Myšlienka dňa

/////////////////////////////////////////

Pokiaľ láska bolí,

tak to nie je láska.

Janko Bálint

Online

Máme online 14 hostí Designed by:

Skutočný najvyšší šéf Vatikánu je ČIERNY PÁPEŽ. PDF Tlačiť E-mail
Skutočný najvyšší šéf Vatikánu je ČIERNY PÁPEŽ.


V súlade s tradíciami, ktoré idú späť do čias križiackych výprav, je Maltský rád pod Pápežovým komandom. Ale pred viac ako 100 rokmi bol pápež odstránený ako Vatikánsky najvyšší šéf a svetská moc bola prevzatá jezuitským generálom: The black Pope, čierny pápež!

To zaujímavé s Vatikánom dnes je, že ho riadia dva druhy pápežov naraz. Po Španielovi Adolfovi Nicolásovi, ktorý bol zvolený ako nový jezuitský generál v januári 2008, po holandskom generálovi menom Peter-Hans Kolvenbach, ktorý sa ostatne vrátil späť, ticho a neviditeľne, a usadil sa pri strane svojho nástupníka.

Že sa Vatikán nachádza dnes pod riadením 2 jezuitských generálov nie je spomenuté na internetovej stránke jezuitov: http://www.jesuit.org/about/superior-general/. V roku 2008 mali Jezuiti 35 kongregáciu a na nej sedia tí dvaja pápeži Nicolás a Kovenbach na bielych stoličkách obidvaja.

http://gospel.jesuslever.eu/wp-content/35_jesuit.jpg

Ten, kto nepozná skutočný Vatikán, si musí objasniť, že Jezuitský rád /Society of Jesu/ SJ nemá vôbec tie hodnoty, ktoré Ježiš hlásal a to vrátane desatoro prikázaní ako Nevydáš falošnú výpoveď a Nezabiješ.

Keď vznikol Jezuitský rád, ktorý bol založený okultistom Ignáciom Loyola pred temer 500 rokmi, robili Jezuiti pravý opak toho, čo Ježiš hlásal. Je to prakticky jedna diabolská sekta, ktorá sa skrýva za fasádou s Ježišovým menom a hovorí zároveň o ” Holy faith”, svätej viere. Viac by sa hodilo meno The Society of unholy Devils a to aj z toho pohľadu, že riadiaci Jezuiti sú diabolskí uctievači, okultisti. Jezuiti sú svetoví majstri v hre plnej intríg, mocenských hier a pokrytectva.

Pre informáciu o Jezuitskom ráde, ktorý vedie na listine o najzločinnejších organizáciách klikni tu http://one-evil.org/content/entities_organizations_jesuits.html

Sľub Maltských rytierov: odkaz na reportáž od Dávida Ickeho: http://www.youtube.com/watch?v=NTt_ZAwTsRw

SMOM-členovia musia skladať prísny sľub, ktorý obsahuje slepé poslúchanie, mlčanie a podriadenie skôr, ako sa stanú členmi rádu ako Knights (Rytieri) alebo Dames (Dámy), ktorý pozostáva z 12 500 členov vrátane ”Professed Friars” (samozvaných bratov) a iných, ktorí prisahali sľub cudnosti. (Žiaľ, stránka, ktorá na to poukazovala, je zavretá; poznámka prekladateľa)

Tu je preložená časť Maltského rádu a ich sľubu. Všimni si ten cynický stupeň, čo SMOM členov zaväzuje ako napríklad vraždiť na príkaz.

”Sľubujem a prisahám, že chcem, keď nastane dôvod, previesť nemilosrdnú vojnu, tajne a významne proti všetkým kacírom, protestantom, liberálom, a proti tým, kde sa to bude odo mňa vyžadovať.

A keď to nie je možné previesť otvorene, chcem v tajnosti používať otrávený kalich, a keď sa dostaví tma, povraz, železo dýky alebo olovenej guľky nezávisle od cti, stupňa, dôstojnosti alebo autority k tomu aktuálnemu človeku alebo ľuďom, nezávisle od ich pozície verejnej, alebo privátnej, ktorú musím po všetky časy vykonať, ak mi to rozkáže reprezentant pre pápeža alebo nadriadený rádu bratstva pre svätú vieru – jezuitského rádu.

Ako potvrdenie toho, že chcem zasvätiť môj život, moju dušu a moje telesné sily a s dýkou, ktorú teraz dostanem, chcem napísať moje meno mojou krvou ako svedectvo toho a ak by sa ukázalo, že som falošný, alebo neberiem vážne moje rozhodnutie, moji bratia a spolubojovníci vo vojsku pápežovom, odrežte mi ruky a nohy a moje hrdlo od ucha k uchu, otvorte mi brucho a páľte ho sírou so všetkými trestami, ktoré mi budú prisúdené tu na zemi a moja duša bude mučená démonmi vo väečnom pekle na veky vekov."

