chaos okolo seba. To patrí k tejto dobe. Nevedomie vystupuje do popredia, čo aj musí, nakoľko takýmto spôsobom ustupuje novým vibráciám lásky. Je to jasná správa pre vás. Môžete sa snažiť bojovať proti tomu, chcieť pochopiť s vašim rozumom, súčasným, starým, pomaly odchádzajúcim vedomím, no nakoniec aj tak pochopíte, že je to márny boj, snaženie. Jediné, čo vám ostane a veríme milovaní, že prídete na to skoro je, že začnete spolupracovať, cez lásku prekročíte tieň vášho strachu a vaše starosti odovzdáte do rúk najvyššej moci.

Ďalšou pomôckou pre vás momentálne je komunikácia. Jedine otvorenosť a komunikácia vám odhalí, kto vám rozumie a kto nie, kto je na vašej vibračnej úrovni a kto nie. Zbytočne budete dávať svoje energie ľudom, ktorí vám nerozumejú, idú svojim tempom a svojou cestou. Ak si myslíte, že im pomôžete, nakoniec zistíte, že ste strácali čas a pre vás to môže znamenať stratu najcennejšieho času v Teraz a Tu, keď všetci s láskou v srdci očakávame vzostup. Všetci v 5D sme ako bratia a sestry a milujeme jeden druhého, nerobíme žiadne rozdiely medzi sebou. Ak vaše vedomie stále budete vedome udržiavať v 3D, nedokážete prijať potrebné vibrácie k vzostupu. Ak je to vaša voľba, tak pre vás nič nemôžeme urobiť, jedine vás s láskou rešpektovať.

Priatelia naši milovaní, vieme, že málo viete o 5D, nepoznáte to tam a tak aspoň obrazne vám chceme máličko niečo ukázať z tejto dimenzie. Dáme vám menší návod a vyskúšajte si to. Ak sa vám to bude páčiť, veríme, že pochopíte dôležitosť zmeny vášho vedomia. Celá práca je v tom, že začnete snívať, predstavovať si niečo, tak ako ste to robili ako deti. Verte svojim predstavám, berte to ako niečo hotové, precíťte ich, stotožnite sa s nimi. Pre niektorých dospelých je to možno novinka a neveria takýmto rozprávkam. Skúste to a sami uvidíte, či sa vám nesplní váš sen. Samozrejme nedávajte tomu podmienky času a ani formu uskutočnenia. To všetko nechajte na vyššie sily. Buďte pozorovateľmi a zároveň aj tí, ktorí čakajú na svoju vysnívanú odmenu. Niekedy k tomu, aby sa to mohlo uskutočniť, treba urobiť takú malú drobnosť. Pohnúť sa z miesta. Pečené holuby, ako to hovorievate, nepadajú z neba, a tak aj v tomto smere sa to občas stane, že aj vy budete musieť určité kroky urobiť, aby sa váš sen uskutočnil. Je to ako s autom. Chcete auto, ale nemáte vodičský preukaz. Vesmír vás tak miluje, že to auto vám dá, ale až vtedy, keď si urobíte príslušné skúšky a dostanete ten preukaz. Vesmír vám dáva najlepšiu kvalitu a vy musíte byť pripravení na tú kvalitu.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si vaše rozhodnutia pevne stanovili, ale z druhej strany ak cítite, že k dosiahnutiu cieľa potrebujete vykonať nejaké zmeny, tak ich urobte. Všímajte si vaše rozhodnutia a rovnako si všímajte, čo sa deje okolo vás. Pokiaľ je to horšie alebo nič sa nedeje, chybu hľadajte v sebe. Niečo robíte zle. Vaša rozhodná otvorenosť a úprimnosť voči sebe samým vám pomôže nájsť chybné úsudky, vnútorné vedenie, zbytočné ilúzie. Sami zistíte, že ak na tomto budete pracovať, tak sa zmenia okolo vás vaše stresové situácie, opäť zažiari slniečko vo vašom živote.

Tieto rady vám predávame s láskou, aby ste dosiahli váš životný zámer, pre ktorý ste sa inkarnovali do Teraz a Tu v 3D. Majte na pamäti milovaní, že na prvom mieste by ste mali mať váš životný plán. Ak by pre vašu dušu nebolo tak dôležité, aby ste boli v inkarnácii pri vzostupe, tak by ste určite neboli tu. Ak ste tu, tak vaša duša výslovne túži po vzostupe. To ostatné a ostatní sú len pomocníci k dosiahnutiu vášho duchovného zámeru.

Uvedomujeme si, že tento rok je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre celý vesmír. Zmeny, ktoré sa uskutočňujú vo vašich životoch na vašej nádhernej planéte Zem majú nesmierny význam pre celú vašu slnečnú sústavu, galaxiu a galaxie, vesmír, vesmíry. Zatiaľ ste dokázali veľa, aj keď to tak možno vo vašich životoch nevidieť. Celkovo sa vibrácie ľudí zmenili k lepšiemu. Preto vám budeme naďalej pomáhať, ak o to budete stáť, navštevovať tých, ktorí sa priblížili na jeden krok k nášmu svetu. Určite ste si všimli, že nás niektorí stále častejšie vidíte, či už vo vašich snoch, meditáciách, rozjímaniach. Sme s vami stále a milujeme vás.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information