Otázka: Položil si sľub?

Odpoveď: -„Áno, aby som zničil kacírov a ich vlády a vládcov a neušetril nikoho na základe veku, pohlavia, alebo stavu. Som telo bez vlastných názorov a vôle, na to, aby som preukázal poslušnosť voči mojim nadriadeným a všetkým udalostiam bez toho, aby som chválil, alebo oponoval."

SMOM- sľub rytierov stiahnutý odtiaľto: http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_malta02.htm

Tu je ukážka (http://www.chivalricorders.org/orders/smom/strobinv.htm ) ceremónie, ktorá sa odohrala v USA v roku 1999.

http://gospel.jesuslever.eu/wp-content/Opptak1.jpg

Na konci tejto ceremónie koná novozasvätenec symbolické úkony, aby tak ukázal slepé poslúchanie svojim nadriadeným.


Do slovenčiny preložil : Ivan Björn

Prevzaté zo stránky: http://gospel.jesuslever.eu/


Program podujatí - Gaia2010.sk


12.00 Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4


Láska, šťastie, dôvera v transformačnom procese

Už niekoľko článkov som napísal  o láske a vždy som si myslel, že už ma pravdepodobne nič nového nenapadne, s čím by som vám mohol potešiť vaše duše. A predsa sa mi ukázali nové myšlienky,  ktoré, si myslím, vás zaujmú.

Každá duša v každom veku má právo na lásku, šťastie.  Je to nádherný pohľad, keď vidíme šťastné páry na ulici ako sa prechádzajú držiac sa za ruky a z ich srdiečok len tak srší láska. Je to jedno či sú to mladý alebo v strednom veku a v poslednej dobe sa prestali hanbiť aj niektorí ešte skôr narodení.  Mám taký pocit, že transformačný proces nevynecháva ani túto stránku existencie, školu života na našej milovanej planéte.

Tento rok, ako už určite viete, alebo ste to zistili na vlastnej koži, je v znamení najväčších transformačný procesov. Najviac sú skúšane vzťahy. Či sú to priateľské, milenecké, rodinné, partnerské, pracovné, alebo vzťahy k hojnosti, vedomostiam, k prírode, k sebe samému  atď., všetky prechádzajú očistou. Všetci, ako sme tu na Zemi, všetci do jedného, do konca veľkých cyklov sme vyskúšaní. Na tých skúškach sa nás nikto nič nepýta, stačí, že máme dostatok informácií a preukazujeme sa s našim prejavením sa.  Tam kde nedokážeme udržať rovnováhu vzťahu,  je len otázka času na zmenu života.  V čom spočíva jeho rovnováha? Predsa v dôvere. Ak je naštrbená dôvera z jednej strany, veľmi ťažko sa to napráva. Ani prikrytie štrbiny s láskou niekedy nepomáha. V takýchto prípadoch často dochádza k odlišnému vnímaniu problému, čo nakoniec vyústi ku zmene, konaniu, pohnutiu sa zo stagnácie niekam.

Často práve tie odlišné vnímania a ich pevné a odhodlané naše bránenia donútia druhú stranu vo vzťahu, aby sa pohol niekam, urobil zmenu, aj za cenu odchodu, rozchodu, ukončenia vzťahu.

Pokiaľ by som  chcel uľahčiť túto tému, tak by som to mohol aj takto napísať. Tieto problémy najviac prežívajú karmické vzťahy, ktoré po ukončení  karmického dlhu skôr či neskôr zaniknú, aby ich predstavitelia mohli ďalej pokračovať v ďalších karmických lekciách.

Transformácia, to nie je len o karmických dlhoch a lekciách, priatelia.  Transformácia je o zmenách. Vieme a momentálne máme veľmi veľa poznatkov o tom, že terajší transformačný proces je o zmene vedomia.  Je to o zmene, premene myslenia a tým pádom aj konania. Ak rozprávame o zmene myslenia, tak nesmieme vynechať akceptáciu zmeny myšlienkových foriem, zmenu starých dogmatických myšlienkových štruktúr, programov.

Je to zvláštne, že väčšina z nás dokáže s ľahkosťou rozprávať o transformačných procesoch, ale len dovtedy, pokiaľ nás osobne nezasiahne tento proces. Potom akoby zabudli, že aj oni sú súčasťou tohto mystéria. Ak sa to týka nás osobne a nepasuje nám to, tak rovnako hromžíme, plačeme, nechápeme ako tí ostatní, ktorí absolútne nič nevedia o transformácii, duchovne.

Pravdepodobne, veľmi sme si zvykli na niektoré staré programové štruktúry vo vzťahoch a držíme sa ich ako kliešte. Zvláštne sú reakcie hlavne vtedy,  keď niekto úplne inak koná, ako to predpisujú staré vzorce správania. Krútime hlavou, nechápeme, prečo ten jednotlivec tak inak  koná vo vzťahu ako koná. Myslíme si, či nestratil svoj rozum. Priatelia, správne to myslíme, naozaj ho stratil. Stratil ten starý a prijal ten nový.

Viem sú to naozaj len jedinci, sú ako prvé lastovičky,  ukazujú nám nebojácne  možnosti transformácie, prijímania nového vedomia.  Tak trocha som vám teraz zabudol pripomenúť aj zrýchlený čas v tomto procese.  Tí ktorí sa neboja zmien a s vďačnosťou prijímajú všetky ponuky vesmíru v osobnom živote, čo znamená aj v partnerskom, čiže  aj v láske a šťastí, tak tí svoje karmické lekcie aj oveľa rýchlejšie zvládajú. Nechcem  osočovať tých, ktorí to nezvládajú, no viem, že  často len nechápavo krútia hlavami a vyslovujú otázku „ prečo“?

Chápem, je to pre nich kruté, lebo ich uhol pohľadu cez staré vzorce myslenia im nedovolí prekročiť ich prah vlastných strachov, ilúzií. Transformácia, čiže premena, sa bude stále viac a viac dotýkať práve aj v tomto smere všetkých nás. Prestaňme sa báť a prekročme vlastný tieň. Nebojme sa zmien. Viem, čoho sa najviac boja ľudia. Toho, že čo povie rodina, babička, dedko, veď oni sú úž starí a nepochopili by nás. A tak sa naďalej držíme starých programov,  hráme naše staré role, alebo sa aj meníme v niektorých oblastiach transformácie,  ale v tejto  s láskou v srdci tých starých dobrákov vedome klameme.

Už nehovoriac o tom, že to vidia naše deti a možno čoskoro to uvidia ich deti a budeme od nich rovnako očakávať, že sa pridajú k nám, aby rovnako klamali ako my. Tak sa to predsa robí, s láskou v srdci klameme pre umelé šťastie v rodine, vo vzťahu, v partnerskom živote, ale aj v kolektíve. Verte mi, nepíše sa mi toto všetko ľahko.  Je to len môj uhol pohľadu na momentálny transformačný proces.  Počuli ste niekedy o tom, že by Ježiš rozdelil ľudí na starých a mladých a mladým by povedal: s láskou v srdci a v úcte k ich veku môžete pokojne klamať?  Keď niečo vysvetľoval, všetkým rovnako dával a nechal to len na nich aby sa slobodne rozhodovali, či prijmú jeho učenie.  Prijatie, prijímanie   transformácie a následné postupné  zmeny a nielen jedna zmena vedomia, je cesta v našom Teraz a Tu. Slobodne prijímame, uvoľňujeme to staré a nalaďujeme sa na to nové. Je to naša voľba. Pokiaľ niekto nabral rýchlejšie tempo transformácie, tak mu to doprajme a nepozerajme sa na neho ako na nejakého čudáka, ktorý zrazu opustil staré, pre niekoho ako sa hovorí tisícročiami odskúšané, pre vás dobrý myšlienkový systém.

V transformácii som sa naučil jedno. S láskou a dôverou prijímam všetko, čo mi prináša vesmír. Rovnako je to aj v mojom partnerskom živote. Prijímam všetky zmeny a s dôverou prijímam rovnako aj lásku, šťastie.  Myslím si, že aj vy viete,  pred karmickými lekciami neutečieme, a to isté platí aj v partnerskom živote, v láske.  Kým voľakedy sme sa rozhodovali  desaťročia, dnes ten čas je skrátený. Ak sme sa naučili počúvať naše srdcia, tak tento proces je ešte rýchlejší.

Skúsme pochopiť  preto práve tých, ktorí už preskočili svoj vlastný tieň, postúpili v transformačnom procese aj v rámci vzťahu, lásky a šťastia aj tak, že dokázali netradičným spôsobom prijať zmeny vo vlastných osobných životoch. Na to predsa treba mať dostatok sily, odvahy.  Ak zbadáte takých, ktorý vôbec nezapadajú do starých štruktúr myslenia, tak im radšej fandite a nezatracujte ich. Čoskoro aj tak po týchto prvých lastovičkách priletia aj ostatné lastovičky, a to teraz myslím na nové generácie mladých, na ktorých sa dnes často pozeráme ako na nezodpovedných a to len preto, lebo ich myslenie je už iné než naše.

Myslím si, že to je len začiatok. Čo všetko sa bude ešte v budúcnosti masívne búrať?  Všetko to, čo my nezvládneme teraz v Teraz a Tu v tomto transformačnom procese.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies. Pre viac informácií o cookies a o možnostiach ako ich vymazať nájdete tu.

Potvrdením súhlasíte s používaním cookies na tejto web stránke.

EU Cookie Directive Module Information